
Hotel berdekatan West Mall
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan West Mall

1. Four Points by Sheraton Singapore, Jurong
Four Points by Sheraton Singapore, Jurong2.3 km dari West Mall
7.8 daripada 10, Baik, (668 ulasan)
Harga ialah RM638
RM765 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

2. YOTEL Singapore Orchard Road
YOTEL Singapore Orchard RoadOrchard, 10.3 km dari West Mall
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,837 ulasan)
Harga ialah RM448
RM537 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

3. Conrad Singapore Orchard
Conrad Singapore OrchardOrchard, 9.8 km dari West Mall
9.4 daripada 10, Luar biasa, (282 ulasan)
Harga ialah RM1,047
RM1,255 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

4. Shangri-La Singapore
Shangri-La Singapore9.6 km dari West Mall
9.2 daripada 10, Hebat, (1,005 ulasan)
Harga ialah RM1,031
RM1,237 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov

5. Hotel Faber Park Singapore - Handwritten Collection
Hotel Faber Park Singapore - Handwritten Collection11.4 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (304 ulasan)
Harga ialah RM477
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

6. Mandai Rainforest Resort By Banyan Tree
Mandai Rainforest Resort By Banyan Tree7.8 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (297 ulasan)
Harga ialah RM1,245
RM1,492 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov

7. Citadines Science Park Singapore
Citadines Science Park Singapore7.7 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (90 ulasan)
Harga ialah RM488
RM585 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

8. JEN Singapore Tanglin by Shangri-La
JEN Singapore Tanglin by Shangri-LaOrchard, 9.7 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (1,018 ulasan)
Harga ialah RM590
RM708 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov

9. Royal Plaza on Scotts
Royal Plaza on ScottsOrchard, 10.4 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM637
RM763 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

10. Mercure Singapore On Stevens
Mercure Singapore On Stevens9.7 km dari West Mall
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM456
RM546 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov

11. Momentus Hotel Alexandra
Momentus Hotel AlexandraBukit Merah, 9.3 km dari West Mall
8.8 daripada 10, Cemerlang, (120 ulasan)
Harga ialah RM489
RM587 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

12. Four Seasons Hotel Singapore
Four Seasons Hotel SingaporeOrchard, 10.2 km dari West Mall
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,329
RM1,594 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Nov - 27 Nov

13. Pan Pacific Orchard
Pan Pacific OrchardOrchard, 10.1 km dari West Mall
9.2 daripada 10, Hebat, (695 ulasan)
Harga ialah RM1,085
RM1,301 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

14. Park Avenue Rochester
Park Avenue Rochester6.6 km dari West Mall
8.4 daripada 10, Sangat baik, (490 ulasan)
Harga ialah RM543
RM543 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

15. Novotel Singapore on Stevens
Novotel Singapore on Stevens9.7 km dari West Mall
8.8 daripada 10, Cemerlang, (697 ulasan)
Harga ialah RM538
RM645 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

16. Artyzen Singapore
Artyzen SingaporeOrchard, 9.9 km dari West Mall
9.6 daripada 10, Luar biasa, (384 ulasan)
Harga ialah RM1,210
RM1,450 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov

17. Citadines Connect Rochester Singapore
Citadines Connect Rochester Singapore6.6 km dari West Mall
9.4 daripada 10, Luar biasa, (159 ulasan)
Harga ialah RM606
RM727 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov

18. Quincy Hotel Singapore by Far East Hospitality
Quincy Hotel Singapore by Far East Hospitality10.7 km dari West Mall
9.2 daripada 10, Hebat, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM637
RM764 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

19. Hollandse Club Retreat
Hollandse Club Retreat7.8 km dari West Mall
9.0 daripada 10, Hebat, (14 ulasan)
Harga ialah RM514
RM718 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

20. JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La
JEN Singapore Orchardgateway by Shangri-La11.4 km dari West Mall
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,174 ulasan)
Harga ialah RM829
RM994 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan West Mall
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Four Points by Sheraton Singapore, Jurong | 7.8 Baik 668 ulasan | Lihat | ||||||
![]() YOTEL Singapore Orchard Road | 8.8 Cemerlang 1,837 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Conrad Singapore Orchard | 9.4 Luar biasa 282 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Shangri-La Singapore | 9.2 Hebat 1,005 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Faber Park Singapore - Handwritten Collection | 9.0 Hebat 304 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel West Mall Popular

YOTEL Singapore Orchard Road
10/10 Cemerlang

Four Points by Sheraton Singapore, Jurong
8/10 Baik
































































