Seluruh pangsapuri

Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010

Kelas hartanah: 2

Galeri foto untuk Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010

Bilik permainan
Bahagian luar
Ruang tamu
Tempat makan
Ruang tamu

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
Harga semasa ialah RM240
RM560 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010

  • Pangsapuri berdekatan Capivari Park
  • Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010 menyediakan bilik arked/permainan dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Lif dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010 menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi
    • 40-inci televisyen dengan saluran digital

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Vila Everest, sebuah kawasan kejiranan di Campos do Jordão, menempatkan pangsapuri ini. Altus Turismo Ecologico dan Kelab Tenis Campos do Jordao disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang mencari tarikan kawasan ini boleh mengunjungi Kilang Coklat Araucaria dan Taman Tarundu. Taman Eko Jardim dos Pinhais dan Minyak Zaitun Mantiqueira juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Campos do Jordão kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Campos do Jordão
Peta
461 apto S10, R. Dr. José Cássio Macedo Soares, Campos do Jordão, São Paulo State, 12460-000

Tempat berdekatan

  • Pusat Konvensyen Campos do Jordão
    11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Aspen Mall
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Kilang Coklat Araucaria
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Pusat Membeli-belah Capivari
    18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Capivari Park
    19 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Stesen Campos do Jordao Emilio Ribas - 19 minit berjalan kaki
  • Sao Jose dos Campos (SJK-Sao Jose dos Campos-Professor Urbano Ernesto Stumpf) - 89 minit memandu

Restoran

  • Sans Souci
    15 min berjalan kaki
  • Moringa Mantiqueira Restaurante
    14 min berjalan kaki
  • Salvio Corinthians!
    16 min berjalan kaki
  • Churrasco ao Vivo
    18 min berjalan kaki
  • Villa Montese
    16 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010?

Setakat 25 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010 pada 26 Okt 2026 bermula serendah RM240, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Daftar masuk lewat tersedia dari 20:00–22:00 dengan fi.

Apakah masa daftar keluar di Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Great apt for Families in Campos do Jordao Lvr010?

Terletak di Vila Everest, bangunan pangsapuri ini sejauh 1 bt (2 km) dari Pusat Konvensyen Campos do Jordão dan Capivari Park. Pusat Membeli-belah Cadij dan Altus Turismo Ecologico juga dalam jarak 1 bt (2 km). Stesen Campos do Jordao Emilio Ribas sejauh 19 minit berjalan kaki.