Hotel Aixo Suites By Geh Suites

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik
Harga semasa ialah RM308
RM308 jumlah
29 Sep - 30 Sep

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Doble estándar con vista a la ciudad

  • Pemandangan bandar
  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Doble superior vista al mar

  • Pemandangan lautan
  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Cuádruple familiar sin vista al mar

  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang

Cuádruple superior vista al mar

  • Pemandangan lautan
  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Dua Tingkat Bujang

Bilik

  • Pemandangan laut
  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 2

Bilik

8.8 daripada 10
Cemerlang
(3 ulasan)
  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 3

Bilik

  • 13 meter persegi
  • Boleh menampung 4

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, Hotel Aixo Suites By Geh Suites terletak di Marbella, sebuah kawasan di sekitar Cartagena. Muzium dan Rumah Rafael Nunez dan Rumah Rafael Núñez merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tarikan kawasan ini termasuk Seni Halus dan Muzium Tentera Laut Caribbean. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Sofbal Nuevo Bosque atau Stadium 11 November. Layari panduan perjalanan Cartagena kami
Peta
Cra. 1 #46-68, Marbella, Cartagena, Bolivar, 130002

Tempat berdekatan

  • Tembok Cartagena
    Tembok Cartagena
    17 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Las Bovedas
    Las Bovedas
    18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Menara Jam
    Menara Jam
    7 min memandu - 2.4 km
  • Pantai Marbella
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pusat Komersial La Serrezuela
    18 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Cartagena (CTG-Rafael Núñez Intl.) - 5 minit memandu

Restoran

  • Andrés Cartagena
    19 min berjalan kaki
  • Crepes & Waffles
    4 min memandu
  • Los Tacos De México
    10 min berjalan kaki
  • Juan Valdez Café
    19 min berjalan kaki
  • Mis Carnes Parrilla
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

Hotel Aixo Suites By Geh Suites

  • Hotel berdekatan Menara Jam
  • Sarapan bufet percuma, bar kolam dan teres atas bumbung merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Hotel Aixo Suites By Geh Suites. Masakan antarabangsa restoran di tapak, Daikiri, menawarkan sarapan, makan tengah hari, makan malam dan makanan ringan. Wi-Fi percuma dalam bilik dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti) tersedia kepada semua tetamu bersama dengan bar dan gimnasium.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), perkhidmatan rencam dan hartanah bebas asap rokok
    • Stesen komputer, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 60 bilik mempunyai keselesaan seperti penyaman udara, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 43-inci TV LED dengan saluran satelit
    • Setiap hari dan telefon

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:00 hingga 10:00
  • 1 bar tepi kolam
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran
  • Kopi dan teh di kawasan umum

Restoran di tapak hartanah

  • Daikiri

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Gimnasium

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan rencam

Perkhidmatan perniagaan

  • Stesen komputer

Kawasan luar

  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut (atas permintaan)
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LED 43-inci dengan saluran satelit

Lain-lain

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah malam, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak COP 50000 setiap penginapan (berbeza-beza mengikut tempoh penginapan)
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
1 ekor (sehingga 4 kg setiap haiwan peliharaan)
Haiwan kesayangan tidak boleh dibiarkan tanpa pengawasan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Anda mungkin diperlukan membayar caj yang berikut di hartanah: Cukai Nilai Tambah (VAT) Colombia pada kadar 19%. Pengecualian VAT tersedia kepada pengembara yang mengemukakan pasport dan visa pelancong yang sah, yang menunjukkan mereka bukan penduduk Colombia dan yang membayar menggunakan kad asing atau melalui pindahan bank dari luar Colombia. Pengecualian ini hanya terpakai untuk tempahan pakej pelancong (penginapan serta perkhidmatan perjalanan lain).

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: COP 50000 setiap penginapan (berbeza-beza berdasarkan tempoh penginapan)
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Jika anda mengembara dengan kanak-kanak, hartanah penginapan anda mungkin menghendaki anda untuk mengemukakan dokumen-dokumen berikut: Ibu bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mungkin perlu mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan pengenalan (ID) bergambar (pasport untuk bukan warganegara Columbia) semasa daftar masuk. Jika saudara-mara atau penjaga yang sah mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, saudara-mara atau penjaga yang sah berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh kedua ibu bapa dan diperakui oleh notari serta salinan pengenalan (ID) kedua ibu bapa. Jika hanya ibu atau bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, ibu atau bapa berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Pelawat yang merancang untuk mengembara dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Colombia sebelum mengembara untuk mendapat panduan selanjutnya.

Soalan lazim

Adakah Hotel Aixo Suites By Geh Suites mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Aixo Suites By Geh Suites?

Setakat 27 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Aixo Suites By Geh Suites pada 29 Sep 2026 bermula serendah RM308, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Hotel Aixo Suites By Geh Suites mesra haiwan kesayangan?

Ya, hotel ini membenarkan haiwan kesayangan (had 1 ekor) dengan berat maksimum sehingga 4 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat fi sebanyak COP50000 setiap penginapan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Hotel Aixo Suites By Geh Suites?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Aixo Suites By Geh Suites?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Hotel Aixo Suites By Geh Suites?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Adakah Hotel Aixo Suites By Geh Suites memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang.

Di manakah terletaknya Hotel Aixo Suites By Geh Suites?

Terletak di Marbella, hotel pantai ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Pantai Marbella, Kapel Del Cabrero dan Rumah Rafael Núñez. Muzium dan Rumah Rafael Nunez dan Taman El Cabrero juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Aixo Suites By Geh Suites Ulasan

7.0

Baik

7.6

Kebersihan

7.6

Lokasi

7.8

Kakitangan & perkhidmatan

6.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 75 daripada 221 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 46 daripada 221 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 44 daripada 221 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 19 daripada 221 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 37 daripada 221 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Limpio y cerca de la playa
Menginap 1 malam pada Ogo 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo me encantó para su precio, su comida sus empleados sus vistas simplemente perfecto
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Habitación pequeña con mucho ruido, el aseo de la habitación bueno, las cortinas dejan pasar la luz, el desayuno bueno, variable.
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice hotel, except the rooms facing the ocean, so noise and can hear everything from outside. The property is small but has great amenities and location.
Menginap 5 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This hotel .. is not well informed, about customer rights, my personal experience, by Colombia law, about tax exemption for Colombians that not living, and we just pass by as tourist, I hope they improve the property too, right now I do not recommend to any one , the price is high for the quality that this place offers
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
La vista en la terraza del último piso: desde el jacuzzi y la piscina poder ver el mar.
Menginap 3 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo muy bien, lo mejor el personal todos super atentos y amables, las habitaciones están chiquitas pero tienen lo necesario
Menginap 3 malam pada Sep 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
El lugar queda frente a la costa, uno puede ir y darse un chapuzón (no es playa de agua turquesa) venden ceviches, hay una tienda justo a la par y una farmacia, en la tarde hay indigentes por la zona pero no es peligroso, me dieron una llave mala y tuvieron que cambiarme de habitación, de mala gana porque la recepcionista es súper pesada. La vista de la piscina es hermosa en los atardeceres, y los desayunos son decentes. Queda súper cerca del aeropuerto.
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Buen trato y servicio
Menginap 3 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Excelente servicio
Menginap 1 malam pada Dis 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Well located. Nice and friendly team.
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Love it
Menginap 1 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Nice
Menginap 4 malam pada Dis 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Esta frente a la playa, a 7 minutos en carro del centro y caminando a 20 minutos
Menginap 2 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Las habitaciones y el baño muy pequeñi, la zona es peligrosa pero de fácil acceso a los lugares turísticos, no estaban muy limpias las habitaciones incluso encontramos algún cucacachos.
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Muito barulho, hotel fica entre 2 avenidas impossível dormir
Menginap 1 malam pada Feb 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Daban casi lo mismo para desayunar y el hotel no es muy limpio
Menginap 6 malam pada Jun 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, kemudahan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Debería mejorar las instalaciones la comida
Menginap 7 malam pada Okt 2023
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
La zona se siente algo insegura por las noches, hay mucho ruido de las chivas rumberas.
Menginap 4 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
De frente para a praia de Marbella e a poucos minutos do Aeroporto (de carro) e a cerca de 2 km da muralha, possui uma localização conveniente para estadias curtas. O quarto é pequeno, sem muito espaço para acomodar bagagem. Registre-se que alguns dos quartos do segundo andar tiveram a janela obstruída por um puxado. Eu tinha reservado um quarto com vista para a cidade e quando abri a cortina, havia um madeirite vedando a janela toda. Não reclamei porque só ia dormir mesmo uma noite. O café da manhã tinha frutas e pães à vontade; as proteínas são servidas por um funcionário. Recomendado para estadias curtas ou de passagem
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Look this is not a five star hotel but it was better than basic and the air conditioning was flawless I was in room 201, and I had zero complaints the breakfast was basic but adequate with enough...
Menginap 4 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Recomendo e voltaria

Gostei muito. Hotel novo, bom ar condicionado, as pessoas muito atenciosas e educadas. Só faltou chuveiro quente e um suco melhor no café da manhã
Menginap 3 malam pada Dis 2017
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Friendly staff. Great location right across from the beach. Convenience stores nearby. Recommend for all!!
Menginap 3 malam pada Dis 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Todo bien 10/10
Menginap 5 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
C’est un peu loin du centre et la rue n’es pas sécuritaire pour marcher. Mais en Uber c’est parfait. On a adoré.
Menginap 4 malam pada Jun 2024