Seluruh rumah

Relaxing 3 bedroom Vacation Home

Kelas hartanah: 2

Galeri foto untuk Relaxing 3 bedroom Vacation Home

Bilik
Tempat makan
Bahagian luar
Ruang tamu
Teres/patio

Seluruh rumah

Boleh menampung 6106.8 meter persegi

Kemudahan popular

  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Ruang Terbuka
  • Dapur barbeku

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Relaxing 3 bedroom Vacation Home

  • Rumah percutian berdekatan Weeki Wachee Springs
  • Relaxing 3 bedroom Vacation Home menyediakan taman dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
  • Gril barbeku, hartanah bebas asap rokok dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Relaxing 3 bedroom Vacation Home disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
  • Mesin basuh / pengering dan seterika/papan seterika

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di rumah: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Ruang tamu

  • Skrin tingkap

Kawasan luar

  • Berpagar sepenuhnya
  • Dapur barbeku
  • Perabot luar
  • Taman

Dobi

  • Pencuci/pengering

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Fi: USD 68 setiap penginapan sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
Umur minimum daftar masuk - 16

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu boleh mengakses penginapan mereka menerusi laluan masuk peribadi
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Pengambilan kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak USD 68 setiap penginapan, sepenginapan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: USD 68 setiap penginapan, sepenginapan
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Tentang kawasan sekitar

Bukit Spring menempatkan rumah percutian ini. Weeki Wachee Springs dan Kelab Desa Silverthorn disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Weeki Wachee Springs State Park dan Weekiwachee Preserve. Adventure Coast Fun Park dan Taman Botani Nature Coast juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Bukit Spring kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Bukit Spring
Peta
12622 Elgin Blvd, Spring Hill, FL, 34609

Tempat berdekatan

  • Weeki Wachee River
    Weeki Wachee River
    8 min memandu - 8.4 km
  • Weeki Wachee Springs
    Weeki Wachee Springs
    9 min memandu - 9.0 km
  • Kelab Desa Silverthorn
    5 min memandu - 4.1 km
  • Coastal Way - Coastal Landing
    5 min memandu - 4.5 km
  • Weeki Wachee Springs State Park
    7 min memandu - 6.3 km

Bergerak

  • Tampa, FL (TPA-Lapangan Terbang Antarabangsa Tampa) - 50 minit memandu

Restoran

  • Circle K
    3 min memandu
  • McDonald's
    4 min memandu
  • Starbucks
    5 min memandu
  • Cumberland Farms
    14 min berjalan kaki
  • Caffe Connection
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah Relaxing 3 bedroom Vacation Home mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak USD68 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Apakah masa daftar masuk di Relaxing 3 bedroom Vacation Home?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam.

Apakah masa daftar keluar di Relaxing 3 bedroom Vacation Home?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Relaxing 3 bedroom Vacation Home?

Terletak di Bukit Spring, rumah percutian ini sejauh 2.5 mi (4 km) from Coastal Way - Coastal Landing dan 3 mi (4.8 km) from Kelab Desa Silverthorn. Weeki Wachee Springs State Park dan Oak Hill Hospital juga dalam jarak 6 bt (10 km).