Seluruh kabin

Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails

Ruang tamu
Kawasan hartanah
1 bilik tidur, seterika/papan seterika, Wi-fi percuma, cadar katil
Tempat makan
Kawasan hartanah

Seluruh kabin

1 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 2

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails

  • Kabin berdekatan Taman Negara New Forest
  • Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails menyediakan taman dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Percuma letak kenderaan sendiri
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • 3 bilangan bilik mandi dengan tab mandi rendaman dalam dan pancuran mandi
    • Dapur, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di kabin: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Kerusi tinggi budak

Dapur

  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembakar roti
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tab mandi rendaman dalam
  • Tuala disediakan

Kawasan luar

  • Taman

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 5 unit
  • Akses melalui koridor luar
  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: GBP 100 sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Tentang kawasan sekitar

Fordingbridge menempatkan kabin ini. Market Square dan Pusat Membeli-belah Castle Point disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Taman Negara New Forest dan Cranborne Chase and the West Wiltshire Downs. Cranborne Manor dan Ringwood Health and Leisure juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Fordingbridge kami
Lihat lebih banyak Sewaan Kabin di Fordingbridge
Peta
Fordingbridge, England

Tempat berdekatan

  • Taman Negara New Forest
    Taman Negara New Forest
    9 min memandu - 7.0 km
  • Cranborne Lake
    1 min memandu - 1.1 km
  • Fordingbridge Town Hall
    7 min memandu - 4.7 km
  • Fordingbridge Museum
    7 min memandu - 5.0 km
  • Fordingbridge Library
    7 min memandu - 5.0 km

Bergerak

  • Stesen Pokesdown for Boscombe - 23 minit memandu
  • Bournemouth (BOH-Lapangan Terbang Antarabangsa Bournemouth) - 28 minit memandu

Restoran

  • Costa Coffee
    8 min memandu
  • Altrullo
    9 min memandu
  • Aubrey’s Forest Kitchen
    8 min memandu
  • The Fighting Cocks
    9 min memandu
  • The Forde Inn
    6 min memandu

Soalan lazim

Adakah Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails?

Masa tamat daftar masuk: 15:00.

Apakah masa daftar keluar di Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails?

Terletak di Fordingbridge, kabin ini sejauh 0.4 mi (0.6 km) from Cranborne Lake dan 3 bt (5 km) dari Fordingbridge Town Hall dan Fordingbridge Library. Taman Negara New Forest dan Fordingbridge Museum juga dalam jarak 6 bt (10 km).

Forest Cabin Retreat-sleeps 2-garden, Wifi, Trails Ulasan