Seluruh pangsapuri

Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake

Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam
Bahagian dalam

Seluruh pangsapuri

3 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 8116 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin pengering
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake

  • Pangsapuri berdekatan Tasik Table Rock
  • Terletak berdekatan Highway 76 Strip, Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake menawarkan lebih banyak tawaran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake menawarkan keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Sistem pemanasan dan kipas siling
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Laman dalam, dapur dan mesin basuh pinggan mangkuk

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Katil bayi percuma

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin ais
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Rempah-ratus
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran

Hiburan

  • TV

Kawasan luar

  • Laman dalam

Dobi

  • Detergen dobi
  • Mesin pengering

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Kipas siling
  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah RL26-36632;RL26-36632

Tentang kawasan sekitar

Gunung Hijau, sebuah kawasan kejiranan di Branson, menempatkan pangsapuri ini. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Tasik Table Rock dan Lake Taneycomo, sementara Muzium Titanic dan Sight and Sound Theatre merupakan tarikan utama kebudayaan. Jangan terlepas mengunjungi Bandar Silver Dollar dan Aquarium at the Boardwalk. Layari panduan perjalanan Branson kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Branson
Peta
Branson, MO

Tempat berdekatan

  • Tasik Table Rock
    Tasik Table Rock
    2 min memandu - 2.9 km
  • Highway 76 Strip
    Highway 76 Strip
    3 min memandu - 5.0 km
  • Muzium Titanic
    Muzium Titanic
    5 min memandu - 5.7 km
  • Sight and Sound Theatre
    Sight and Sound Theatre
    8 min memandu - 10.3 km
  • Branson Landing
    Branson Landing
    10 min memandu - 13.2 km

Bergerak

  • Branson, MO (BKG) - 34 minit memandu

Restoran

  • Andy's Frozen Custard
    6 min memandu
  • Golden Corral
    4 min memandu
  • Olive Garden
    4 min memandu
  • Nantucket Captains Quarters Bar
    5 min memandu
  • IHOP
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam.

Apakah masa daftar keluar di Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Branson Condo Near Shows, Dining & Table Rock Lake?

Terletak di Gunung Hijau, bangunan pangsapuri ini sejauh 3 bt (5 km) dari Tasik Table Rock, Kompleks Hiburan IMAX dan Highway 76 Strip. Gereja Faith Life dan Pusat Lumba Xtreme Branson juga dalam jarak 3 bt (5 km).