Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.4 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Sarapan tersedia
  • Bar
Harga semasa ialah RM363
RM417 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Sep - 3 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Comfort Double Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Courtyard View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Room, 2 Katil Bujang (Single), City View

  • Pemandangan bandar
  • 12 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Room

  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Economy Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Bréquerecque, sebuah kawasan kejiranan di Boulogne-sur-Mer, Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer berhampiran stesen kereta api. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Cap Gris-Nez dan Taman Semula Jadi Wilayah Caps dan Rawa Opal, sementara Muzium Libertador San Martin dan Château Muzium merupakan tarikan utama kebudayaan. Labirin Bunga dan Pusat Kebudayaan Georges Brassens juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Boulogne-sur-Mer kami
Peta
18 Bd Daunou, Boulogne-sur-Mer, Pas-de-Calais, 62200

Tempat berdekatan

  • Pusat Laut Negara Nausicaá
    Pusat Laut Negara Nausicaá
    10 min memandu - 2.4 km
  • Gereja St Nicholas
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Château Muzium
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Notre Dame de Boulogne
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Basilique Notre-Dame
    15 min berjalan kaki - 1.3 km

Bergerak

  • Stesen Boulogne - 6 minit berjalan kaki

Restoran

  • Chez Jules
    9 min berjalan kaki
  • Le Nord-Oué
    9 min berjalan kaki
  • Maison
    9 min berjalan kaki
  • Co'pinard
    9 min berjalan kaki
  • la vallée du kashmir ! SINCE 2003
    9 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer

  • Hotel terletak di Bréquerecque
  • Di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer, anda boleh menantikan majlis makan percuma setiap hari, kedai kopi/kafe dan bar. Sebagai tambahan kepada restoran, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Eropah (surcaj), sewa basikal percuma dan mesin layan diri
    • Hartanah bebas asap rokok, sajian kopi/teh di ruang bersama dan dewan bankuet
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer disertakan dengan manfaat seperti peralatan tempat tidur premium, serta kemudahan seperti
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Peralatan tempat tidur hipoalergenik dan katil busa memori
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • 80-cm TV skrin rata dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan Eropah tersedia 7:30 hingga 10:00 dengan bayaran: EUR 9 untuk orang dewasa dan EUR 5 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • Kopi dan teh di kawasan umum
  • Majlis makan pengurus setiap hari percuma

Aktiviti menarik

  • Sewaan basikal percuma
  • Tempat simpanan basikal

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Mesin layan diri

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • 2 ruang letak kenderaan mudah diakses
  • Hulu semburan berketinggian boleh laras
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Laluan perjalanan mudah diakses kerusi roda
  • Lantai kayu keras di dalam bilik
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Palang cekau berdekatan tandas
  • Palang cekau di pancuran mandi
  • Pemberitahuan loceng pintu dan telefon
  • Penggera kebakaran visual
  • Restoran mudah diakses kerusi roda
  • Susur tangan di tangga (ketinggian 93 sentimeter)
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Tempat duduk pancuran mandi tetap
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Dewan bankuet
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Tilam busa memori

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 80-cm dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 22:00
Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 8 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak EUR10.0 sehari

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Kadar bandar raya/tempatan yang berkuat kuasa sebanyak 5.00 peratus akan dikenakan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan Eropah: kira-kira EUR 9 untuk dewasa dan EUR 5 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 8 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Bayaran katil bayi: EUR 10.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR8 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer?

Setakat 2 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer pada 2 Sep 2026 bermula serendah RM363, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer?

Terletak di Bréquerecque, hotel ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Gereja St Nicholas, Muzium Libertador San Martin dan Hotel Desandrouin. Labirin Bunga dan Kasino Golden Palace juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Boulogne sejauh 6 minit berjalan kaki dan Boulogne-sur-Mer (XBS-Stesen Kereta Api Boulogne-sur-Mer) sejauh 6 minit berjalan kaki.

Ulasan

Hôtel OpalOriental Boulogne sur Mer Ulasan

7.4

Baik

8.6

Kebersihan

7.0

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

7.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 10 daripada 35 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 11 daripada 35 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 9 daripada 35 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 3 daripada 35 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 2 daripada 35 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Narguesse

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan

Good central hotel

Very friendly staff, delicious Moroccan dinners available, close to town centre.
Menginap 7 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

lynsey

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Heel vriendelijke mensen, mochten al 3 uur vroeger de kamer in. Propere kamer. Basic maar lekker ontbijt.
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Solange

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Service excellent, pour tout
Menginap 2 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Britta Ruth

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Småt men godt

Småt men godt. Meget lydt. God beliggenhed - gåafstand til den gamle by. De mest søde og hjælpsomme værter.
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Leszek

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Staff were very helpful
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Keith

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Within walking distance of the walled city and the football ground (all uphill but downhill in the way back). Felt welcomed by reception and was given a complimentary bottle of water on arrival which was a nice touch. Plenty of parking in the street outside. Room was pretty basic but fine for what we wanted.
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Mélissa

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
La chambre était propre et correct. Par contre, pas très bien insonorisé e.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Anne sophie

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Bof
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

EUGENE

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

merveilleux

TRES ACCEUILLANT,SERVIABLE,AIMABLE, LE SOUCIS POUR QUE LE CLIENT SOIT ROI(le client est mis sur un pied d'estalle) Service étage impeccable Très grand respect du client Merveilleux continué
Menginap 3 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Bernard

Sukakan: Kebersihan
Convenable
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Helen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Nice small friendly hotel

Weekend break. Manager and staff helpful and some english spoken. Breakfast was excellent. There was a problem with the neighbours in an adjoining building having a party until 5 am. Once we called him at 2am he did all that he could to get them to stop the noise.
Menginap 1 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Derek

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik

Ok.

A nice little place close to Boulogne centre. Good value and friendly staff. However the Fire alarm went off 3 times in the night which somewhat disturbed our sleep. Apparently it was a fault for which they apologised but we felt that there should have been a gesture of a free coffee in the morning at the very least for the inconvenience.
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Brujere

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Séjour d'une nuitée, établissement a étages 3eme pour nous sans ascenseur Salle de bain très étroite,mon fils est grand et aux WC ses jambes touchées le lavabo, cabine de douche propre mais pommeau usé Parquet de la chambre très vieux et abîmé
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

David

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
We booked the hotel for a single overnight after a 7hr drive over from Brittany so it was just bed we needed before heading to Dover and a drive to Edinburgh. The room was tidy and bed fine but very small bathroom and shower cubicle, and did have new electric-blind windows but noise from other rooms was the issue. We quite clearly heard someone next door doing his bathroom business, doors opening and keys turning were clear as day. We were woken at 7am by someone's phone alarm going off which sounded like it was in our room.... by 7:20 it was still going! We arrived 9pm and owner was very helpful and friendly but hotel is functional only - i would not have stayed another night.
Menginap 1 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Hasim

Tidak sukakan: Kemudahan
Mit dem eiskaltem wasser und das hotel hat das ambient einer absteige die türen sind vor ca 40 jahren modern gewesen und sehr unsicher
Menginap 1 malam pada Feb 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Thierry

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Super accueil, pourtant très tard. Personnel très sympa et pro.
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Richard

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Budget hotel - double-room would have been cramped for two people!
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

FLORENT

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Christophe

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Menginap 4 malam pada Dis 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Robert

Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Briege

Sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Torkil

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Delphine

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Silje

Tidak sukakan: Keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Jean François

Menginap 1 malam pada Apr 2025