Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen

Hartanah 3.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Spa
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM642
RM722 jumlah
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 18 daripada 18 bilik

Standard Single Room, Non Smoking (without Bath, No View)

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, Non Smoking (without Bath, No View)

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Style, without Bath, No View)

  • Boleh menampung 3
  • 3 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, Non Smoking (without Bath)

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Style, without Bath)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 3 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking, Garden View (Japanese Style, without Bath)

  • Pemandangan taman
  • Boleh menampung 4
  • 4 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Style, with Shower)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 3 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Style, with Bath)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 3 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Western Style, No Bath, 3P)

  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Western Style, No Bath, 4P)

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 2 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, Non Smoking (Japanese Western Style, Open-air Bath)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Superior Room, Non Smoking (Japanese Western Style, No Bath/View)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 2 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Superior Room, Non Smoking (Japanese Western Style, without Bath)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 3 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Junior Suite, Non Smoking (Japanese Style 2R, with Bath)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 9
  • 9 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

Junior Suite, Non Smoking (Japanese Western Style, with Bath)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 7
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 5 Futon Bujang
  • Wi-Fi percuma

[Non-smoking] Standard Single Room, No Indoor Bath (no View)

  • Boleh menampung 1
  • Wi-Fi percuma

[Non-smoking] Standard Twin Room, No Indoor Bath

  • Boleh menampung 2
  • Wi-Fi percuma

[Non-smoking] Standard Japanese-style Room, No Indoor Bath

  • Boleh menampung 3
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Shirahama, Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen berada berhampiran pantai. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Shirahama dan Pulau Engetsu, sementara Shirahama Energy Land dan Adventure World merupakan tarikan popular kawasan. Kuil Kanki dan Muzium Minakata Kumagusu adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Shirahama kami
Peta
1011 Nishimuro-gun, Shirahama, Wakayama-ken, 6492211

Tempat berdekatan

  • Pantai Shirahama
    Pantai Shirahama
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Mata Air Panas Shirahama
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Tempat Peranginan Pantai Ezurahama
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Shirahama Energy Land
    20 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Taman Heisogen
    5 min memandu - 2.3 km

Bergerak

  • Stesen Shirahama - 13 minit memandu
  • Stesen Asso - 21 minit memandu
  • Shirahama (SHM-Nanki - Shirahama) - 12 minit memandu

Restoran

  • 福菱 Kagerou Cafe
    7 min berjalan kaki
  • 王様のブュッフェ
    7 min berjalan kaki
  • ペスカトーレ
    18 min berjalan kaki
  • 竹寶
    5 min berjalan kaki
  • 地魚料理 㐂楽
    13 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen

  • Hotel berdekatan Pantai Shirahama
  • Terletak berdekatan Kuil Kanki dan Shirahama Energy Land, Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen menyediakan mata air panas mineral tertutup (onsen gaya Jepun), teres dan taman. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati Permandian awam - 24 jam. Sebagai tambahan kepada restoran, tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Mata air panas di tapak hartanah, meja/kaunter hadapan 24 jam dan mesin layan diri
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, stesen komputer dan surat khabar percuma
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 115 bilik disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan berus gigi dan ubat gigi
    • Peti sejuk, selipar kanak-kanak dan cerek elektrik

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • Mata air panas

Mesra keluarga

  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Perkhidmatan perniagaan

  • Stesen komputer

Kawasan luar

  • Taman
  • Teres

Spa

  • Mandian awam 24 jam
  • Mata air panas
  • Mata air panas mineral terbuka awam (onsen)
  • Mata air panas mineral tertutup awam (onsen)
  • Perkhidmatan spa
  • Yukata (jubah Jepun)

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Kerusi roda di tapak hartanah
  • Lif
  • Susur tangan di tangga

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Bilik mandi berkongsi
  • Selipar
  • Selipar kanak-kanak
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Penyaman udara
  • Peti besi
  • Sistem pemanasan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Kanak-kanak sehingga umur 2 tahun boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: JPY 150.00 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 13 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail
Harap maklum bahawa sesetengah hartanah tidak membenarkan tetamu yang mempunyai tatu menggunakan kemudahan mandi awam di tapak hartanah

Soalan lazim

Adakah Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen?

Setakat 2 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen pada 6 Jul 2026 bermula serendah RM642, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen?

Terletak berhampiran pantai, hotel ini dalam jarak 1 bt (2 km) dari Kuil Kanki, Pantai Shirahama dan Shirahama Energy Land. Pulau Engetsu dan Muzium Minakata Kumagusu juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Ulasan

Ooedo Onsen Monogatari Premium Shirahama Gyoen Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.2

Kebersihan

7.6

Lokasi

8.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 26 daripada 92 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 47 daripada 92 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 16 daripada 92 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 92 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 2 daripada 92 ulasan

Ulasan

Disahkan

8/10 Baik

??

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
ドリンクバー、カラオケ 当時雨でしたが楽しめました。また機会があったら再度行きたいです
Menginap 2 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

A kie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
家族風呂があったらもっと良かったです!
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Hilbert

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
性價比十分高的溫泉酒店,自助餐選項非常多
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

machiko

快適でした😊
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mei chi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
非常好住,有岩盤浴,足湯,溫泉,早餐及晚餐buffet , 好豐富。
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

kit ying

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

滿意的住宿

酒店環境地點,設置都非常好
Menginap 1 malam pada Nov 2023
Disahkan

8/10 Baik

??

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
部屋に 大浴場 館内 清潔でした  エアコンも部屋に取り付けだったので    快てした  部屋に 座椅子がなかったのが 残念
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

daisuke

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
とても清潔でした。
Menginap 1 malam pada Nov 2025
Disahkan

8/10 Baik

SIU KIN

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
景色怡人
Menginap 1 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

yuiki

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ビュッフェが美味しかった
Menginap 1 malam pada Ogo 2024
Disahkan

8/10 Baik

daizou

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
周辺の観光施設がズタズタで散歩していて寂しくなった。
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

8/10 Baik

CHI TSUNG

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
三人房房間很大,住宿舒適,自助餐不錯
Menginap 1 malam pada Feb 2024
Disahkan

8/10 Baik

Wai Cheung Pillip

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

整體滿意

整體滿意,服務員態度良好,晚餐豐富唯早餐沒有炒蛋煎蛋和芝士。會再次選擇入住。
Menginap 1 malam pada Jan 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

Shoji

Sukakan: Kebersihan
食事がそれほど良くなかった
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

6/10 Sederhana

MAN YUK

隔音差,食物普通,唯一好處是房間夠大,海景房景觀好。
Menginap 1 malam pada Feb 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

BO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
房间风扇声音很大,整个晚上没有睡好
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

8/10 Baik

Shing Yin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
酒店很新,房間空間大,溫泉夠大又整潔。 唯一有點不足是自助餐點比較普通。 另外我的房間出了電梯還要提行李走一段樓梯才到,帶很多行李的人要注意了。 酒店附近商店很少,便利店要走十五分鐘。
Menginap 1 malam pada Sep 2023
Disahkan

6/10 Sederhana

Lia

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kemudahan
Von außen ein sehr schönes Hotel, doch spätestens beim Zimmer etwas enttäuschend. Der Blick auf die Bucht war schön und der kleine SPA Bereich auch. Jedoch war ein sehr unangenehmer, beißender Geruch im Zimmer.
Menginap 2 malam pada Ogo 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

?

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
台風のため宿泊できませんでした。
Menginap 1 malam pada Ogo 2023
Disahkan

8/10 Baik

Ka Kit

Well
Menginap 1 malam pada Okt 2023
Disahkan

6/10 Sederhana

Carter

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
ホテルの外観、ホテル内のサービスなどは最高にいいけど、温泉が少し水温が少しぬるい 一番リラックスしないといけない空間なのにシャワーはプッシュ式で奥から3番目のシャワー使ってて、5秒に一回押さないとシャワーが止まる 他の使ってたら15秒だったり、長いのは20秒ぐらい継続でシャワーを浴びれる。 バラバラでそれは一番ストレスでした。 しかし朝食は最高です。 美味しかったです。
Menginap 1 malam pada Nov 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

AKIRA

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
内湯と書いていましたが、ただの古い家庭用風呂のように見えたので使いませんでした。そこだけが残念です。それ以外はもろもろ良かったと思います。
Menginap 1 malam pada Feb 2025
Disahkan

8/10 Baik

Pak Wai Jimmy

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

A good hotel experience

The hotel is relatively old. However, the room is large, clean and have pleasant outdoor view. The geon is good and have both wet and dry sauna facilities. In addition, it has a high pressure water jet massage facility. The food was reasonably good. As I checked in on Sunday and the hotel was full and and the dinner has to be served in three sessions. The food was reasonably good and the bread for breakfast buffet was prepared instantly in the restaurant and tasted good. I will recommend to book the hotel on weekdays.
Disahkan

6/10 Sederhana

??

従業員が少な過ぎて満足なサービスを提供出来ていない。
Menginap 2 malam pada Jan 2025
Disahkan

4/10 Lemah

takeshi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan
食事の時間どうりに行ったのに時間前に行っていた人が多く隅っこの席しかなかった。料理も品切れがあった。
Menginap 1 malam pada Jun 2026