Seluruh pangsapuri

Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals

Hartanah 2.0 bintang

Galeri foto untuk Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals

Kolam renang terbuka, kerusi lepak pantai
Standard Apartment, 1 Bedroom, Balcony, Garden View | Balkoni
Gimnasium
Perincian bahagian dalam
Depan hartanah

Seluruh pangsapuri

Boleh menampung 467 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Wi-Fi percuma
  • Spa
  • Ruang Terbuka
  • Perkhidmatan perniagaan

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals

  • Pangsapuri berdekatan Pantai Tulum
  • Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals menyediakan teres atas bumbung dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai
    • Hartanah bebas asap rokok, perabot luar dan lif
    • Bilik mesyuarat dan tuala pantai
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Tuala pantai

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kerusi berjemur tepi kolam renang
  • Perkhidmatan spa

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Bilik tidur

  • 1 bilik tidur

Kawasan luar

  • Perabot luar
  • Teres atas bumbung

Ruang bekerja

  • Bilik mesyuarat

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Lif (kelebaran pintu 103 sentimeter)
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 5 unit

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 18:00
Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Jika anda merancang untuk tiba selepas 20:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Tetamu disyorkan agar memuat turun aplikasi mudah alih App de tu agencia hartanah sebelum daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit kerosakan sebanyak MXN 2499 perlu dibayar sebelum daftar masuk.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Akses kolam renang tersedia dari 9:00 hingga 22:00
Tempahan diperlukan untuk rawatan spa; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan

Tentang kawasan sekitar

Zama, sebuah kawasan kejiranan di Tulum, menempatkan pangsapuri ini. Taman Xel-Há merupakan tarikan popular kawasan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Tulum dan Taman Negara Tulum. Holistika Art Walk dan Pengembaraan Taman Eko LabnaHa juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Tulum kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Tulum
Peta
Aldea Zama, Tulum, QROO, 77760

Tempat berdekatan

  • Taman Jaguar
    Taman Jaguar
    3 min memandu - 1.5 km
  • Pantai Tulum
    Pantai Tulum
    8 min memandu - 4.6 km
  • Pusat Gaya Hidup Hunab
    3 min memandu - 1.8 km
  • Taman Dos Aguas
    4 min memandu - 1.8 km
  • Hospital de Tulum
    5 min memandu - 2.1 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Tulum (TQO) - 46 minit memandu

Restoran

  • Coco Cafe
    18 min berjalan kaki
  • Nimeño Bakery
    12 min berjalan kaki
  • Delicia
    4 min memandu
  • La Baguette
    4 min memandu
  • Panza Tulum
    3 min memandu

Soalan lazim

Adakah Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 9:00–22:00.

Adakah Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals?

Terletak di Zama, bangunan pangsapuri ini sejauh 1.3 mi (2 km) from Taman Jaguar dan 2.6 mi (4.2 km) from Pantai Tulum. Taman Dos Aguas dan Pusat Gaya Hidup Hunab juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Paramar Viva Tulum by The Spot Rentals Ulasan