Vossestølen Hotel

Hartanah 2.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Di pantai persendirian
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Sarapan tersedia

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Double or Twin Room

  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Triple Room

  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Single Room

  • 10 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Single Room

  • 10 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room, 1 Katil Ratu (Queen)

  • 17 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room

  • 15 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Voss, Vossestølen Hotel berada di lokasi luar bandar dan di pantai persendirian. Lembah Viking dan Voss Folkemuseum merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Feri Kereta Kaupanger - Gudvangen dan Ekspressheisen. Terokai kembara aktiviti air di kawasan ini dengan aktiviti berkayak dan merakit berdekatan, atau nikmati aktiviti luar menarik dengan denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Voss kami
Peta
87 Oppheimsvegen, Voss, 5713

Tempat berdekatan

  • Fjord Norway Barat-Geirangerfjord dan Naeroyfjord
    Fjord Norway Barat-Geirangerfjord dan Naeroyfjord
    9 min memandu - 12.7 km
  • Tasik Myrkdalsvatnet
    5 min memandu - 6.8 km
  • Tvindefossen
    12 min memandu - 16.1 km
  • Lembah Viking
    19 min memandu - 27.6 km
  • Gondola Voss
    26 min memandu - 33.6 km

Bergerak

  • Stesen Ygre - 25 minit memandu

Restoran

  • Kamben Kafè & Bar
    14 min memandu
  • Helgatun
    15 min memandu
  • Fjellandsby Restaurant
    14 min memandu
  • Restaurant Nuten
    14 min memandu
  • Restaurant Tunet
    14 min memandu

Tentang hartanah ini

Vossestølen Hotel

  • Hotel di tasik
  • Kedai mudah beli, teres atas bumbung dan kedai kopi/kafe merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di Vossestølen Hotel. Dengan pantai persendirian, memancing dan berdayung, hotel ini ialah tempat yang amat sesuai untuk berjemur di bawah sinaran matahari. Restoran di tapak menawarkan sarapan, makan malam dan makanan ringan. Sebagai tambahan kepada taman dan perpustakaan, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan bufet (surcaj), sewa basikal dan pengangkutan ulang-alik kawasan
    • Tempat simpanan bagasi, meja/kaunter hadapan 24 jam dan 1 bilik mesyuarat
    • Ulasan tetamu memberikan markah yang bagus untuk keadaan keseluruhan
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Vossestølen Hotel disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Cerek elektrik, sistem pemanasan dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang atas permintaan
  • Pengangkutan ulang-alik kawasan (surcaj)
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 7:00 hingga 10:00 dengan bayaran: NOK 60 untuk orang dewasa dan NOK 60 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek

Aktiviti menarik

  • Berdayung/berkanu
  • Memancing
  • Pustaka
  • Sewaan basikal
  • Tempat simpanan peralatan ski
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Bar/deli snek
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Kedai runcit/mudah beli

Kemudahan

  • Kedai runcit/mudah beli
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan (harian)

Perkhidmatan perniagaan

  • 1 bilik mesyuarat

Kawasan luar

  • Di pantai persendirian
  • Di tasik
  • Gril barbeku
  • Taman
  • Teres atas bumbung

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Meja
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang; tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 22:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Tetamu yang ingin menempah sarapan disarankan menghubungi hartanah sebelum ketibaan untuk menempah terlebih dahulu dan menerima harga sarapan berdiskaun.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak NOK 300 setiap penginapan, sepenginapan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak NOK300.0 semalam
Tempat tidur bayi (katil bayi) boleh disediakan dengan bayaran sebanyak NOK150.0 sepenginapan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira NOK 60.00 untuk dewasa dan NOK 60 untuk kanak-kanak
  • Bayaran haiwan kesayangan: NOK 300 setiap penginapan, sepenginapan
  • Bayaran katil bayi: NOK 150.0 sepenginapan
  • Bayaran katil lipat simpan: NOK 300.0 semalam

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi dan katil lipat simpan/tambahan
Hartanah ini menerima kad kredit
Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah

Soalan lazim

Adakah Vossestølen Hotel mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak NOK300 setiap penginapan, sepenginapan.

Berapakah fi parkir di Vossestølen Hotel?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Vossestølen Hotel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00.

Apakah masa daftar keluar di Vossestølen Hotel?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Vossestølen Hotel?

Terletak sesuai di pantai, hotel Voss ini sejauh 9.6 km dari Fjord Norway Barat-Geirangerfjord dan Naeroyfjord dan 13.3 km dari Tvindefossen. Feri Kereta Kaupanger - Gudvangen dan Lembah Viking juga dalam jarak 16 bt (25 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Vossestølen Hotel Ulasan

7.0

Baik

7.4

Kebersihan

7.8

Lokasi

7.8

Kakitangan & perkhidmatan

6.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 2 daripada 24 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 14 daripada 24 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 4 daripada 24 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 24 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 2 daripada 24 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Short pleasant stay

We stayed a couple of nights. Our room had a very nice view over the lake located right behind the hotel. The hotel back yard is right on the lake shore, so we could enjoy some pleasant time sitting next to the water in front of the view. The staff was helpful and gave us advice on the surrounding attractions. Apart from the view, the room was clean but very basic and smallish, nothing fancy. The same can be said about all the other rooms we staid in Norway, trying to save as much as possible on the expensive hotel rates over there. The hotel restaurant is also ok, convenient but nothing to write home about
Menginap 2 malam pada Ogo 2018
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Property a little rundown but in process of renovation. Staff excellent and very helpful. Dining and lounge area's nice and new. Food excellent and very cheap compares to other hotels.
Menginap 1 malam pada Jun 2019
Disahkan

2/10 Teruk

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Reserva realizada y pagado por Expedia. Nos dicen que no esta pagada, que no es ni bn una reserva. Llamamos a Expedia, quedan en resolverlo y sin respuesta. Hemos tenido que volver a pagarlo.
Menginap 1 malam pada Mei 2019
Disahkan

8/10 Baik

anna

Lakeside hotel

We stayed 3 nights here. The hotel, facilities and service were fairly basic but it was clean and tidy and the rooms were basic but comfortable.. It's location by the lakeside is wonderful with a lovely outdoor seating area. On the other side it's close to the road. However, with windows shut noise isn't a problem. Breakfast was okay, again quite basic. Dinner was available but limited menu- we didn't have dinner. There is one shop in the village, other than that, nearest shops and restaurants are about 25km away in Voss. The big selling point, apart from the lakeside location is the hotel's general location for accessing walks, activities in and around Voss and Flam
Menginap 3 malam pada Ogo 2018
Disahkan

8/10 Baik

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Nice hotel with lake views in the heart of fjord country. There's a nice restaurant in the hotel for breakfast and dinner. The hotel has average rooms that were quite comfortable and reasonably roomy. Hotel is good for a night or two.
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Disahkan

8/10 Baik

Anne Guri Johnsen

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Bra.

Hotellet lå pent til og det var greit å finne fram dit. Rommet var veldig stort. Det var godt å kunne sitte behagelig på rommet og slappe av etter en lang kjøretur. Standarden er enkel. Sengen var god, vi hadde sofa m/bord + 2 stk stoler!!!! Normalt er det bare 1 stol på dobbeltrom så en person må alltid sitte i sengen om man ønsker å sitte litt på rommet og slappe av. Vi bestilte middag da vi kom og det var ikke noe problem. Vi ønsket å sitte ute ved vannet og det var helt greit og vi koste oss i solen. Frokosten var delikat presentert og masse godt.
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Disahkan

4/10 Lemah

달용

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

시설 투자 필요

주변은 멋있으나 시설이 별로임. 샤워기 줄도 태이프로 붙여서 사용하는 등..시설이 별로임. 좀 더 먼곳에서 투숙하는게 좋을 듯. Flam에 숙소가 없어서 그 나마 가까운 이 곳에 예약 했는데 차라리 VOSS에 있는 곳에 예약하는 것이 좋을듯...
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Fin beliggenhet ved vannet

Ok mat .rolig atmosfære litt nær trafikkert vei.Bra utgangspunkt hvis du ikke vil overnatte sentrumsnært
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

6/10 Sederhana

Marianne

Sukakan: Kebersihan
Vi fikk et rom mot veien og det forstyrret litt om natten. Det var også ganske lytt. Gode senger og god frokost og fabelaktig utsikt ved vannet.
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Emplacement au bord du lac. Calme et repos
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

2/10 Teruk

pitter

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

No good

No TV. No refrigerator. No kindness. No anything. There is only smell
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik

Ottima posizione per il relax

Personale giovane e dinamico, ottima accoglienza discreta cucina.
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

6/10 Sederhana

Patrick

Motell känsla.

Hotell med Motell känsla. Lite slitet och gammal men fantasikst beläget i naturområde som är fantastiskt. Funkar bra som stop-and-go hotel.
Menginap 1 malam pada Jun 2018
Disahkan

8/10 Baik

Bjørn Arild

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Fint hotell

Flott hotell og ligger langs hovedveien og enkelt å parkere. Kan anbefales.
Menginap 1 malam pada Mei 2018
Disahkan

10/10 Cemerlang

TAMAR

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Staff was super friendly and helpful, dinner was great and the view - breathtaking!
Menginap 1 malam pada Mei 2018
Disahkan

8/10 Baik

christine

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Good value for money
Menginap 2 malam pada Mei 2018
Disahkan

10/10 Cemerlang

Yuke

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jun 2019
Disahkan

8/10 Baik

Tor Erik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Menginap 2 malam pada Jun 2019
Disahkan

8/10 Baik

Elisabet

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

8/10 Baik

Andrea

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

8/10 Baik

Birgitta

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Ogo 2018
Disahkan

6/10 Sederhana

Kjell

Tidak sukakan: Keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jul 2018
Disahkan

4/10 Lemah

Anna

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 2 malam pada Jun 2018
Disahkan

8/10 Baik

Kristen Olav

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik