
Hotel berdekatan Seoul Folk Flea Market
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
25 Okt - 26 OktEsok
26 Okt - 27 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Seoul Folk Flea Market




1. The Shilla Seoul
The Shilla Seoul2.5 km dari Seoul Folk Flea Market
RM1,889
RM2,078 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




2. Orakai Daehakro Hotel, BW Signature Collection
Orakai Daehakro Hotel, BW Signature Collection2.3 km dari Seoul Folk Flea Market
Chang
RM605
RM666 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov




3. HOTEL THE BOTANIK SEWOON MYEONGDONG
HOTEL THE BOTANIK SEWOON MYEONGDONGEuljiro-dong, 2.7 km dari Seoul Folk Flea Market
Yeline
RM629
RM692 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




4. Sotetsu Hotels The Splaisir Seoul Dongdaemun
Sotetsu Hotels The Splaisir Seoul DongdaemunGwanghui-dong, 1.8 km dari Seoul Folk Flea Market
ATSUO
RM833
RM917 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov




5. Dongdaemun Stay Garden
Dongdaemun Stay Garden0.9 km dari Seoul Folk Flea Market
HAESIK
RM362
RM398 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov




6. Hotel Skypark Kingstown Dongdaemun
Hotel Skypark Kingstown DongdaemunGwanghui-dong, 1.6 km dari Seoul Folk Flea Market
HIN HAN
RM605
RM666 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




7. JW Marriott Dongdaemun Square Seoul
JW Marriott Dongdaemun Square Seoul1.4 km dari Seoul Folk Flea Market
Janet
RM1,544
RM1,868 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Nov - 19 Nov




8. Mercure Ambassador Seoul Dongdaemun
Mercure Ambassador Seoul DongdaemunEuljiro-dong, 2.1 km dari Seoul Folk Flea Market
Kyung Hee
RM608
RM668 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




9. Acube Hotel
Acube HotelEuljiro-dong, 2.2 km dari Seoul Folk Flea Market
Chee
RM403
RM443 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




10. Novotel Ambassador Seoul Dongdaemun Hotels & Residences
Novotel Ambassador Seoul Dongdaemun Hotels & ResidencesGwanghui-dong, 1.9 km dari Seoul Folk Flea Market
Keiko
RM1,152
RM1,267 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




11. New Blanc Central Myeongdong
New Blanc Central MyeongdongGwanghui-dong, 2.5 km dari Seoul Folk Flea Market
RM648
RM713 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov




12. LAHA Boutique DDP Dongdaemun
LAHA Boutique DDP DongdaemunGwanghui-dong, 1.6 km dari Seoul Folk Flea Market
Danica
RM323
RM355 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




13. Hotel PJ Myeongdong
Hotel PJ MyeongdongGwanghui-dong, 2.7 km dari Seoul Folk Flea Market
MINORI
RM748
RM822 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Hotel Kukdo
Hotel KukdoEuljiro-dong, 2.6 km dari Seoul Folk Flea Market
ERI
RM635
RM699 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov




15. glue Hotel
glue Hotel1.9 km dari Seoul Folk Flea Market
RM392
RM431 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Nov - 11 Nov




16. GUDO RESIDENCE CHUNGMURO
GUDO RESIDENCE CHUNGMUROGwanghui-dong, 2.3 km dari Seoul Folk Flea Market
Hsinting
RM801
RM881 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




17. Stay Passport Sindang Ryokan
Stay Passport Sindang Ryokan0.7 km dari Seoul Folk Flea Market
young deok
RM301
RM331 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




18. Mangrove Sinseol
Mangrove SinseolDongdaemun-gu, 0.4 km dari Seoul Folk Flea Market
RM362
RM399 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Nov - 24 Nov




19. Stay5 Jongno
Stay5 Jongno1.9 km dari Seoul Folk Flea Market
Yasmin
RM263
RM289 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




20. Uljiro Co-Op Residence
Uljiro Co-Op ResidenceGwanghui-dong, 1.8 km dari Seoul Folk Flea Market
RAMIRO
RM367
RM445 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Nov - 25 Nov
Ulasan Hotel Seoul Folk Flea Market Popular
Sotetsu Hotels The Splaisir Seoul Dongdaemun
8/10 Baik
"No tooth brush , shower cap but the rest was wonderfully . Necessary to have this item mention above instead of makeup remover , skin lotion and moisturizer cream . As a traveler , 100% do carry moisturizer , makeup remover and lotion . Thanks you"
Mangrove Dongdaemun - Hostel
10/10 Cemerlang
"Great stay at Mangrove Dongdaemun. Check-in, lift & room access were seamless as they utilized self-check in & QR codes. Room was clean and neat. Location just 5mins walk from Exit 4 of the train station. Check-out via email link was convenient & self-storage also equipped with QR code for access. Overall, modern, easy, great location and convenient. I’ll stay again for sure :)"
IBC Hotel
8/10 Baik
"Good location, like the breakfast."
Tarikan lain berhampiran Seoul Folk Flea Market
Makam Dongmyo
10.0/10 (1 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Seoul dengan singgah ke Makam Dongmyo. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra keluarga ini.
Naksan Myogaksa
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Seoul dengan kunjungan ke Naksan Myogaksa. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra keluarga ini.
Ruang Seni Seoul Sindang
Ketika kunjungan anda ke Seoul, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Ruang Seni Seoul Sindang. Bersiar-siar di budaya beraneka kawasan kawasan menghadap sungai ini dan nikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Bandar Sindang-dong Tteokbokki
Ketika kunjungan anda ke Seoul, anda boleh menikmati aktiviti membeli-belah di Bandar Sindang-dong Tteokbokki. Ketiba berada di kawasan mesra keluarga ini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.
Muzium Cheonggyecheon
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Cheonggyecheon di Seoul. Bersiar-siar di kawasan menghadap sungai di kawasan meriah ini, atau kunjungi pelbagai pilihan tempat makan.
Pusat Kebudayaan Korea SGI Jongno
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Korea SGI Jongno ketika penginapan anda di Seoul. Ketika berada di kawasan ini, luangkan masa untuk melawat kedai-kedai.
Pusat Kebudayaan Seongdong
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Seongdong ketika penginapan anda di Seoul. Bersiar-siar di hutan atau temui matahari terbenam di kawasan ini.
Pusat Kebudayaan Korea SGI Junggu
Nikmati lawatan ke Pusat Kebudayaan Korea SGI Junggu ketika penginapan anda di Seoul. Lawati kedai-kedai dan kafe yang menawan di kawasan budaya beraneka ini.