Seluruh pangsapuri

City Point Apartments by Guestz

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
Harga semasa ialah RM464
RM1,403 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Apartment

  • 40 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Apartment

  • 50 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Apartment

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Apartment

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Apartment

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Bandar Lama Hull, sebuah kawasan kejiranan di Hull, menempatkan City Point Apartments by Guestz. Galeri Seni Lukis Ferens dan Teater Hull Truck merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Muzium Hands on History dan Hull Marina. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Connexin Live Arena atau Stadium MKM. Layari panduan perjalanan Hull kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Hull
Peta
North St, Hull, England, HU2 8BW

Tempat berdekatan

  • Teater Hull Truck
    Teater Hull Truck
    1 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Hull Marina
    Hull Marina
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Pusat Beli-belah St. Stephen's
    1 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Teater Baru Hull
    6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Connexin Live Arena
    9 min berjalan kaki - 0.8 km

Bergerak

  • Stesen Pertukaran Hull Paragon - 4 minit berjalan kaki
  • Hull (HUY-Humberside) - 44 minit memandu

Restoran

  • Marco Pierre White Steakhouse Bar & Grill
    2 min berjalan kaki
  • Nando's
    3 min berjalan kaki
  • Spring Bank Tavern
    4 min berjalan kaki
  • Caffè Nero
    3 min berjalan kaki
  • Starbucks
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

City Point Apartments by Guestz

  • Pangsapuri terletak di Bandar Lama Hull
  • City Point Apartments by Guestz menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di City Point Apartments by Guestz disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tisu tandas
    • Dapur, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah City Point Apartments by Guestz mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di City Point Apartments by Guestz?

Setakat 24 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di City Point Apartments by Guestz pada 22 Nov 2026 bermula serendah RM464, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di City Point Apartments by Guestz?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di City Point Apartments by Guestz?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di City Point Apartments by Guestz?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya City Point Apartments by Guestz?

Terletak di Bandar Lama Hull, bangunan pangsapuri ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Teater Hull Truck dan Pusat Beli-belah St. Stephen's. Teater Baru Hull dan Hull Tourist Information Centre juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki. Stesen Pertukaran Hull Paragon dan Stesen Hull berada dalam lingkungan 5 minit berjalan kaki.