
Hotel Dekat Gunung Srandil
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Gunung Srandil

1. Golden Tulip Holland Resort
Golden Tulip Holland ResortOro Oro Ombo, 5.3 km dari Gunung Srandil
9.8 daripada 10, Luar biasa, (13 ulasan)
Harga ialah RM242
RM293 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. Aston Inn Batu - Malang
Aston Inn Batu - MalangOro Oro Ombo, 5.8 km dari Gunung Srandil
8.6 daripada 10, Cemerlang, (28 ulasan)
Harga ialah RM147
RM147 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov

3. The Singhasari Resort
The Singhasari ResortBeji, 7.7 km dari Gunung Srandil
9.0 daripada 10, Hebat, (53 ulasan)
Harga ialah RM204
RM246 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

4. OYO 354 32 Guest House
OYO 354 32 Guest House6.5 km dari Gunung Srandil
8.4 daripada 10, Sangat baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM23
RM29 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

5. Vanda Villa Batu
Vanda Villa Batu8.1 km dari Gunung Srandil
8.6 daripada 10, Cemerlang, (7 ulasan)
Harga ialah RM37
RM44 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

6. Jambuluwuk Convention Hall & Resort Batu
Jambuluwuk Convention Hall & Resort Batu6.8 km dari Gunung Srandil
8.0 daripada 10, Sangat baik, (10 ulasan)
Harga ialah RM114
RM138 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

7. Horison Trunojoyo Batu Malang
Horison Trunojoyo Batu Malang6.8 km dari Gunung Srandil
8.0 daripada 10, Sangat baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM92
RM112 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

8. Royal Hotel and Villa Batu
Royal Hotel and Villa Batu7 km dari Gunung Srandil
7.6 daripada 10, Baik, (19 ulasan)
Harga ialah RM84
RM102 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

9. Golden Hill by Golden Tulip
Golden Hill by Golden TulipOro Oro Ombo, 6 km dari Gunung Srandil
7.6 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM141
RM170 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

10. Samara Resort
Samara ResortOro Oro Ombo, 6.7 km dari Gunung Srandil
7.8 daripada 10, Baik, (6 ulasan)
Harga ialah RM113
RM137 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

11. Kusuma Agrowisata Resort & Convention Hotel
Kusuma Agrowisata Resort & Convention Hotel5.3 km dari Gunung Srandil
7.6 daripada 10, Baik, (14 ulasan)
Harga ialah RM142
RM172 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

12. THE BATU Hotel & Villas
THE BATU Hotel & Villas6.3 km dari Gunung Srandil
7.2 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM89
RM108 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

13. éL Hotel Kartika Wijaya Batu
éL Hotel Kartika Wijaya Batu6.8 km dari Gunung Srandil
6.8 daripada 10, (12 ulasan)
Harga ialah RM92
RM111 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. Kanana Retreat Coban Rondo
Kanana Retreat Coban Rondo5.4 km dari Gunung Srandil
10.0 daripada 10, Luar biasa, (2 ulasan)
Harga ialah RM230
RM278 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

15. Hotel O Villa Papada
Hotel O Villa Papada6.7 km dari Gunung Srandil
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM11
RM14 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

16. Batuque Town Villa 2
Batuque Town Villa 25.9 km dari Gunung Srandil
6.6 daripada 10, (7 ulasan)
Harga ialah RM69
RM84 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Hotel Gradia 2
Hotel Gradia 26.6 km dari Gunung Srandil
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM104
RM125 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

18. The Onsen Hot Spring Resort
The Onsen Hot Spring Resort6.9 km dari Gunung Srandil
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM495
RM599 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov

19. De Wahyu Hotel
De Wahyu Hotel6.9 km dari Gunung Srandil
6.8 daripada 10, (3 ulasan)
Harga ialah RM67
RM81 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

20. The Villaku Batu
The Villaku BatuOro Oro Ombo, 6.2 km dari Gunung Srandil
10.0 daripada 10, Luar biasa, (1 ulasan)
Harga ialah RM1,851
RM2,240 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Gunung Srandil
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Golden Tulip Holland Resort | 9.8 Luar biasa 13 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Aston Inn Batu - Malang | 8.6 Cemerlang 28 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Singhasari Resort | 9.0 Hebat 53 ulasan | Lihat | ||||||
![]() OYO 354 32 Guest House | 8.4 Sangat baik 5 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Vanda Villa Batu | 8.6 Cemerlang 7 ulasan | Lihat |
































































