Seluruh rumah

The Theobold Suite Stone Cross Mansion

Hartanah 3.5 bintang

Galeri foto untuk The Theobold Suite Stone Cross Mansion

Cottage | Kawasan hartanah
Cottage | Bahagian dalam
Cottage | Bahagian dalam
Cottage | 3 bilik tidur, dihias secara berasingan
Cottage | Bahagian dalam

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Seluruh rumah

3 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 6

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

The Theobold Suite Stone Cross Mansion

  • Kotej bersebelahan padang golf
  • The Theobold Suite Stone Cross Mansion menyediakan taman permainan dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di kotej ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu adalah dilengkapkan perabot secara berasingan dan menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi dan pengering rambut
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di kotej: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Taman permainan

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar roti
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut

Dobi

  • Mesin basuh

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Tiada khidmat pengemasan

Sorotan lokasi

  • Bersebelahan padang golf

Aktiviti menarik

  • Aktiviti memancing berhampiran

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
Umur minimum daftar masuk - 21

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Ulverston, kotej ini berada bersebelahan padang golf. Conishead Priory dan Kereta Api Lakeside & Haverthwaite merupakan tempat menarik tempatan dan aktiviti di kawasan ini dapat dinikmati di Lake Cruises dan Pendaratan Feri Lakeside Windermere. Ulverston Leisure Centre dan Dalton Leisure Centre juga disarankan untuk dikunjungi. Ambil peluang untuk menerokai kawasan untuk mencari aktiviti air seperti memancing. Layari panduan perjalanan Ulverston kami
Lihat lebih banyak Kotej di Ulverston
Peta
Stone Cross Mansion Apartments Stone, Cross Mansion Daltongate, Ulverston, England, LA12 7RY

Tempat berdekatan

  • Tasik Windermere
    Tasik Windermere
    18 min memandu - 20.9 km
  • Balapan Lumba Kuda Cartmel
    Balapan Lumba Kuda Cartmel
    30 min memandu - 25.1 km
  • Muzium Hardy and Laurel
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Ulverston Leisure Centre
    5 min memandu - 2.7 km
  • Pusat Meditasi Manjushri Kadampa
    7 min memandu - 4.0 km

Bergerak

  • Stesen Ulverston - 14 minit berjalan kaki

Restoran

  • Starbucks
    5 min berjalan kaki
  • Aroma Indian Dining
    13 min berjalan kaki
  • Gillam's Tea Room And Garden
    15 min berjalan kaki
  • The Old Friends Inn
    16 min berjalan kaki
  • Amigos
    14 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah The Theobold Suite Stone Cross Mansion mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di The Theobold Suite Stone Cross Mansion?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di The Theobold Suite Stone Cross Mansion?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00.

Apakah masa daftar keluar di The Theobold Suite Stone Cross Mansion?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya The Theobold Suite Stone Cross Mansion?

Terletak di Ulverston, kotej golf ini sejauh 0.7 mi (1.1 km) from Muzium Hardy and Laurel dan 3 bt (5 km) dari Ulverston Leisure Centre dan Pusat Meditasi Manjushri Kadampa. Conishead Priory adalah 2.9 bt (4.6 km) jauhnya. Stesen Ulverston sejauh 14 minit berjalan kaki.

The Theobold Suite Stone Cross Mansion Ulasan

Ulasan

9.2

Hebat