West End, sebuah kawasan kejiranan di Vancouver, English Bay Hotel di kawasan hiburan dan berhampiran pantai. Vancouver Waterfront dan Terminal Kapal Persiaran Canada Place disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Taman Stanley dan Pantai Teluk Inggeris. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Arena Rogers atau Stadium BC Place. Luangkan masa menerokai aktiviti di kawasan ini termasuk bermain golf. Layari panduan perjalanan Vancouver kami
1150 Denman Street, Vancouver, BC, V6G 2M9
Tempat berdekatan
Pantai Teluk Inggeris
2 min berjalan kaki - 0.2 km
English Bay
4 min berjalan kaki - 0.4 km
Taman Stanley
6 min berjalan kaki - 0.5 km
Robson Street
7 min berjalan kaki - 0.7 km
Vancouver Waterfront
12 min berjalan kaki - 1.0 km
Bergerak
Stesen Yaletown-Roundhouse - 3 minit memandu
Stesen Vancouver Rocky Mountaineer - 8 minit memandu
Lapangan Terbang Antarabangsa Vancouver (YVR) - 33 minit memandu
Restoran
The Sylvia Hotel
2 min berjalan kaki
7-Eleven
2 min berjalan kaki
Starbucks
1 min berjalan kaki
Babylon Cafe
1 min berjalan kaki
Delany's Coffee House
1 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
English Bay Hotel
Hotel berdekatan Taman Stanley
Terletak berdekatan Pusat Konvensyen Vancouver dan Stadium BC Place, English Bay Hotel menyediakan 2 kedai kopi/kafe, kemudahan dobi dan 3 restoran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
Letak kenderaan sendiri (surcaj), peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan tempat simpanan bagasi
Kakitangan berbilang bahasa, bantuan pelancongan/tiket dan stesen komputer
Meja/kaunter hadapan 24 jam, sajian kopi/teh di ruang bersama dan lif
Ulasan tetamu memberikan kata-kata yang amat baik tentang pantai dan kakitangan yang mesra
Ciri-ciri bilik
Semua 52 bilik menawarkan keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, sebagai tambahan kepada sentuhan bermakna seperti tempat duduk berasingan dan tempat makan berasingan. Ulasan tetamu memberikan markah yang bagus untuk kebersihan, bilik yang luas bilik di hartanah.
Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
Sistem pemanasan dan kipas mudah alih
Berbilang bilik mandi dengan gabungan pancuran/tab mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
55-inci TV LED dengan saluran TV premium
Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan tempat makan berasingan
Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma dan Internet berwayar
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
Tempat letak kenderaan berbumbung di tapak hartanah (CAD 25 semalam; termasuk keistimewaan keluar/masuk)
Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
Makanan dan minuman
2 kedai kopi/kafe
3 restoran
Kopi dan teh di kawasan umum
Mesra keluarga
Dapur kecil dalam bilik
Kemudahan dobi
Ketuhar gelombang mikro dalam bilik
Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dalam bilik
Ruang makan dalam bilik yang berasingan
Kemudahan
Kemudahan dobi
Meja/kaunter hadapan 24 jam
Mesin layan diri
Peti besi di meja/kaunter hadapan
Tempat simpanan bagasi
Perkhidmatan tetamu
Bantuan lawatan dan tiket
Kakitangan berbilang bahasa
Pengemasan (harian)
Perkhidmatan rencam
Perkhidmatan perniagaan
Stesen komputer
Kebolehcapaian
Lantai licin di dalam bilik
Lif
Lain-lain
1 bangunan
4 tingkat
Tidak dibenarkan merokok
Kemudahan bilik
Bilik tidur
Cadar disediakan
Bilik mandi
Bilik mandi persendirian
Gabungan pancuran mandi/tab mandi
Kelengkapan dandanan diri percuma
Kertas tandas
Pengering rambut
Sabun
Syampu
Tuala disediakan
Hiburan
TV LED 55-inci dengan saluran kabel premium
Makanan dan minuman
Dapur kecil
Ketuhar
Ketuhar gelombang mikro
Pembakar roti
Pembancuh kopi/teh
Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
Ruang makan berasingan
Lain-lain
Kipas mudah alih
Meja
Penginapan dikongsi
Penyaman udara
Penyesuai elektrik
Ruang kerja komputer riba
Sistem pemanasan
Telefon
Tempat duduk berasingan
Dasar
Daftar masuk
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 19
Daftar keluar
Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Arahan daftar masuk khas
Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Hartanah ini menguatkuasakan waktu senyap bermula dari 22:00 hingga 7:00
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Kaedah akses
Kaunter hadapan dengan kakitangan
Haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kanak-kanak dan katil tambahan
Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 12 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Jenis bayaran hartanah
Maklumat penting
Fi
Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
Deposit: CAD 500 setiap penginapan, sepenginapan
Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.
Kemudahan tambahan
Bayaran letak kenderaan sendiri berbumbung: CAD 25 semalam (keistimewaan masuk/keluar)
Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.
Untuk makluman anda
Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan pengesan asap
Perkara yang kami harus menyebut
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu
Sekatan ketinggian parkir dikenakan
Soalan lazim
Adakah English Bay Hotel mesra haiwan kesayangan?
Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.
Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di English Bay Hotel?
Setakat 5 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di English Bay Hotel pada 8 Jul 2026 bermula serendah RM502, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.
Berapakah fi parkir di English Bay Hotel?
Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak CAD25 semalam. Tempat terhad tersedia.
Apakah masa daftar masuk di English Bay Hotel?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).
Apakah masa daftar keluar di English Bay Hotel?
Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).
Di manakah terletaknya English Bay Hotel?
Terletak di West End, hotel pantai ini dalam jarak 2 bt (3 km) dari Taman Stanley, Pusat Konvensyen Vancouver dan Stadium BC Place. Arena Rogers adalah 1.9 bt (3.1 km) jauhnya. Stesen Burrard sejauh 25 minit berjalan kaki dan Stesen Yaletown-Roundhouse sejauh 25 minit berjalan kaki.
Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?
Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.
Ulasan
English Bay Hotel Ulasan
7.6
Baik
Semua ulasan ditunjukkan daripada pengalaman tetamu sebenar. Hanya pengembara yang telah menempah penginapan dengan kami boleh menyerahkan ulasan. Kami mengesahkan ulasan berdasarkan garis panduan kami dan menerbitkan semua ulasan, positif atau negatif.Maklumat lanjutTerbuka dalam tetingkap baharu
7.4
Kebersihan
7.2
Kemudahan
8.0
Kakitangan & perkhidmatan
6.4
Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 370 daripada 1095 ulasan
10 - Cemerlang
370
Penilaian 8 - Baik. 349 daripada 1095 ulasan
8 - Baik
349
Penilaian 6 - Boleh diterima. 194 daripada 1095 ulasan
6 - Boleh diterima
194
Penilaian 4 - Lemah. 99 daripada 1095 ulasan
4 - Lemah
99
Penilaian 2 - Teruk. 83 daripada 1095 ulasan
2 - Teruk
83
Ulasan
Disahkan
8/10 Baik
SCOTT
15 Jun 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location, super staff, decent sized room
SCOTT
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Claude
12 Jun 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
An excellent location in the Westens to shopping, eating and English bay
Claude
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan
8/10 Baik
Michael
11 Jun 2026
Sukakan: Kebersihan
room clean but well-used but in a great location
Michael
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan
4/10 Lemah
MARIECRIS
15 Jun 2026
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Great location but dated rooms and I found a cockroach in the kitchen.
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The place is old but the bed was comfortable, the staff was friendly and helpful and the location excellent.
Joseph
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan
8/10 Baik
Denys
26 Apr 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Very convenient location, nice staff and clean rooms.
Denys
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Eric
11 Jun 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Maevellous location near all the amenities and English Bay. The staff was very helpful and kind but the kitchen could have used some love (dishes, etc)
Eric
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Robert
27 Apr 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Fantastic staff and clean room in this affordable hotel
Robert
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan
6/10 Sederhana
Judi
10 Jun 2026
Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Very dated, needs work, but clean, location is great, lots of restaurants near by - do have parking but only for smaller vehicles
The property was a bit tired but the staff and the rooms were excellent and beds comfortable. Location was prime for visiting Stanley park and Granville island!
Paul
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
William
4 Apr 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Room ham ocean/beach view, older building but room was comfortable, clean, and had kitchen.. easy to get around and located in trendy area with many restaurants, grocery store only couple blocks away.. would stay their again
Jeanette
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
David
10 Mei 2026
Sukakan: Kebersihan
Excellent value. World class location and view.
David
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan
8/10 Baik
Terri
8 Jun 2026
This hotel is very conveniently located to enjoy the Stanley Park and English Bay Area. Easy to rent bikes, walk, and many restaurants. It can be noisy on the street side but that comes with the territory. You can choose a room on the back side for quieter experience. The rooms are spacious!! Great choice to enjoy Vancouver area.
Clean, smelled clean but old and outdated. Was ok for one night as a stopover. Not fancy or lots of extras or frills but in a nice location and the staff was very friendly and helpful.
robert
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Brad
12 Apr 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel was great for us. It was quiet and the staff helpful and excellent location right by English Bay.
Brad
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan
6/10 Sederhana
Dalia
3 Jun 2026
Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Tidak sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Hotel is near convenient stores and bay. Kitchenette in the room was a plus. But way to the parking lot smells awful and filthy in the parking garage.
Dalia
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Benjamin
25 Apr 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Absolutely beautiful room; the layout, style, cleanliness, view, can’t say enough! Staff were very friendly and welcoming. Love love love this place.
Benjamin
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Stephanie
23 Mei 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The hotel is situated in such a convenient location, surrounded by cafes and restaurants. The beach is just across the road. The rooms are clean and spacious. It even comes with a kitchenette. Staff and management of the hotel are helpful and friendly.
Stephanie
Menginap 4 malam pada Mei 2026
Disahkan
8/10 Baik
Kaye
14 Mei 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Position was fantastic. Spacious rooms. Older decor, but clean and comfortable.
Kaye
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan
8/10 Baik
Reynaldo
12 Mac 2026
We had a good stay!
Reynaldo
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan
8/10 Baik
Daniel
20 Mei 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Best cheaper option in Vancouver
Daniel
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan
6/10 Sederhana
Erica
14 Jun 2026
Super outdated BUT the room was super spacious and I genuinely felt safe given the state of the building. I was grateful as the other locations in that area were 3x the price. It had an AC unit, full sized fridge.
Erica
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan
10/10 Cemerlang
Lara Shane
23 Mei 2026
Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
We had an amazing stay here! The place was absolutely spotless and incredibly clean from top to bottom. I loved that the kitchen came fully stocked—it had all the utensils, pots, and pans we needed to cook our own meals, which was a huge bonus. Best of all, it is just a short, easy walk to the beach. Perfect location, beautiful accommodations, and everything you could possibly need for a great vacation. Will definitely be back!