Tet Rouge Resort St. Lucia

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Restoran
  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM1,067
RM1,304 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep

Pilihan bilik

Deluxe Villa, 1 Bedroom, Sea View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 52 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Choiseul, Tet Rouge Resort St. Lucia berada di pergunungan dan di tepi laut. Taman Coral dan French Wall Trail disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pusat Kraf dan Seni Choiseul dan Kafe Seni Zaka. Taman Botani Soufriere Estate Diamond dan Air Terjun Diamond juga disarankan untuk dikunjungi. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan bersnorkel dan lawatan bot nearby, atau nikmati aktiviti luar yang menarik seperti ekolancong and berbasikal daki gunung. Layari panduan perjalanan Choiseul kami
Peta
La Pointe, Soufriere Quarter, Choiseul, 000124

Tempat berdekatan

  • Pitons Management Area
    Pitons Management Area
    2 min memandu - 1.7 km
  • Gros Piton (Gunung)
    Gros Piton (Gunung)
    6 min memandu - 3.9 km
  • Petit Piton
    Petit Piton
    12 min memandu - 7.2 km
  • Sulphur Springs
    Sulphur Springs
    23 min memandu - 11.4 km
  • Air Terjun Piton
    12 min memandu - 6.9 km

Bergerak

  • Vieux Fort (UVF-Lapangan Terbang Antarabangsa Hewanorra) - 42 minit memandu

Restoran

  • Island Chef
    19 min memandu
  • Jetty Burgers
    10 min memandu
  • Bonte
    11 min memandu
  • Saltfish Restaurant & Bar
    20 min memandu
  • Dasheene
    12 min memandu

Tentang hartanah ini

Tet Rouge Resort St. Lucia

  • Mewah bagi hotel berdekatan Gros Piton (Gunung)
  • Sarapan penuh percuma, bar kolam dan teres merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Tet Rouge Resort St. Lucia. Manjakan diri anda dengan urut atau perkhidmatan spa lain. Masakan antarabangsa restoran di tapak, Ti Coco, menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Akses Internet wayarles percuma tersedia kepada semua tetamu bersama dengan taman dan perpustakaan.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), meja/kaunter hadapan 24 jam dan gril barbeku
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, tuala pantai dan tempat simpanan bagasi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan keselesaan seperti penyaman udara dan jubah mandi, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan pengering rambut
    • Balkoni, peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan dapur

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj
  • Pengangkutan ulang-alik terminal feri (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan penuh percuma tersedia setiap hari 7:30 hingga 10:00
  • 1 bar tepi kolam
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Ti Coco

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Pustaka

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Gril barbeku
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam
  • Taman
  • Teres
  • Tuala pantai

Spa

  • Perkhidmatan urut dalam bilik

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Dibina pada 2014
  • Kelambu

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Jubah mandi
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Dapur
  • Pembancuh espreso
  • Pembancuh kopi/teh
  • Penyejuk beku
  • Perkhidmatan bilik
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Lain-lain

  • Akses melalui koridor luar
  • Hiasan berasingan
  • Kipas siling
  • Meja
  • Mesin pengering
  • Penyaman udara
  • Perabot berasingan
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari terminal feri dan lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); untuk pengaturan pengambilan, tetamu mesti menghubungi hartanah 48 jam sebelum tiba, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 21:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak berumur 17 dan ke bawah tidak dibenarkan berada di hartanah ini; semua tetamu yang berumur lebih daripada 17 adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: USD 6.00 seorang semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: USD 80 setiap kenderaan (sehala, maksimum seramai 2 orang)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Kanak-kanak berumur 17 tahun ke bawah tidak dibenarkan di hartanah ini
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah Tet Rouge Resort St. Lucia mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Tet Rouge Resort St. Lucia?

Setakat 29 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Tet Rouge Resort St. Lucia pada 9 Sep 2026 bermula serendah RM1,067, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Tet Rouge Resort St. Lucia mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Tet Rouge Resort St. Lucia?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Tet Rouge Resort St. Lucia?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00.

Apakah masa daftar keluar di Tet Rouge Resort St. Lucia?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Adakah Tet Rouge Resort St. Lucia memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak USD80 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Tet Rouge Resort St. Lucia?

Terletak di tepi laut, hotel ini sejauh 0.3 mi (0.5 km) from Pitons Management Area dan 3 bt (5 km) dari Gros Piton (Gunung) dan Taman Coral. Pantai Jalousie adalah 3 bt (4.9 km) jauhnya.