Color Hotel Style, Design & Gourmet

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa
Harga semasa ialah RM700
RM788 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Spa
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Double Room Single Use

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Classic Double Room

9.2 daripada 10
Hebat
(5 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Superior Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Premium Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Standard Double Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(3 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Romantic Double Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Deluxe Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Junior Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Bardolino menempatkan Color Hotel Style, Design & Gourmet. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Taman Air Terjun Molina dan Pantai Cisano, sementara Muzium Wain Cantina F.lli Zeni dan Muzium Minyak Zaitun merupakan tarikan utama kebudayaan. Gardaland dan Canevaworld - Aqua Paradise juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Bardolino kami
Peta
5 Via Santa Cristina, Bardolino, VR, 37011

Tempat berdekatan

  • Pantai Cisano
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Gereja San Nicolo and San Severo
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Il Coccio
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Kilang Wain Guerrieri Rizzardi
    3 min memandu - 0.7 km
  • Muzium Wain Cantina F.lli Zeni
    4 min memandu - 3.2 km

Bergerak

  • Stesen Domegliara-Sant'Ambrogio - 24 minit memandu
  • Lapangan Terbang Valerio Catullo (VRN), Itali - 39 minit memandu

Restoran

  • Cafè Italia
    9 min berjalan kaki
  • Bar Miralago
    11 min berjalan kaki
  • Cafe CB Bardolino
    8 min berjalan kaki
  • Pizzeria Bardolino
    8 min berjalan kaki
  • La Loggia Rambaldi
    9 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Color Hotel Style, Design & Gourmet

  • Mewah bagi hotel
  • Sarapan bufet percuma, taman dan pencucian kering/dobi merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Color Hotel Style, Design & Gourmet. Manjakan diri anda dengan urut atau perkhidmatan spa lain. Nikmati hidangan di dua tapak restoran. Nikmati gimnasium serta aktiviti seperti berbasikal daki gunung. Sebagai tambahan kepada 3 bar, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka bermusim dan kolam renang tertutup
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sewa basikal percuma, tempat mengecas kenderaan elektrik dan perkhidmatan rencam
    • Dewan bankuet, porter/tukang angkut dan meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 85 bilik memiliki keselesaan seperti menu bantal dan penyaman udara, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan bidet
    • 49-inci sebuah TV LCD dengan saluran satelit
    • Almari pakaian, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Stesen pengecasan kereta elektrik di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:30 hingga 10:30
  • 2 restoran
  • 3 bar/ruang istirahat
  • Bar/deli snek

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang tertutup
  • Berbasikal daki gunung
  • Gimnasium
  • Kolam renang terbuka bermusim
  • Sewaan basikal percuma
  • Tempat simpanan basikal

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang tertutup
  • Bar/deli snek
  • Bilik kalis bunyi
  • Kereta sorong bayi
  • Kolam renang terbuka bermusim

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan "turndown"
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan
  • Porter/tukang angkut

Kawasan luar

  • Taman

Spa

  • Perkhidmatan spa
  • Urutan

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Dewan bankuet

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Menu bantal

Bilik mandi

  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Jubah kanak-kanak
  • Jubah mandi
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 49-inci dengan saluran satelit

Makanan dan minuman

  • Bar mini

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:30; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:30

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.00 seorang semalam, sehingga 20 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 14 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan
Kolam bermusim akan dibuka dari Mac hingga Oktober
Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Menurut undang-undang negara/tempatan, penyaman udara mungkin terhad kepada masa tertentu sahaja semasa waktu tertentu dalam setahun

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Soalan lazim

Adakah Color Hotel Style, Design & Gourmet mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang tertutup dan kolam renang terbuka bermusim.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Color Hotel Style, Design & Gourmet?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Color Hotel Style, Design & Gourmet pada 18 Okt 2026 bermula serendah RM700, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Color Hotel Style, Design & Gourmet mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Color Hotel Style, Design & Gourmet?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Color Hotel Style, Design & Gourmet?

Masa mula daftar masuk: 15:30; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Color Hotel Style, Design & Gourmet?

Daftar keluar adalah jam 10:30.

Di manakah terletaknya Color Hotel Style, Design & Gourmet?

Terletak di Bardolino, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Pantai Cisano dan Gereja San Nicolo and San Severo. Kilang Wain Guerrieri Rizzardi dan Muzium Wain Cantina F.lli Zeni juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Color Hotel Style, Design & Gourmet Ulasan

9.8

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 34 daripada 42 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 8 daripada 42 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 42 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 42 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 42 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tolles Hotel mit sehr guten Frühstück und ein äußerst nettes Personal
Menginap 4 malam pada Apr 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
All staff were so helpful. Massages were amazing with Alesandra, best ever. Location on main road not the best, surrounded by petrol stations and Eurospar but hotel and staff make up for it
Menginap 7 malam pada Sep 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Very nice three night stay. Would highly recommend!
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fantastic hotel. The rooms were incredible, clean and spacious. The breakfast was lovely and there were always sunbeds by the pool. The staff were friendly and couldn’t do more to help. We loved our stay here and would love to come back again one day.
Menginap 3 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Poolbereich unglaublich schön, Lage des Hotels hervorragend, Personal immer freundlich und zuvorkommend
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Hervorragendes Frühstück, das Beste, das wir je in Italien hatten
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
Außergewöhnlich nettes Personal, super Service und super schöne Außenanlagen. Wir haben die Tage sehr genossen.
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great place, truly a unique and above average property.
Menginap 4 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Lady on reception when checking in was very helpful , showing us maps , ferry time tables , suggested places to visit. . Very nice hotel. And a convenient short walk into town/ferry.
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Der sehr persönliche freundliche Umgang des Personals mit den Gästen war bemerkenswert.
Menginap 5 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
interessante architektur
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr schöne Unterkunft. Toller beheizter Pool, super Frühstück. Fußläufig schnell in der Altstadt. Klare Weiterempfehlung
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Exceptional service from every member of the Color hotel team. Super helpful sorting bikes, brilliant breakfast and bar service and a particular thank you to Michaela for retrieving my ear pod! Really thoughtful touch leaving Easter Eggs for the kids. Can’t recommend highly enough.
Menginap 5 malam pada Mac 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Alles super, sehr freundliches zuvorkommendes Personal, sehr schöne Poollandschaft. Reiche Auswahl beim Frühstück,
Menginap 6 malam pada Jul 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Hôtel Exceptionnel ! Personnel en or !

Séjour exceptionnel ! Le personnel est incroyable ! Merci à eux. L’hôtel offre de très belles prestations et est très bien situé. Le petit déjeuner restera un excellent souvenir.
Menginap 2 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Lage perfekt; wenige Fussminuten vom Zentrum. Wunderschönes Design-Hotel. Sehr aufmerksames, freundliches Personal, egal ob Reception, Frühstück- oder Zimmerservice. Sehr vielfältiges Frühstück mit allem was das Herz begehrt. Für die Pool-Landschaft hatten wir leider keine Zeit.
Menginap 7 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Bästa hotellet

Detta var verkligen ett super hotell. Hotellet är superfint och rent. Finns även flera barer samt flera pooler. Placeringen är med ca 5-10 minuters gångavstånd till centrum.
Menginap 1 malam pada Apr 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Es war wieder einmal sehr schön. Vor allem auch bei nicht so gutem Wetter immer was los im Hotel - dieses Jahr z.B das „Color-Festival“
Menginap 5 malam pada Okt 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Immer wieder empfehlenswert
Menginap 11 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Fantastic Hotel. Hope to come back soon!

This has been the loveliest hotel I’ve been to in a long time. A welcoming hotel which made our holiday relaxing. The reception staff are lovely. The room was spacious with beautiful views and very quiet. The cleaning staff were very friendly and kept the hotel and rooms very clean and tidy. The pools are beautiful with a choice of four with different vibes. We were able to hire and e-bike for a day of sightseeing in the neighbouring towns. Thoroughly enjoyed my stay and I will hope to be back to Bardolino for a third time very soon.
Menginap 7 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Wir haben uns trotz anfänglicher Skepsis sehr wohl gefühlt. Empfehlenswert!
Menginap 3 malam pada Ogo 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kemudahan
We have been driving all over Europe for 4 weeks and this is one of the Best places we have stayed. Clean great staff n the hotel is like an art museum. I did not use any of the pools but they are beautiful and heated. The restaurant is incredible ! Breakfast as well. The area is gorgeous. I would stay here whenever I could and Highly recommend it!!!!!
Menginap 2 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Top!!!
Menginap 5 malam pada Mac 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
.
Menginap 2 malam pada Nov 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr gepflegtes weitläufiges Hotel mit großer Pool-Landschaft (Aktivpool mit Poolbar und zwei Ruhepools) vielen Möglichkeiten zum Sitzen im Freien und schönen Zimmern. Wir hatten ein Zimmer mit Balkon und Seeblick. Man ist fussläufig in max. 10 min im Ortskern. Außerdem kann man bis abends 20 Uhr Citybikes kostenlos ausleihen. Die Mitarbeiter sind alle sehr zuvorkommend. Das einzige was uns gestört hat, war der doch sehr enge Raum, wo das Frühstücksbuffet aufgebaut war; auch die Auswahl der Speisen hätte besser sein können. Alles in allem aber ein sehr schönes Hotel.
Menginap 3 malam pada Ogo 2025