Foto oleh Adam Zaché

Hotel berdekatan Pulau Tup
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu depan
Dua minggu kemudian
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pulau Tup

1. Sea Seeker Krabi Resort
Sea Seeker Krabi Resort8.2 km dari Pulau Tup
9.0 daripada 10, Hebat, (640 ulasan)
Harga ialah RM229
RM271 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. Panan Krabi Resort
Panan Krabi Resort8.1 km dari Pulau Tup
9.0 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM428
RM508 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

4. Hotel Adam Krabi
Hotel Adam Krabi8.2 km dari Pulau Tup
9.8 daripada 10, Luar biasa, (229 ulasan)
Harga ialah RM610
RM724 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov

5. Sand Sea Resort
Sand Sea Resort6.3 km dari Pulau Tup
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM486
RM577 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

6. BlueSotel Krabi Ao Nang Beach
BlueSotel Krabi Ao Nang Beach8.2 km dari Pulau Tup
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM242
RM287 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov

7. Whalecome Aonang Resort
Whalecome Aonang Resort8.1 km dari Pulau Tup
9.2 daripada 10, Hebat, (129 ulasan)
Harga ialah RM300
RM356 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Nov - 30 Nov

8. Krabi Heritage Hotel
Krabi Heritage Hotel8 km dari Pulau Tup
8.8 daripada 10, Cemerlang, (731 ulasan)
Harga ialah RM331
RM393 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

9. BlueSotel SMART Krabi Aonang Beach - Adults only
BlueSotel SMART Krabi Aonang Beach - Adults only7.9 km dari Pulau Tup
8.8 daripada 10, Cemerlang, (871 ulasan)
Harga ialah RM282
RM335 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

10. Railay Village Resort & Spa
Railay Village Resort & Spa6.4 km dari Pulau Tup
8.6 daripada 10, Cemerlang, (638 ulasan)
Harga ialah RM587
RM697 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

11. The Scene Cliff View Villas
The Scene Cliff View Villas8.3 km dari Pulau Tup
9.4 daripada 10, Luar biasa, (273 ulasan)
Harga ialah RM603
RM715 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov

12. Bhu Nga Thani Resort & Villas Railay
Bhu Nga Thani Resort & Villas Railay6.6 km dari Pulau Tup
9.0 daripada 10, Hebat, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM497
RM590 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. Anyavee Aonang Bay
Anyavee Aonang Bay8.7 km dari Pulau Tup
8.0 daripada 10, Sangat baik, (240 ulasan)
Harga ialah RM284
RM284 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov

15. Lalisa Hotel Aonang
Lalisa Hotel Aonang8.1 km dari Pulau Tup
8.4 daripada 10, Sangat baik, (210 ulasan)
Harga ialah RM176
RM208 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

16. Sugar Marina Hotel - Cliffhanger - Aonang
Sugar Marina Hotel - Cliffhanger - Aonang8.3 km dari Pulau Tup
8.8 daripada 10, Cemerlang, (538 ulasan)
Harga ialah RM364
RM432 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Keereen Resort - Ao Nang Krabi
Keereen Resort - Ao Nang Krabi8.6 km dari Pulau Tup
10.0 daripada 10, Luar biasa, (86 ulasan)
Harga ialah RM395
RM469 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

18. Krabi Resort
Krabi Resort8.4 km dari Pulau Tup
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM336
RM399 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

19. Aspira Escape Ao Nang Krabi
Aspira Escape Ao Nang Krabi8.4 km dari Pulau Tup
8.8 daripada 10, Cemerlang, (21 ulasan)
Harga ialah RM150
RM178 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

20. Andaman Breeze Resort -
Andaman Breeze Resort -8.2 km dari Pulau Tup
9.2 daripada 10, Hebat, (191 ulasan)
Harga ialah RM248
RM294 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berhampiran Pulau Tup
![]() Sea Seeker Krabi Resort8.2 km dari Pulau Tup | ![]() Panan Krabi Resort8.1 km dari Pulau Tup | ![]() Hotel Adam Krabi8.2 km dari Pulau Tup | ![]() Sand Sea Resort6.3 km dari Pulau Tup | ![]() BlueSotel Krabi Ao Nang Beach8.2 km dari Pulau Tup |
|---|---|---|---|---|
9.0 Hebat 640 ulasan | 9.0 Hebat 1,002 ulasan | 9.8 Luar biasa 229 ulasan | 8.8 Cemerlang 1,000 ulasan | 8.6 Cemerlang 1,000 ulasan |
Harga ialah RM229 RM271 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov | Harga ialah RM428 RM508 jumlah termasuk cukai & fi 4 Nov - 5 Nov | Harga ialah RM610 RM724 jumlah termasuk cukai & fi 7 Nov - 8 Nov | Harga ialah RM486 RM577 jumlah termasuk cukai & fi 1 Nov - 2 Nov | Harga ialah RM242 RM287 jumlah termasuk cukai & fi 11 Nov - 12 Nov |
|
|
|
|
|
Hotel yang disyorkan untuk keluarga berhampiran dengan Pulau Tup
Harga ialah RM486
RM577 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov


























































































