Seluruh chalet

MSC Bungalov Sapanca

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Ruang Terbuka
  • Dapur barbeku
Harga semasa ialah RM909
RM1,099 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Jul - 3 Jul

Pilihan bilik

Family Bungalow

  • Pemandangan taman
  • 60 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King), 2 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Premium Bungalow

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King), 2 Katil Bujang XL (Large Single) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Sapanca menempatkan MSC Bungalov Sapanca. Taman Hidupan Liar Ormanya merupakan tarikan popular kawasan dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Tasik Sapanca dan Taman Tasik Sapanca. Taman Ercan dan Teres Kaca Planet Terpisah juga disarankan untuk dikunjungi. Nikmati aktiviti luar dengan denai kembara/berbasikal dan menunggang kuda, atau naiki basikal sewa berdekatan dan terokai semua keunikan kawasan ini. Layari panduan perjalanan Sapanca kami
Lihat lebih banyak Chalet di Sapanca
Peta
Sahil Caddesi, 90, Sapanca, Sakarya, 54600

Tempat berdekatan

  • Tasik Sapanca
    Tasik Sapanca
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Tasik Sapanca
    Taman Tasik Sapanca
    9 min memandu - 4.1 km
  • Taman Hidupan Liar Ormanya
    Taman Hidupan Liar Ormanya
    16 min memandu - 17.7 km
  • NG Sapanca Bedesten
    4 min memandu - 2.6 km
  • Kereta Kabel Sapanca
    5 min memandu - 3.7 km

Bergerak

  • Stesen Kirkpinar - 5 minit berjalan kaki
  • Izmit (KCO-Cengız Topel) - 25 minit memandu

Restoran

  • Petek Evler Sitesi
    6 min memandu
  • Voda Sapanca
    6 min berjalan kaki
  • Mahmudiye Dürüm Evi
    7 min memandu
  • Gazibey Baklava & Börek
    7 min memandu
  • Çiftlik Restaurant
    6 min memandu

Tentang hartanah ini

MSC Bungalov Sapanca

  • Chalet berdekatan Tasik Sapanca
  • MSC Bungalov Sapanca menyediakan kemudahan seperti teres dan taman. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Perkhidmatan rencam, gril arang dan perabot luar
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di MSC Bungalov Sapanca menampilkan keselesaan seperti kolam renang persendirian dan pendiangan, seperti manfaat seperti Bar kecil dan ruang kerja komputer riba.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 65-inci sebuah TV LCD dengan saluran satelit
    • Dek atau laman dalam, tempat makan berasingan dan mentol lampu LED

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka
  • Kolam renang persendirian

Internet

  • Tersedia di tempat penginapan: Wi-Fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung selamat percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Kanak-kanak menginap secara percuma (lihat butiran)
  • Kerusi tinggi budak

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Pembancuh kopi/teh

Tempat makan

  • Bar kecil

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2 bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Pendiangan
  • Ruang makan berasingan

Hiburan

  • TV LCD 65-inci dengan saluran satelit

Kawasan luar

  • Berpagar sepenuhnya
  • Dek/laman dalam
  • Gril arang
  • Perabot luar
  • Taman
  • Teres

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Ambal ruang di kawasan awam
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lantai kayu keras di kawasan awam
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Perkhidmatan rencam

Aktiviti menarik

  • Aktiviti menunggang kuda berdekatan
  • Basikal sewa berdekatan
  • Denai kembara/berbasikal berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Alat pertolongan cemas
  • Lampu luar
  • Sistem keselamatan
  • Pemadam api

Umum

  • 3 unit
  • Beberapa lampu LED digunakan
  • Dibina pada 2024
  • Kalis bunyi
  • Taman
  • Tingkap dwilapisan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 18:00
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
1 kanak-kanak, sehingga umur 17 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran kerusi tinggi: TRY 500 sepenginapan
  • Fi kayu api: TRY 500 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, sistem keselamatan, alat pertolongan cemas dan lampu luar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah 24559

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Soalan lazim

Adakah MSC Bungalov Sapanca mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di MSC Bungalov Sapanca?

Setakat 1 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di MSC Bungalov Sapanca pada 2 Jul 2026 bermula serendah RM909, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah MSC Bungalov Sapanca mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di MSC Bungalov Sapanca?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di MSC Bungalov Sapanca?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di MSC Bungalov Sapanca?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya MSC Bungalov Sapanca?

Terletak di Sapanca, chalet ini sejauh 2 bt (3 km) dari Tasik Sapanca, Masjid Sapanca Yeni dan Dataran Sapanca. Taman Ercan dan Laluan Pantai Kirkpinar juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Kirkpinar hanya sejauh 5 minit berjalan kaki.

Ulasan

10

Luar Biasa