
Hotel Dekat Belmont Private Hospital
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
25 Okt - 26 OktEsok
26 Okt - 27 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Belmont Private Hospital




1. Nightcap at Camp Hill Hotel
Nightcap at Camp Hill Hotel1.8 km dari Belmont Private Hospital
Jonas
RM311
RM342 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Hotel Diana Woolloongabba
Hotel Diana WoolloongabbaWoolloongabba, 7.1 km dari Belmont Private Hospital
Andre
RM449
RM494 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




3. Airport International Hotel Brisbane
Airport International Hotel BrisbaneHamilton, 7.6 km dari Belmont Private Hospital
Karen
RM481
RM529 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




4. Point Hotel
Point HotelKangaroo Point, 6.9 km dari Belmont Private Hospital
RM372
RM409 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Alcyone Hotel Residences
Alcyone Hotel ResidencesHamilton, 7.4 km dari Belmont Private Hospital
RM774
RM851 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




6. Quality Hotel Robertson Gardens
Quality Hotel Robertson Gardens7.8 km dari Belmont Private Hospital
Virginia
RM437
RM481 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov




7. Quest Cannon Hill
Quest Cannon Hill3.8 km dari Belmont Private Hospital
Dianne
RM626
RM688 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




8. Lancaster Court Motel
Lancaster Court Motel6.9 km dari Belmont Private Hospital
Marguerita
RM433
RM476 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




9. Sunnybank Star Hotel & Apartments
Sunnybank Star Hotel & Apartments8.4 km dari Belmont Private Hospital
Denise
RM410
RM451 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. Hotel Chino
Hotel ChinoWoolloongabba, 6.2 km dari Belmont Private Hospital
Troy
RM559
RM615 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




11. Domain Serviced Apartments
Domain Serviced Apartments8.1 km dari Belmont Private Hospital
Peter
RM539
RM592 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. The Colmslie Hotel
The Colmslie Hotel4.3 km dari Belmont Private Hospital
RM730
RM803 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




13. Airport Ascot Motel
Airport Ascot MotelHamilton, 7.6 km dari Belmont Private Hospital
Jerry
RM556
RM612 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




14. Mercure Brisbane Garden City
Mercure Brisbane Garden City7.3 km dari Belmont Private Hospital
DANNY
RM469
RM516 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. The Wellington Apartment Hotel
The Wellington Apartment Hotel6.2 km dari Belmont Private Hospital
Fernando
RM485
RM534 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




16. Ovolo Brisbane Fortitude Valley, a Wyndham Hotel
Ovolo Brisbane Fortitude Valley, a Wyndham HotelFortitude Valley, 7.9 km dari Belmont Private Hospital
Cathy
RM688
RM757 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




17. Quest Woolloongabba
Quest Woolloongabba5.9 km dari Belmont Private Hospital
RM499
RM548 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov




18. The Kingsford, an Ascend Collection Hotel
The Kingsford, an Ascend Collection HotelHamilton, 7.6 km dari Belmont Private Hospital
RM539
RM593 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




19. Spicers Balfour Brisbane
Spicers Balfour BrisbaneNew Farm, 7.1 km dari Belmont Private Hospital
RM888
RM977 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Swiss-Belhotel Brisbane
Swiss-Belhotel BrisbaneWoolloongabba, 6.5 km dari Belmont Private Hospital
RM431
RM474 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Belmont Private Hospital
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Nightcap at Camp Hill Hotel | 7.8 Baik 224 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Diana Woolloongabba | 9.2 Hebat 1,000 ulasan | Lihat | |||||
![]() Airport International Hotel Brisbane | 8.2 Sangat baik 1,002 ulasan | Lihat | |||||
![]() Point Hotel | 9.0 Hebat 1,159 ulasan | Lihat | |||||
![]() Alcyone Hotel Residences | 9.6 Luar biasa 869 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Belmont Private Hospital Popular
Tarikan lain berhampiran Belmont Private Hospital
Westfield Carindale
9.0/10 (27 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Brisbane, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Westfield Carindale. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan pilihan hiburan di kawasan budaya beraneka ini.
Whites Hill Reserve
Terokai kawasan luar yang luas di Whites Hill Reserve, kawasan hijau yang indah di Brisbane.
Belmont Bushland Reserve
Terokai kawasan luar yang luas di Belmont Bushland Reserve, kawasan hijau yang indah di Brisbane. Luangkan masa untuk melawat kedai-kedai ketika berada di kawasan ini.
Cannon Hill Bushland Reserve
Terokai kawasan luar yang luas di Cannon Hill Bushland Reserve, kawasan hijau yang indah di Brisbane.
The Dairy Swamp
Terokai kawasan luar yang luas di The Dairy Swamp, kawasan hijau yang indah di Brisbane.
Kompleks Sukan Sleeman
8.6/10 (4 ulasan)
Sertai acara di Kompleks Sukan Sleeman ketika kunjungan anda ke Brisbane. Temui pelbagai pilihan tempat makan dan pilihan hiburan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Mount Petrie Road Nature Refuge
Terokai kawasan luar yang luas di Mount Petrie Road Nature Refuge, kawasan hijau yang indah di Brisbane.
Pusat Akuatik Brisbane
Sertai acara di Pusat Akuatik Brisbane ketika kunjungan anda ke Brisbane. Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di sekitar persekitaran semula jadi.




