Seluruh pangsapuri

Kare No Apartments by Sitges Group

Hartanah 3.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka

Pilihan bilik

Loft

  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Studio

  • 23 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Loft, Terrace

  • 36 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Studio, Balcony

  • 26 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Loft (Plus)

  • 60 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Loft, Balcony

  • Pemandangan sebahagian lautan
  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Studio, Terrace

  • Pemandangan lautan
  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, Kare No Apartments by Sitges Group terletak di Pusat Bandar Sitges, sebuah kawasan di sekitar Sitges. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Sitges Beachfront dan Pantai Castelldefels. Layari panduan perjalanan Sitges kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Sitges
Peta
Carrer Nou, 6, Sitges, 08870

Tempat berdekatan

  • Gereja Sant Bartomeu dan Santa Tecla
    Gereja Sant Bartomeu dan Santa Tecla
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pantai La Ribera
    Pantai La Ribera
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Muzium Sitges
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Muzium Maricel
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Placa Cap de la Vila
    2 min berjalan kaki - 0.2 km

Bergerak

  • Stesen Sitges - 11 minit berjalan kaki
  • Lapangan Terbang Barcelona El Prat (BCN) - 37 minit memandu

Restoran

  • El Cable
    2 min berjalan kaki
  • Fragata
    2 min berjalan kaki
  • Cal Pinxo Sitges
    1 min berjalan kaki
  • Mono Café
    2 min berjalan kaki
  • Cinnamon
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Kare No Apartments by Sitges Group

  • Pangsapuri berdekatan Sitges Beachfront
  • Kare No Apartments by Sitges Group menyediakan teres dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
  • Bantuan pelancongan/tiket, perkhidmatan rencam dan lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Kare No Apartments by Sitges Group disertakan dengan keselesaan seperti peti besi muat komputer riba dan penyaman udara, serta kemudahan seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Pancuran mandi, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 43-inci TV Pintar dengan saluran satelit
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Pantai berpasir berdekatan

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia
  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 1 kilometer
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembakar roti
  • Pembancuh kopi/teh
  • Peti sejuk

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV Pintar 43-inci dengan saluran satelit

Kawasan luar

  • Teres

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan perkhidmatan sahaja (haiwan kesayangan tidak dibenarkan)

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan tersedia sekali setiap penginapan
  • Perkhidmatan rencam
  • Peti besi muat komputer riba
  • Seterika/papan seterika

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • 1 bangunan
  • 4 tingkat
  • 7 unit
  • Kalis bunyi

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: EUR 200 setiap penginapan, sepenginapan
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.93 seorang semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 17 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini dibersihkan secara profesional

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Soalan lazim

Adakah Kare No Apartments by Sitges Group mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Kare No Apartments by Sitges Group?

Terdapat parkir percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk di Kare No Apartments by Sitges Group?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Kare No Apartments by Sitges Group?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Kare No Apartments by Sitges Group?

Terletak di Pusat Bandar Sitges, bangunan pangsapuri pantai ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Muzium Sitges dan Sitges Beachfront. Fundacio Stampfli dan Muzium Maricel berada dalam jarak beberapa langkah. Stesen Sitges sejauh 11 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Kare No Apartments by Sitges Group Ulasan

9.2

Hebat

9.4

Kebersihan

9.6

Lokasi

9.2

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 58 daripada 90 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 25 daripada 90 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 4 daripada 90 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 3 daripada 90 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 90 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Arwin

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
We had an AMAZING stay here! When we entered the apartment we were shocked with how big the space was, it was also fully equipped with everything to give us a nice stay. The kitchen was fully stocked and they even provided water for us at the beginning of our stay. The host responded very quick and we had no problems at all with the space. We loved spending time on the shared rooftop in the afternoon's. We rate this place a 10/10 must stay, we thought it was the best spot just located 2 minute walk from the beach! We look forward to coming back here again:)
Menginap 3 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Krestina

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
Super fin lejlighed, lidt lydt
Menginap 6 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Waintrop

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Que du bon!

Très bien placé , très propre et avec une grande facilité de communication avec les managers, nous avons passé un séjour splendide.
Menginap 4 malam pada Okt 2024
Disahkan

8/10 Baik

Andrea

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Posizione eccellente
Menginap 10 malam pada Ogo 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nishat

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
This was g favorite stay in Spain.
Menginap 5 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Robert

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Excellent accommodation. 3 minute walk to beach. Staff very helpful.
Menginap 7 malam pada Jun 2025
Disahkan

4/10 Lemah

Luigi

Sukakan: Daftar masuk, komunikasi
Tidak sukakan: Ketepatan penyenaraian
La recepcion super amigable y eficiente! El apartamento pequeño , al preguntar sobre el diferente layout solo respondieron que ese era el me traje y solo habian movido unas cosas? Compacto, el baño fue lo peor para nosotros super estrecho , problemas pqra lavarse las manos , dientes etc ya que el lavabo super pequeño. Nos sentimos super incomodos cada vez al usar el baño, se informo A la administracion pero se demoraron en contestar y solo se dijo que eran las mismas fotos de la web. Otra cosa que se menciono/ordeno por parte era que se tenia que dejar todo arreglado y toda la basura afuera en unos contenedores A unos minutos del apartamento, me parecio raro/exagerado pero bueno, lo mejor lq ubicacion y el balcon , no reservare ese apartamento En el futuro quizas po haga con los mas grandes y espaciosos!
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ryan

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Such a great place, good location, modern and clean. Communication with the property was excellent too.
Menginap 2 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Brett

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
I loved this loft apartment. Great location, lots of room for the two of us.
Menginap 4 malam pada Okt 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

herbert

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Nice studio, safe area close to several beaches. Shopping, dining steps away.
Menginap 8 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ian

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Very central but very quirt
Menginap 7 malam pada Mac 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jeroen

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Super spacious bright and clean loft.
Menginap 3 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniel

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
From our room at night we could hear three sets of church bells chime the hours. On the balcony a thumbnail view of the Mediterranean. It doesn’t get much better than that. All amenities worked well; good checkin in procedures.
Menginap 4 malam pada Dis 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mohammed

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
One of the best places I have stayed in Sitges! Very recommended. But there is one issue faced me in the apartment which is the hot water not always on.
Menginap 8 malam pada Ogo 2024
Disahkan

6/10 Sederhana

bruno

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Accueil peu chaleureux, refus de fournir des draps pour le second lit, il faut payer pour une serviette supplementaire , mauvais rapport qualité prix , appartement peu agreable. Pour le prix un hotel fait bien mieux
Menginap 11 malam pada Feb 2025
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan
Appartement idéalement placé et très bien équipé. Seul bémol: aucun accueil , une machine automatique donne et récupère les clés.
Disahkan

6/10 Sederhana

Miguel

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi
Overall the apartment was good and in a great location however very tired and in need of refurbishment and painting. not the patch painting which is clearly visible. Oil stains on the wall, marks and paint chips all throughout the unit The dishwasher was almost impossible to use as the dividers were missing/ rusted. It needs to be stated that the loft it is not a normal ceiling height and a normal person cannot stand up.their were grease marks on the ceiling from people hitting there heads and even blood in one area! To add insult to injury the chair and footstool which shows on the website have now been moved to the loft so that you can trip on them while trying to navigate the low ceilings and getting to the circular staircase. clear instructions NOT TO MOVE FURNITURE..: 😳 The one tea towel provided was thread bare, one blanket, very basic linens and small thin bath towels. One of the main overhead light fixtures did not turn on (lightbulb needed replacing?) Drapes had no rod to open and close. For a location that has such regimented rules such as having to walk two blocks to deposit rubbish to help THEIR cleaning staff and other cleaning requirements/penalties, I would have expected more . Staff in the office were very helpful and pleasant however.
Blood on xeilinj
Non functioning main ceiling light
Tattered drapes
Dishwasher in need of replacemebt
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Eun-A

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Only one thing I would say is there wasn't ocean view as their description. Other than that it was great place to stay. Everything is conveniently within walking distance. I would definitely go back to this place for my next trip to Spain.
Menginap 8 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Torje Martin

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

7 night stay

Lovely accomedation!
Menginap 7 malam pada Jun 2024
Disahkan

4/10 Lemah

Darren

Sukakan: Kebersihan
Tidak sukakan: Keselesaan bilik, komunikasi

Dirty and noisy

We booked a studio apt Very basic missing kitchen utensils and faulty kettle Room odour sent liquid leaked over some tops Communal roof terrace very dirty Very noisy if its no street noise it the church bells or other guest slamming front doors
Menginap 1 malam pada Sep 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

Joseba

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Amazing place to stay, very central in Sitges. Not a noisy area though. The terrace was a total highlight.
Menginap 5 malam pada Ogo 2021
Disahkan

10/10 Cemerlang

JAVIER

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik
El apartamento esta muy bien cuidado con detalles como productos de limpieza y de aseo. Esta bien ubicado. en el centro de todo y cerca de la playa.
Menginap 5 malam pada Ogo 2020
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ex cellent location well lite street apartment very clean but quite small
Menginap 3 malam pada Okt 2019
Disahkan

10/10 Cemerlang

Matthias

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Tolles Apartment in bester Lage, super Preis!

Die Lage ist perfekt, zentral aber ruhig, ein paar Schritte zum Meer und zu den besten Stränden - das gesamte Gebäude ist in einem sehr sauberen Zustand. Besonders positiv ist die Betreuung der Gebäude-Verantwortlichen Dame, Yenai, sie hat unbürokratisch geholfen als der Check-In-Automat nicht funktioniert hat und nachdem bei einem Late-Check-Out die Schlüssel nicht mehr funktioniert haben. Jederzeit wieder! Kleine Anmerkung sollten Sie das Apartment 7 buchen (sehr schöne private Terrasse, aktuell ist lediglich die Dusche im Bad renovierungsbedürftig, Risse im Holz, aber da kann man ein Auge zudrücken!
Menginap 3 malam pada Ogo 2019
Disahkan

8/10 Baik

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
This hotel is only a few minutes to walk to the beach front. Unfortunately there is no view of the beach though
Menginap 3 malam pada Jul 2019