Al-Mousafer Hotel Riyadh

Kelas hartanah: 2

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

6.0 daripada 10

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Sarapan tersedia
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM441
RM520 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

Pilihan bilik

Basic Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Economy Single Room

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di As Sulimaniyah, sebauh kawasan kejiranan di Riyadh, Al-Mousafer Hotel Riyadh berhampiran stesen metro dan berhampiran taman tema. Pasar Al Batha dan Boulevard Riyadh disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Pusat Pameran & Konvensyen Riyadh Front. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Putera Faisal bin Fahd atau Stadium Raja Fahd. Layari panduan perjalanan Riyadh kami
Peta
Prince Sultan bin Abdulaziz, 1, Riyadh, Riyadh, 12234

Tempat berdekatan

  • Taman Al Gawza
    9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Pusat Beli-belah Localizer
    20 min berjalan kaki - 1.7 km
  • Pasar Al Batha
    8 min memandu - 8.7 km
  • Pusat Persidangan Raja Abdulaziz
    9 min memandu - 10.7 km
  • Pusat Konvensyen dan Pameran Antarabangsa Riyadh
    10 min memandu - 11.4 km

Bergerak

  • Stesen Dataran Abu Dhabi - 19 minit berjalan kaki
  • Stesen Riyadh - 21 minit memandu
  • Riyadh (RUH-Lapangan Terbang Antarabangsa King Khaled) - 40 minit memandu

Restoran

  • Nozomi | نوزومي
    5 min berjalan kaki
  • B.MARLiN
    5 min berjalan kaki
  • Sold Out
    5 min berjalan kaki
  • San Carlo Cicchetti
    6 min berjalan kaki
  • 911 Pizza
    6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Al-Mousafer Hotel Riyadh

  • Hotel berdekatan Pasar Al Batha
  • Anda boleh menantikan majlis makan percuma setiap hari, kedai kopi/kafe dan bar/deli snek di Al-Mousafer Hotel Riyadh. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
    • Percuma tempat letak kenderaan lanjutan
    • Sarapan hidangan tempatan (surcaj), meja/kaunter hadapan 24 jam dan tempat simpanan bagasi
    • Perkhidmatan rencam, hartanah bebas asap rokok dan sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 50 bilik memiliki keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium, di samping sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan pencetak.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
  • Setiap hari dan pencetak

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah Al-Mousafer Hotel Riyadh mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Al-Mousafer Hotel Riyadh?

Setakat 24 Okt 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Al-Mousafer Hotel Riyadh pada 26 Okt 2026 bermula serendah RM441, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Al-Mousafer Hotel Riyadh?

Tempat letak kenderaan lanjutan adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Al-Mousafer Hotel Riyadh?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di Al-Mousafer Hotel Riyadh?

Daftar keluar adalah jam 12:30.

Di manakah terletaknya Al-Mousafer Hotel Riyadh?

Terletak di As Sulimaniyah, hotel ini sejauh 2 bt (3 km) dari Taman Al Gawza, Pusat Beli-belah Localizer dan Menara Al Faisaliyah. Centria Mall dan Perpustakaan Nasional Raja Fahd juga dalam jarak 2 bt (3 km). Stesen Dataran Abu Dhabi sejauh 19 minit berjalan kaki dan Stesen Kelab Pegawai sejauh 23 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Al-Mousafer Hotel Riyadh Ulasan

6.0

5.6

Kebersihan

4.6

Kakitangan & perkhidmatan

5.6

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 6 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 2 daripada 6 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 6 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 2 daripada 6 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 6 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Good hotel
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Overall not bad for the price. Good location too.
Menginap 4 malam pada Feb 2024
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan

not recommended

Upon arrival at 5 am, I was shocked to be told by the entrance team that the hotel was fully booked, despite having a confirmed reservation. This left me stranded outside at an inconvenient hour, scrambling to find alternative accommodation. Furthermore, the amenities provided fell short of expectations. The shower experience was particularly disappointing, with lukewarm water taking up to 10 minutes to even begin flowing. This made for an uncomfortable start to the day and was certainly not what I had anticipated when booking through Hotels.com. Overall, this experience was deeply frustrating and not at all reflective of the quality I've come to expect from Hotels.com bookings. I hope this feedback will prompt improvements in both communication and amenities at.
Menginap 11 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

4/10 Lemah

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 2 malam pada Apr 2024
Ulasan yang disahkan

2/10 Teruk

Tidak sukakan: Keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 2 malam pada Feb 2024