Hotel Knorre

Kelas hartanah: 3.5

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat
Harga semasa ialah RM517
RM568 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Perkhidmatan perniagaan

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Double Room, 1 Katil Kelamin (Double)

8.4 daripada 10
Sangat baik
(9 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Triple Room, Berbilang Katil

  • 22 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Meissen, Hotel Knorre berada di pusat bandar raya. Muzium Porcelain Meissen dan Kastil Albrechtsburg merupakan tempat menarik tempatan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Elbe dan Pantai Friedewald. Mengembara bersama kanak-kanak? Pertimbangkan Labirin Anggur dan Olympia Sport- und Freizeitzentrum. Layari panduan perjalanan Meissen kami
Peta
Elbtalstrasse 3, Meissen, Sachsen, 01662

Tempat berdekatan

  • Elbe
    Elbe
    1 min berjalan kaki - 0.2 km
  • City Museum Meissen
    3 min memandu - 2.0 km
  • Gereja Our Lady
    3 min memandu - 2.0 km
  • Kastil Albrechtsburg
    3 min memandu - 2.0 km
  • Katedral Meissen
    3 min memandu - 2.0 km

Bergerak

  • Meißen S-Bahn - 6 minit memandu
  • Stesen Niederau - 9 minit memandu
  • Dresden (DRS) - 36 minit memandu

Restoran

  • McDonald's
    3 min memandu
  • Modi Bistro
    3 min memandu
  • Cafe Zieger
    8 min memandu
  • Ratskeller
    6 min memandu
  • Meißner Schwerter
    6 min memandu

Tentang hartanah ini

Hotel Knorre

  • Mesra keluarga bagi hotel di pusat bandar raya
  • Anda boleh menantikan sarapan bufet percuma, teres dan taman di Hotel Knorre. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti taman permainan dan bilik arked/permainan.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sewa basikal, 1 bilik mesyuarat dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
    • Hartanah bebas asap rokok, lif dan tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotel Knorre disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma dan peti besi, sebagai tambahan kepada surat khabar percuma dan bar mini.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Setiap hari, meja dan telefon

Butiran merangkumi semua

  • Perkhidmatan bilik disediakan ketika waktu tertentu

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:00 hingga 10:00
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • Bilik permainan/arked
  • Sewaan basikal
  • Taman permainan

Mesra keluarga

  • Bilik permainan/arked
  • Kemudahan dobi
  • Taman permainan

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Perkhidmatan perniagaan

  • 1 bilik mesyuarat

Kawasan luar

  • Taman
  • Teres

Kebolehcapaian

  • Lif

Lain-lain

  • Dewan bankuet
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Kipas
  • Meja
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika
  • Sistem pemanasan
  • Surat khabar harian percuma
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 6:00 - 15:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 12.5 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
1 ekor haiwan peliharaan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 5 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.61 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 19 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 12.5 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil lipat simpan/tambahan
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas

Kelas hartanah

Hotelstars Union memberikan pengadaran bintang rasmi untuk hartanah di Jerman. Hartanah ini diberikan penarafan bintang Unggul 3 dan dipaparkan di halaman ini sebagai 3.5 bintang.

Soalan lazim

Adakah Hotel Knorre mesra haiwan kesayangan?

Ya, hotel ini membenarkan haiwan kesayangan (had 1 ekor). Terdapat fi sebanyak EUR12.5 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Knorre?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Knorre pada 12 Okt 2026 bermula serendah RM517, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Knorre?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Knorre?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Knorre?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Hotel Knorre?

Hotel mesra keluarga ini terletak di pusat bandar, dalam jarak 2 bt (3 km) dari Kastil Albrechtsburg, City Museum Meissen dan Theater Meissen. Kleine Hoftheater Meissen dan Katedral Meissen juga dalam jarak 2 bt (3 km). Meißen S-Bahn sejauh 26 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Knorre Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

8.2

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 47 daripada 82 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 29 daripada 82 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 4 daripada 82 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 82 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 82 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Schönes Hotel mit tollen Restaurant an der Elbe. Personal und Frühstück sehr gut, d.h, gerne wieder,
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Zimmer waren sauber, Frühstück ausreichend
Menginap 2 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sehr schöne Unterkunft, leckeres Essen.
Menginap 1 malam pada Mac 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Godt hotel, gode omgivelser, god mad

Et godt hotel ligger ned til Elben, rigtig god mad, byen er tæt på mange severdigheder.
Menginap 3 malam pada Jun 2018
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
엘베강의 멋진풍경, 밤하늘 가득한별, 맛있는 아침식사 아름답고 조용햐쉼터입니다.
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Gut abwechslungsreich Obst und Gemüse vorhanden
Menginap 2 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Wonderful location! Great staff!
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Wuderschöne Lage an der Elbe

Ausgezeichnete Betten,geräumige Zimmer, sehr sauber, tolle Lage an der Elbe.Gute Schalldämmung der Zimmer zur Straßenseite.Gute Küche und sehr freundliches Personal.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles perfekt.
Menginap 1 malam pada Feb 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Schönes Hotel an der Elbe.Toller Blick zur Albrechtsburg Meißen. Immer wieder gerne.
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Able to switch to a river front room .. very nice and much better than the roadside one. Good beer and wine in the restaurant. Meals ok. Parking and dog friendly a plus. Great views of castle and river.
Menginap 1 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles zur vollen Zufriedenheit. Gerne wieder.
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Herzlichen Dank für das freundliche Personal und vor allem ein Lob für die Küche. Immer wieder gerne!!! Liebe Grüße von Familie Weich
Menginap 3 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ein wunderbarer Platz um durch die Weinberge zu wandern und am Abend bei einem leckeren Essen und einem Glas Wein den Tag ausklingen zu lassen. Hinzu kommt die herrliche Aussicht auf Meißen und das überaus freundliche Personal. Wir kommen gern wieder.
Menginap 2 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Hallo Ihr Lieben, die Unterkunft ist sauber und alles funktioniert. Personal ist fleisig unterwegs und freundlich. Komme wieder, Preis Leistung in Meißen nicht zu toppen, weiter so.....
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Direkt an der Elbe, ruhig und angenehm

Hat alles gut funktioniert
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Ich kann in allen Punkten nur positiv über Hotel Knorre berichten. Ein kleiner Preis für Freundlichkeit, Sauberkeit, sehr gutem Frühstück etc. Komme gerne wieder!
Menginap 1 malam pada Ogo 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

One of the best

What a wonderful hotel in a beautiful location! It is located just outside the main city, but driving around or biking is easy in the area. The hotel sits right on the Elbe River and you can take in all the beauty and serenity from the restaurant area. The room was clean and the bed was comfortable. We will be back!
Menginap 2 malam pada Mei 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything is OK
Menginap 3 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Hotel mit Restaurant, Parkplatz und Aussicht

Das Hotel liegt an einem Berghang und bietet vom Gastgarten aus einen guten Blick auf Albrechtsburg und Dom in Meißen, die man ansehen sollte, mit dem Auto in wenigen Minuten erreichbar. Empfehlenswert auch die Besichtigung des Museums in der Manufaktur Meißen, ein kostenpflichtiger Parkplatz befindet sich in ca. 200 m Entfernung zum Eingang. Zurück im Hotel kann man dann gut abschalten, ein liebevoll gestaltetes Zimmer mit Balkon und Blick auf die Elbe helfen dabei. Das Hotel bietet ein Restaurant, so dass man den Abend gut ausklingen lassen kann. Parkplätze vor dem Hotel und auf der gegenüberliegenden Straßenseite sind ein Bonus, ebenso der Lift. Der Empfang war sehr freundlich, man fühlt sich im Haus willkommen.
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Gerne wieder nur ein ruhiges Zimmer

Es war sauber! Zimmer zur Straße etwas laut, Hellhörigkeit vom Flur, Lüftungsgeräusche im Zimmer bis ca 22.00 Uhr.
Menginap 2 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Gute Unterkunft

Im großen und zbin ich sehr zufrieden. Das Hotel liegt schön direkt an der Elbe, das Personal ist sehr freundlich, das Zimmer war sauber und geräumt und auf Höhe der Zeit. Die Matratze, oder der Lattenrost sollten mal getauscht werden, da liegt man schon ganz schön durch. Das Frühstück ist in Ordnung und halt bereit was man so braucht. Brötchen, Marmelade, Wurst, Käse ... Sowas eben. Solide. Auf dem Tisch wartet bereits eine Kanne Kaffee , das ist nett - aber anstelle auf jeden Tisch per Default eine Kanne zu stellen, ob da jemand ist, oder nicht, vielleicht besser warten ob es welchen braucht - und dann erst machen. Der Kaffee war nämlich leider das schlechteste am Aufenthalt.
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Mir hat es gut gefallen, Danke für den schönen Tag!
Menginap 1 malam pada Apr 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Es ist ein schönes Hotel. Das Zimmer war hell, sauber und praktisch eingerichtet. Das Abendessen war super lecker und der junge Mann, der uns bedient hat, hatte trotz Stress immer ein nettes Wort auf Lager. Unser Frühstück war auch liebevoll hergerichtet und ausreichend 👍. Nur die Parkplatzsituation könnte man noch etwas verbessern. Trotzdem Danke liebes Knorre-Team - wir kommen sicher noch einmal 👋
Menginap 1 malam pada Mac 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Flot og hyggeligt hotel

Rigtig flot og hyggeligt hotel. Flotte værelser og god restaurant. Hyggelig gård have med flot udsigt.
Menginap 1 malam pada Mei 2022