SLA Resort and Spa

Hartanah 3.5 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

2.0 daripada 10

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Spa
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Superior Twin Room, Garden View

  • Pemandangan taman
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Triple Room

  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room, 1 Katil Raja (King), Pool View

  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Family Suite

  • Pemandangan taman
  • 70 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, Pool View

  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Siem Reap, SLA Resort and Spa berada di pusat bandar raya dan berhampiran dengan lapangan terbang. Angkor Wat merupakan tempat menarik terkenal dan pengembara yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pub Street dan Pasar Malam Angkor. Taman Angkor Green Gardens dan Angkor Eye juga disarankan untuk dikunjungi. Bersantai dan nikmati lawatan kilang wain dan spa kesihatan/kecantikan di kawasan ini, atau anda boleh cuba aktiviti lasak dengan berbasikal daki gunung berdekatan. Layari panduan perjalanan Siem Reap kami
Peta
Airport Road, Phum Svay Dangkum, Svay Dangkum Communce, Siem Reap, Siem Reap, 1710

Tempat berdekatan

  • Kawasan Pasar Lama
    Kawasan Pasar Lama
    4 min memandu - 1.9 km
  • Pasar Malam Angkor
    Pasar Malam Angkor
    5 min memandu - 1.9 km
  • Pub Street
    Pub Street
    5 min memandu - 2.3 km
  • The Happy Ranch Horse Farm
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pusat Seni Siem Reap
    5 min memandu - 2.3 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Siem Reap Angkor (SAI) - 64 minit memandu

Restoran

  • The Sunset Lounge
    4 min memandu
  • Cambodian Muslim Restaurant
    20 min berjalan kaki
  • Nearadey Cafe
    8 min berjalan kaki
  • Swim Up Bar
    12 min berjalan kaki
  • Tuk Tuk Restrant
    14 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

SLA Resort and Spa

  • Hotel berdekatan Pasar Malam Angkor
  • Pertimbangkan penginapan di SLA Resort and Spa dan manfaatkan bar kolam, majlis makan percuma setiap hari dan teres. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti kedai kopi/kafe dan pencucian kering/dobi.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak, bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan hidangan tempatan (surcaj), maklumat lawatan basikal dan sajian kopi/teh di ruang bersama
    • Ruang kerja berkongsi, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menampilkan keselesaan seperti menu bantal dan ruang kerja komputer riba, sebagai tambahan kepada sentuhan bermakna seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Kitar semula dan mentol lampu LED
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan tab mandi dan pancuran berasingan
    • 32-inci TV LED dengan saluran kabel
    • Balkoni atau laman dalam, almari pakaian dan tempat duduk berasingan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan masakan tempatan tersedia 7:00 hingga 10:00 dengan bayaran: USD 7 untuk orang dewasa dan USD 3.50 untuk kanak-kanak
  • 1 bar tepi kolam
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek
  • Kopi dan teh di kawasan umum
  • Majlis makan pengurus setiap hari percuma
  • Tempat makan pasangan/peribadi

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Ekolancong
  • Kedai peralatan basikal
  • Kolam kanak-kanak
  • Kolam renang terbuka (akses tetamu)
  • Lawatan basikal
  • Stesen membaiki basikal
  • Tempat simpanan basikal
  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Bar/deli snek
  • Bilik kalis bunyi
  • Kolam kanak-kanak
  • Ruang makan dalam bilik yang berasingan

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Lokar
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Peti sejuk berkongsi
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pakej lamaran/romantik
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan "turndown"
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Perkhidmatan rencam
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Perkhidmatan perniagaan

  • Ruang kerja bersama

Kawasan luar

  • Gril barbeku
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam
  • Teres

Spa

  • Perkhidmatan spa

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Hulu semburan berketinggian boleh laras
  • Hulu semburan tangan
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Beberapa lampu LED digunakan
  • Dinding tumbuhan hidup
  • Kawasan merokok yang dikhaskan
  • Lawatan dan aktiviti yang diaturkan dan dimiliki orang tempatan
  • Makanan sumber tempatan diutamakan
  • Pendidikan budaya dan ekosistem tempatan
  • Pengecasan basikal elektrik
  • Sekurang-kurangnya 80% makanan organik
  • Tingkap dwilapisan

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Gebar bulu kapas
  • Menu bantal
  • Tilam berlapik

Bilik mandi

  • Berus gigi dan ubat gigi
  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Jubah mandi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Selipar
  • Syampu
  • Tab mandi dan pancuran mandi berasingan
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LED 32-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Bar mini
  • Cerek elektrik
  • Panduan makan restoran
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik lewat malam
  • Ruang makan berasingan

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Hiasan berasingan
  • Kitar semula
  • Lampu LED
  • Meja
  • Panggilan tempatan percuma
  • Penyaman udara
  • Penyesuai elektrik
  • Perabot berasingan
  • Peti besi
  • Ruang kerja komputer riba
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Surat khabar hari bekerja percuma
  • Telefon
  • Tempat duduk berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
1 ekor haiwan peliharaan
Haiwan kesayangan tidak boleh dibiarkan tanpa pengawasan
Bilik tertentu sahaja, sekatan dikenakan; bilik mesra haiwan kesayangan boleh diminta dengan menghubungi hartanah melalui nombor pada pengesahan tempahan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Pengangkutan pindahan Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang bagi setiap dewasa: USD 40 (sehala)
  • Pemindahan Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang bagi setiap kanak-kanak: USD 40 (sehala), daripada 18 hingga 18 tahun
  • Bayaran cadar: USD 5 seorang, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan masakan tempatan: kira-kira USD 7 untuk dewasa dan USD 3.5 untuk kanak-kanak

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Transaksi tanpa tunai tersedia
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Akses kolam renang tersedia dari 6:00 hingga 21:00
Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut dan rawatan spa; tempahan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu

Soalan lazim

Adakah SLA Resort and Spa mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak. Akses kolam dari 6:00–21:00.

Adakah SLA Resort and Spa mesra haiwan kesayangan?

Ya, hotel ini membenarkan haiwan kesayangan (had 1 ekor). Fi pembersihan sebanyak USD20 turut dikenakan. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di SLA Resort and Spa?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di SLA Resort and Spa?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di SLA Resort and Spa?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya SLA Resort and Spa?

Terletak di tengah-tengah Siem Reap, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari The Happy Ranch Horse Farm, Pub Street dan Pasar Malam Angkor. Kawasan Pasar Lama dan National Road 6 juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

SLA Resort and Spa Ulasan

2.0

2.0

Kebersihan

2.0

Kemudahan

4.0

Kakitangan & perkhidmatan

2.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 1 ulasan

Ulasan

Disahkan

2/10 Teruk

Faiqa

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Please know you cannot keep floors dirty and have no food at the hotel and claim to be a 4 star hotel. Please give clear information to customers
Menginap 2 malam pada Jun 2022