Hotel pangsapuri

Ainb Born-damas Apartments

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.2 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Standard Studio, 1 Bedroom, Balcony

  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Basic Studio, 1 Bedroom

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Pusat Bandar Barcelona, sebuah kawasan kejiranan di Barcelona, hotel pangsapuri ini berhampiran stesen metro dan berhampiran pantai. Casa Milà dan Park Güell merupakan tarikan utama kebudayaan dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi La Rambla dan Pasar Boqueria. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Parc del Fòrum atau Spotify Camp Nou. Layari panduan perjalanan Barcelona kami
Lihat lebih banyak Hotel Pangsapuri di Barcelona
Peta
Damas, 1, Barcelona, Catalonia, 08003

Tempat berdekatan

  • Basilica de Santa Maria del Mar
    Basilica de Santa Maria del Mar
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Muzium Picasso
    Muzium Picasso
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pelabuhan Barcelona
    Pelabuhan Barcelona
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Port Vell
    Port Vell
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Katedral Barcelona (Barcelona Cathedral)
    Katedral Barcelona (Barcelona Cathedral)
    6 min berjalan kaki - 0.6 km

Bergerak

  • Barcelona (YJD-Stesen Kereta Api Barcelona-Perancis) - 3 minit berjalan kaki
  • Stesen Barceloneta - 4 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Barcelona El Prat (BCN) - 29 minit memandu

Restoran

  • Paradiso
    1 min berjalan kaki
  • Honest Greens Born
    1 min berjalan kaki
  • La Vinya del Senyor
    2 min berjalan kaki
  • Gocce di latte
    1 min berjalan kaki
  • La Pizza del Born
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Ainb Born-damas Apartments

  • Hotel pangsapuri berdekatan Pelabuhan Barcelona
  • Berdekatan Katedral Barcelona (Barcelona Cathedral) dan La Rambla, Ainb Born-damas Apartments menyediakan kemudahan seperti pengangkutan ulang-alik lapangan terbang. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), daftar keluar ekspres dan lif
    • Kakitangan berbilang bahasa dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Ainb Born-damas Apartments menawarkan keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • TV Plasma dengan saluran kabel
    • Dapur kecil, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Ainb Born-damas Apartments mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Ainb Born-damas Apartments?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Ainb Born-damas Apartments?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Adakah Ainb Born-damas Apartments memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak EUR38 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Ainb Born-damas Apartments?

Terletak di Pusat Bandar Barcelona, hotel pangsapuri ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Basilica de Santa Maria del Mar, Pelabuhan Barcelona dan Katedral Barcelona (Barcelona Cathedral). La Rambla dan Pantai Barceloneta juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Barceloneta dan Barcelona (YJD-Stesen Kereta Api Barcelona-Perancis) berada dalam lingkungan 5 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Ainb Born-damas Apartments Ulasan

7.2

Baik

7.6

Kebersihan

9.2

Lokasi

6.8

Kakitangan & perkhidmatan

7.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 17 daripada 88 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 30 daripada 88 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 26 daripada 88 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 11 daripada 88 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 4 daripada 88 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
This is an ideal apartment for a single person or a two person family. The location was perfect for me, close to the hop on hop off bus stations, the Picasso museum, restaurants and bars, close to La Barceloneta.
Menginap 5 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Amazing clean place!
Menginap 2 malam pada Mei 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, ketepatan penyenaraian
Godt og pænt! Skal have telefon for at kunne indchecke. Men rigtig godt
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
The place is small, but it is clean and in a great and lively neighborhood. Walking distance from everything. Great!
Menginap 2 malam pada Sep 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik
Schattige studio. Kleine badkamer en naar mijn mening was het bed hard.
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nöjd

Inget toalett papper & ACn hade fastnat på 24 grader - vilket blev rätt kallt. Annars helt magiskt!
Menginap 4 malam pada Jul 2017
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, komunikasi
The matress was really hard, no view from the room, small. But was clean, was ok
Menginap 4 malam pada Jul 2023
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Perfekt fin lille lejlighed

Rigtig fin dejlig lille lejlighed. Perfekt beliggenhed, fin stand og pæn og ren. Dog skal man være obs på, at der ikke er håndsæbe eller bodyshampoo. Men der er opvaskemiddel og ting til at lave mad. :-)
Menginap 3 malam pada Jun 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik
Une nuit à Barcelone, belle chambre pleine de charme dans un quartier animé, faux lit king size(deux petits lits collé), isolation phonique complètement à la ramasse (porte fenêtre cassé)
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Joli appartement, en plein centre El Born , a deux pas du Passeig del Born . Seul problème clés magnétiques . Un oubli en pleine nuit de votre clé , et vous devrez payer pas loin de 30€ de frais de déplacements
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
It is not an Aparthotel, like in the description. There is no housekeeping and getting in for the first time is a disaster (others reported the same). Even though they had my contact from Expedia, they only sent me the details to get in after I had to call them (multiple times) with expensive roaming. The apartment is run-down and on the most ugly balcony I ever saw we had the AC-outlets of all five floors. Good we didn’t came in summer!
Dirty Windows
Most ugly balcony ever.
Menginap 6 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
It would have been nice studio, but two things happened: 1) The building elevator takes you directly into your room and it's located maybe 2 feet from your bed so you can hear the elevator going up and down all night. 2) The electricity kept going out every couple of hours in the apartment for no apparent reason, we had to reset the breaker box a couple of times
Menginap 1 malam pada Sep 2019
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Feeling Home

Feeling home during a business trip , based in a great neighborhood, studio had all I needed. Only table was bit small to work on but all fine
Menginap 3 malam pada Jan 2024
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location but apartment is EXTREMELY small. Bathroom/showers are tiny, kitchenette is a nice amenity but we didn't use it - we would have but you can barely move around the room with your luggage.
Menginap 3 malam pada Okt 2019
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Nice studio and location! No shuttle or cleaning!

Great apartment studio and great location, short walk to the beach and central areas! The only thing is on Hotels.com it says they have an airport shuttle and daily housekeeping and that is false.
Menginap 3 malam pada Apr 2019
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Don't stay here - the manager is rude!

The hotel broke my suitcase as we left it there that morning before checking in later that day. On discussing this, the manager was very rude and also didn't provide the correct room that we had booked. I would not stay here again!
Menginap 1 malam pada Nov 2018
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Barcelona trip

Nice area and comfortable room
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Klein maar fijn!

Klein appartement maar wel op een superplek, in El Borne en ook dichtbij het strand. Zeker als je fietsen hebt, een fijne uitvalbasis!
Menginap 5 malam pada Jul 2018
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan

Great location, decent lodging

Area is amazing-- so many great things outside your doorstep. Apartment is quite small but comfortable. The only frustrating part of our stay was that we received no instructions about how to check in. So we hauled our suitcases on public transportation to the apartment, only to find it empty with a sign saying that the main rental office was in an adjacent neighborhood. So we hauled our stuff to the rental office, checked in, and then hauled our stuff all the way back. More clear instructions would have been really helpful.
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Tidak sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik

Good Location

Strange set up. Elevator inside the room and can hear this going up and down all night from other guests in building. 2 single beds pushed together. Extremely small. they do not clean the room or change towels sheets etc.
Menginap 4 malam pada Mac 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik
Väldigt lyhört hus.
Menginap 4 malam pada Mac 2018
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Not a hotel. Key pick not on site. Late informatio

No pick up on site. No clear directions where. Bad heating. No soap. Lift opens in room but not reassuring.
Menginap 1 malam pada Feb 2018
Ulasan yang disahkan

6/10 Sederhana

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan

Good... could be better

We loved that we were really central to everything. We were actually moved to another apartment due to there being no water in the other apartment so was very accommodating. Pillows however were very uncomfortable, satellite channels did not work, hot water runs out fast, we also lost WiFi connection for an entire day. The streets are noisy so if you looking for something quieter this is not the area for you.
Menginap 5 malam pada Dis 2017
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Nice hotel, best location in Barcelona.

Nice hotel. Rather small, but perfect fit for a couple. Best location in Barcelona.
Menginap 6 malam pada Sep 2017
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
My sister and I loved the studio apartment, it was clean and in very good condition. The kitchenette area is very convenient and doesn't take up too much space. We stayed in June and were thankful for the AC in the room. My only criticism would be that the room was not cleaned during our stay because we only stayed for 4 nights, which is somewhat understandable, but when we asked for more (clean) towels to be dropped off we were told no because the limit is two towels for two people.
Menginap 4 malam pada Jun 2017