Five Ravens

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Five Ravens

Imej tidak diklasifikasikan, 1 daripada 21, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 2 daripada 21, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 3 daripada 21, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 4 daripada 21, butang
Imej tidak diklasifikasikan, 5 daripada 21, butang

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Restoran
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Five Ravens

  • Sorotan hartanah
  • Kawah api, perpustakaan dan restoran merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Five Ravens. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Five Ravens mempunyai keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti tempat makan berasingan.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Balkoni, tempat makan berasingan dan dapur

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [at the property]
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 104.88 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 104.88 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida dan pengesan asap
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Tentang kawasan sekitar

Santa Fe menempatkan Five Ravens. Allan Houser Sculpture Gardens dan El Rancho de las Golondrinas merupakan tarikan utama kebudayaan dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Fashion Outlets of Santa Fe dan Rancho Viejo Village Center. Pos Perdagangan Casa Grande dan Santa Fe Reptile and Bug Museum juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Santa Fe kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Santa Fe
Peta
5 A Laughing Raven Rd, Santa Fe, NM, 87508

Tempat berdekatan

  • Las Golondrinas
    9 min memandu - 13.8 km
  • Turquoise Trail Park
    10 min memandu - 18.7 km
  • El Rancho de las Golondrinas
    13 min memandu - 15.3 km
  • Pos Perdagangan Denai Turquoise
    14 min memandu - 19.0 km
  • Sagebrush Park
    14 min memandu - 23.9 km

Bergerak

  • Depot Santa Fe - 25 minit memandu
  • Santa Fe, NM (SAF-Santa Fe Municipal) - 22 minit memandu

Restoran

  • Beer Creek Brewery
    3 min memandu
  • Blackbird Saloon
    13 min memandu
  • Crumpacker Catering
    10 min memandu
  • Freedom Cafe
    12 min memandu
  • Good-2-lay Lounge
    12 min memandu

Soalan lazim

Adakah Five Ravens mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD104.88 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Five Ravens?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Five Ravens?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Five Ravens?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Five Ravens?

Terletak di Santa Fe, rumah tamu ini dalam jarak 9 bt (15 km) dari Allan Houser Sculpture Gardens, Institut Seni Enkaustik dan Las Golondrinas. El Rancho de las Golondrinas dan Leonora Curtin Wetland Preserve juga dalam jarak 9 bt (15 km).

Five Ravens Ulasan