
Hotel di Suku St Vincent
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel di Suku St Vincent

1. Hampton By Hilton Sheffield
Hampton By Hilton SheffieldSuku St Vincent
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,005 ulasan)
Harga ialah RM304
RM365 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

2. Radisson Blu Hotel, Sheffield
Radisson Blu Hotel, SheffieldHati Bandar, 0.7 km dari Suku St Vincent
9.0 daripada 10, Hebat, (895 ulasan)
Harga ialah RM369
RM442 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

3. voco Sheffield by IHG
voco Sheffield by IHGHati Bandar, 0.8 km dari Suku St Vincent
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM300
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

4. Crowne Plaza Royal Victoria Sheffield by IHG
Crowne Plaza Royal Victoria Sheffield by IHG1.2 km dari Suku St Vincent
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM364
RM437 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

5. Leopold Hotel
Leopold HotelHati Bandar, 0.5 km dari Suku St Vincent
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM290
RM348 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

6. Leonardo Hotel Sheffield
Leonardo Hotel SheffieldSuku Industri Budaya, 1 km dari Suku St Vincent
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,075 ulasan)
Harga ialah RM281
RM337 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

7. Novotel Sheffield Centre
Novotel Sheffield CentreHati Bandar, 0.9 km dari Suku St Vincent
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM296
RM355 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

8. ibis Sheffield City
ibis Sheffield City1 km dari Suku St Vincent
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM225
RM270 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

9. Sandman Signature Sheffield Quays Hotel
Sandman Signature Sheffield Quays Hotel1.2 km dari Suku St Vincent
8.2 daripada 10, Sangat baik, (1,009 ulasan)
Harga ialah RM327
RM392 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

10. DoubleTree by Hilton Sheffield City
DoubleTree by Hilton Sheffield CityHighfield, 1.8 km dari Suku St Vincent
9.0 daripada 10, Hebat, (333 ulasan)
Harga ialah RM306
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

11. ibis Budget Sheffield Centre St Marys Gate
ibis Budget Sheffield Centre St Marys GateSuku Moor, 1.2 km dari Suku St Vincent
8.2 daripada 10, Sangat baik, (953 ulasan)
Harga ialah RM178
RM213 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

12. Halifax Hall
Halifax Hall2.5 km dari Suku St Vincent
9.2 daripada 10, Hebat, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM377
RM452 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

13. easyHotel Sheffield
easyHotel Sheffield0.9 km dari Suku St Vincent
7.8 daripada 10, Baik, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM134
RM161 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. Sheffield Metropolitan Hotel by Belvilla
Sheffield Metropolitan Hotel by Belvilla1.1 km dari Suku St Vincent
7.4 daripada 10, Baik, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM198
RM238 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

15. The Rutland Hotel
The Rutland HotelBroomhill, 1.6 km dari Suku St Vincent
7.8 daripada 10, Baik, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM195
RM234 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

16. Brocco on the Park
Brocco on the Park2.5 km dari Suku St Vincent
9.6 daripada 10, Luar biasa, (147 ulasan)
Harga ialah RM672
RM807 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. The Psalter
The PsalterSharrow, 2.7 km dari Suku St Vincent
9.4 daripada 10, Luar biasa, (80 ulasan)
Harga ialah RM269
RM323 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

18. The Garrison Hotel
The Garrison HotelHillsborough, 2.1 km dari Suku St Vincent
8.8 daripada 10, Cemerlang, (671 ulasan)
Harga ialah RM276
RM331 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

19. Mercure Sheffield Kenwood Hall & Spa
Mercure Sheffield Kenwood Hall & SpaNether Edge, 2.5 km dari Suku St Vincent
7.4 daripada 10, Baik, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM291
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

20. Jonas Hotel
Jonas Hotel2.5 km dari Suku St Vincent
8.4 daripada 10, Sangat baik, (505 ulasan)
Harga ialah RM272
RM326 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel terbaik di Suku St Vincent
![]() Hampton By Hilton SheffieldSuku St Vincent | ![]() Radisson Blu Hotel, SheffieldHati Bandar, 0.7 km dari Suku St Vincent | ![]() voco Sheffield by IHGHati Bandar, 0.8 km dari Suku St Vincent | ![]() Crowne Plaza Royal Victoria Sheffield by IHG1.2 km dari Suku St Vincent | ![]() Leopold HotelHati Bandar, 0.5 km dari Suku St Vincent |
|---|---|---|---|---|
8.8 Cemerlang 1,005 ulasan | 9.0 Hebat 895 ulasan | 8.2 Sangat baik 1,001 ulasan | 8.8 Cemerlang 1,000 ulasan | 8.8 Cemerlang 1,000 ulasan |
Harga ialah RM304 RM365 jumlah termasuk cukai & fi 29 Okt - 30 Okt | Harga ialah RM369 RM442 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | Harga ialah RM300 RM360 jumlah termasuk cukai & fi 25 Okt - 26 Okt | Harga ialah RM364 RM437 jumlah termasuk cukai & fi 15 Nov - 16 Nov | Harga ialah RM290 RM348 jumlah termasuk cukai & fi 8 Nov - 9 Nov |
|
|
|
|
|
Tempat menginap di Suku St Vincent
Cari kawasan dan kawasan sekitar Suku St Vincent terbaik untuk aktiviti yang paling anda nikmati.

Pusat Bandar Raya
Pusat Bandar Raya dikenali untuk bar yang menarik, anda juga boleh singgah ke Dewan Bandar Raya Sheffield dan Taman Peace ketika anda berada di kawasan ini.

Hati Bandar
Jika anda meluangkan masa di Hati Bandar, Dewan Bandar Raya Sheffield dan Dewan Perbandaran merupakan tarikan yang disarankan untuk dilihat.

Broomhall
Jika anda meluangkan masa di Broomhall, Taman Botanic Sheffield dan Studio Drama University of Sheffield merupakan tarikan yang disarankan untuk dilihat.

Highfield
Walaupun Highfield mungkin tiada tarikan popular, anda boleh menjelajah ke kawasan sekitar untuk melihat tarikan seperti Bramall Lane dan Taman Peace.
Suku Industri Budaya
Jika anda meluangkan masa di Suku Industri Budaya, Genting Club Sheffield dan Galeri Site merupakan tarikan yang disarankan untuk dilihat.































































