
Hotel berdekatan Pantai Soleluna
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
22 Okt - 23 OktEsok
23 Okt - 24 OktHujung minggu ini
23 Okt - 25 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Pantai Soleluna




1. Best Western Plus Leone di Messapia Hotel & Conference
Best Western Plus Leone di Messapia Hotel & Conference12.5 km dari Pantai Soleluna
Giuseppe
RM391
RM430 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




2. 8Piuhotel
8Piuhotel12.6 km dari Pantai Soleluna
SERGE
RM494
RM571 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




3. Acaya Golf Resort & SPA
Acaya Golf Resort & SPA5.1 km dari Pantai Soleluna
Edith
RM475
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt




4. Giardini di Marzo Lecce B&B
Giardini di Marzo Lecce B&B10.8 km dari Pantai Soleluna
Mark
RM266
RM311 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




5. La Fiermontina | Palazzo Bozzi Corso
La Fiermontina | Palazzo Bozzi CorsoPusat Bersejarah Lecce, 11.9 km dari Pantai Soleluna
Scott
RM949
RM1,062 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. Arthotel & Park Lecce
Arthotel & Park Lecce11.3 km dari Pantai Soleluna
Pilar
RM297
RM354 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Nov - 21 Nov




7. Le Nicchie luxury rooms
Le Nicchie luxury roomsPusat Bersejarah Lecce, 12.4 km dari Pantai Soleluna
RM320
RM370 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




8. Palazzo Sant'Anna Lecce
Palazzo Sant'Anna LeccePusat Bersejarah Lecce, 12.6 km dari Pantai Soleluna
RM996
RM1,141 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




9. Ilice B&B
Ilice B&B11.6 km dari Pantai Soleluna
Julie
RM355
RM408 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




10. Palazzo Giusti Lecce - Exclusive Boutique Hotel
Palazzo Giusti Lecce - Exclusive Boutique Hotel11.6 km dari Pantai Soleluna
Peter
RM687
RM775 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Nov - 20 Nov




11. B&B Il Palazzotto di Luca Luxury Suites
B&B Il Palazzotto di Luca Luxury Suites12.6 km dari Pantai Soleluna
RM425
RM536 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




12. Palazzo De Noha
Palazzo De NohaPusat Bersejarah Lecce, 12.3 km dari Pantai Soleluna
anita victoria
RM926
RM1,037 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Nov - 5 Nov




13. Dimi House
Dimi House11.6 km dari Pantai Soleluna
Wayne
RM335
RM387 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




14. Lobby Collective Hostel
Lobby Collective Hostel12.3 km dari Pantai Soleluna
Helen
RM215
RM255 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




15. Fiermonte Museum by La Fiermontina
Fiermonte Museum by La FiermontinaPusat Bersejarah Lecce, 12 km dari Pantai Soleluna
Abraham
RM1,169
RM1,387 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov




16. Vico Dell'Elce
Vico Dell'Elce12.2 km dari Pantai Soleluna
Mustafa
RM303
RM526 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




17. Dimore di Lecce
Dimore di LeccePusat Bersejarah Lecce, 12.5 km dari Pantai Soleluna
Bonnie
RM390
RM456 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




18. Arryvo
ArryvoPusat Bersejarah Lecce, 12.4 km dari Pantai Soleluna
KYEONGJAE
RM488
RM564 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




19. Palazzo De'Belli Suites & Rooftop
Palazzo De'Belli Suites & RooftopPusat Bersejarah Lecce, 12.2 km dari Pantai Soleluna
RM795
RM892 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Nov - 22 Nov




20. Casa di Lò Suites
Casa di Lò Suites11.5 km dari Pantai Soleluna
Jaimie
RM263
RM307 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov
Ulasan Hotel Pantai Soleluna Popular
Tarikan lain berhampiran Pantai Soleluna
Lido Turrisi
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Lido Turrisi ketika kunjungan anda ke San Cataldo?
Lido Mancarella
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Lido Mancarella ketika kunjungan anda ke Vernole? Bersiar-siar di taman dan pantai ketika berada di kawasan ini.
Kelab Golf Acaya
9.0/10 (2 ulasan)
Ambil peluang untuk bermain golf di Acaya di Kelab Golf Acaya. Bersiar-siar di marina di kawasan bergaya ini.
Pantai le Cesine
9.0/10 (2 ulasan)
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Pantai le Cesine ketika kunjungan anda ke Vernole? Bersiar-siar di taman dan pantai ketika berada di kawasan ini.
Torre Ponte Carlo
Apa kata luangkan masa dengan bersantai di Torre Ponte Carlo ketika kunjungan anda ke Vernole? Bersiar-siar di taman dan pantai ketika berada di kawasan ini.
Pelabuhan Frigole
Terokai kawasan dermaga di Lecce dengan kunjungan ke Pelabuhan Frigole. Bersiar-siar di pantai di kawasan bergaya ini.
Castello di Acaya
Castello di Acaya merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Acaya, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Ketika berada di kawasan ini, anda boleh bersiar-siar di sekitar taman.