La Collina B&B

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Pengemasan
Harga semasa ialah RM248
RM319 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep

Pilihan bilik

Deluxe Double Room, Ensuite

  • Pemandangan laut
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Panoramic Double Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Panoramic Double Room, 1 Bedroom, Balcony, Sea View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room, 1 Katil Ratu (Queen), Private Bathroom, Partial Sea View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian laut
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Capo d'Orlando menempatkan La Collina B&B. Museo Etno-Antropologico dei Nebrodi dan Muzium Kebudayaan dan Seni Halus Byzantine dan Norman merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Shrine of Our Lady of Capo d'Orlando dan Tempat Mandi Rom Bagnoli. Bersnorkel menawarkan peluang yang bagus untuk keluar ke kawasan air, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan menunggang kuda dan denai kembara/berbasikal nearby. Layari panduan perjalanan Capo d'Orlando kami
Lihat lebih banyak B&B di Capo d'Orlando
Peta
Contrada Certari 85/F, Capo d'Orlando, ME, 98071

Tempat berdekatan

  • Marina Capo d’Orlando
    2 min memandu - 2.3 km
  • Tempat Mandi Rom Bagnoli
    2 min memandu - 2.3 km
  • Villa Piccolo
    4 min memandu - 6.0 km
  • pantai berhampiran Scafa
    4 min memandu - 4.1 km
  • Pantai Capo d'Orlando
    5 min memandu - 4.5 km

Bergerak

  • Stesen Capo d'Orlando-Naso - 9 minit memandu

Restoran

  • Bar Paiper
    4 min memandu
  • Bar Bristol
    4 min memandu
  • Bottega dei due monti (Montalbano)
    4 min memandu
  • Silver Cafè Bar
    4 min memandu
  • Passaparola Ristorante Pizzeria
    4 min memandu

Tentang hartanah ini

La Collina B&B

  • Sorotan hartanah
  • Di La Collina B&B, anda boleh menantikan sarapan bufet percuma, teres atas bumbung dan taman. Sebagai tambahan kepada kemudahan dobi, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma dengan kelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti).
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik stesen bas percuma, perabot luar dan bantuan pelancongan/tiket
    • Tempat simpanan bagasi dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di La Collina B&B menawarkan manfaat seperti peralatan tempat tidur premium dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Kitar semula dan mentol lampu LED
    • Pancuran mandi, bidet dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • TV skrin rata dengan saluran digital
    • Almari pakaian, balkoni dan sistem pemanasan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan 24 jam percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 5 meter
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang 24 jam atas permintaan dengan surcaj
  • Pengangkutan ulang-alik kawasan sehingga 2 kilometer
  • Pengangkutan pengambilan dan penghantaran stesen kereta api 24 jam percuma
  • Pengangkutan ulang-alik stesen kereta api atas permintaan
  • Pengangkutan ulang-alik stesen bas percuma
  • Pengangkutan ulang-alik terminal feri (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 8:00 hingga 10:00

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)

Kawasan luar

  • Perabot luar
  • Taman
  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Susur tangan di tangga
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Kelambu
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Gebar bulu kapas
  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata dengan saluran digital

Makanan dan minuman

  • Panduan makan restoran

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Kitar semula
  • Lampu LED
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan
  • Skrin tingkap

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari terminal feri, lapangan terbang dan stesen kereta api (surcaj boleh dikenakan); untuk pengaturan pengambilan, tetamu mesti menghubungi hartanah 24 jam sebelum tiba, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 21:00
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 21:30, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 5.00 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 12 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: EUR 220 setiap kenderaan (perjalanan pergi balik, maksimum seramai 4 orang)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Sebuah kereta diperlukan untuk pergi balik ke hartanah ini
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+)

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Soalan lazim

Adakah La Collina B&B mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di La Collina B&B?

Setakat 29 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di La Collina B&B pada 29 Sep 2026 bermula serendah RM248, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di La Collina B&B?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di La Collina B&B?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di La Collina B&B?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Adakah La Collina B&B memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR220 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya La Collina B&B?

Terletak di Capo d'Orlando, inap-sarapan ini sejauh 2 bt (3 km) dari Shrine of Our Lady of Capo d'Orlando, Dataran Capo d'Orlando dan Pantai Capo d'Orlando. Tempat Mandi Rom Bagnoli dan Marina Capo d’Orlando juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Capo d'Orlando-Naso sejauh 25 minit berjalan kaki.