
Hotel berdekatan Teater Terbuka Regent's Park
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
Esok
Hujung minggu ini
Hujung minggu depan
Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Teater Terbuka Regent's Park

1. Urban Rest Camden
Urban Rest Camden1.4 km dari Teater Terbuka Regent's Park
10.0 daripada 10, Luar biasa, (15 ulasan)
Harga ialah RM815
RM1,565 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

2. GuestReady - The Fitzroy
GuestReady - The FitzroyFitzrovia, 1.1 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.8 daripada 10, Luar biasa, (6 ulasan)
Harga ialah RM1,044
RM1,252 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

3. AKA Marylebone
AKA MaryleboneMarylebone, 1.3 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.8 daripada 10, Luar biasa, (6 ulasan)
Harga ialah RM2,190
RM2,629 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

4. Mason & Fifth, Primrose Hill
Mason & Fifth, Primrose Hill1.1 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (243 ulasan)
Harga ialah RM764
RM917 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

5. The Grafton Arms Pub & Rooms
The Grafton Arms Pub & RoomsFitzrovia, 1.3 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (803 ulasan)
Harga ialah RM769
RM923 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

6. Montcalm Mayfair, Autograph Collection
Montcalm Mayfair, Autograph Collection1.5 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (68 ulasan)
Harga ialah RM1,545
RM1,946 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

7. The Langham, London
The Langham, LondonMarylebone, 1.4 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM2,446
RM2,935 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

8. The BoTree London, Curio Collection by Hilton
The BoTree London, Curio Collection by HiltonMarylebone, 1.5 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.4 daripada 10, Luar biasa, (423 ulasan)
Harga ialah RM1,502
RM1,802 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

9. Holmes Hotel London
Holmes Hotel LondonMarylebone, 0.8 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.4 daripada 10, Luar biasa, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM1,123
RM1,348 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov

10. The Zetter Marylebone
The Zetter Marylebone1.6 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (486 ulasan)
Harga ialah RM1,631
RM1,957 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

11. Home House Studio - Private members club
Home House Studio - Private members club1.5 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (36 ulasan)
Harga ialah RM4,398
RM5,278 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

12. The Boathouse London
The Boathouse LondonPaddington, 1.5 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.4 daripada 10, Luar biasa, (36 ulasan)
Harga ialah RM1,176
RM1,411 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov

13. The Prince Akatoki London
The Prince Akatoki London1.4 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.6 daripada 10, Luar biasa, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM1,559
RM1,871 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

14. Dorset Square Hotel, Firmdale Hotels
Dorset Square Hotel, Firmdale Hotels0.8 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.4 daripada 10, Luar biasa, (266 ulasan)
Harga ialah RM1,658
RM1,989 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

15. Danubius Hotel Regents Park
Danubius Hotel Regents Park0.9 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.0 daripada 10, Hebat, (1,307 ulasan)
Harga ialah RM730
RM876 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

16. Wilde Aparthotels, London, Paddington
Wilde Aparthotels, London, PaddingtonPaddington, 1.6 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.2 daripada 10, Hebat, (569 ulasan)
Harga ialah RM793
RM951 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

17. Guild Hotel Fitzrovia
Guild Hotel FitzroviaFitzrovia, 1.3 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.0 daripada 10, Hebat, (313 ulasan)
Harga ialah RM652
RM782 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

18. Hub By Premier Inn London Camden
Hub By Premier Inn London Camden1.3 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.0 daripada 10, Hebat, (90 ulasan)
Harga ialah RM557
RM669 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Nov - 1 Dis

19. The Marylebone Hotel
The Marylebone HotelMarylebone, 1.2 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.2 daripada 10, Hebat, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM1,367
RM1,640 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov

20. The Wesley Camden Town
The Wesley Camden Town1.4 km dari Teater Terbuka Regent's Park
9.0 daripada 10, Hebat, (294 ulasan)
Harga ialah RM469
RM562 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Teater Terbuka Regent's Park
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Urban Rest Camden | 10.0 Luar biasa 15 ulasan | Lihat | ||||||
![]() GuestReady - The Fitzroy | 9.8 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | ||||||
![]() AKA Marylebone | 9.8 Luar biasa 6 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Mason & Fifth, Primrose Hill | 9.6 Luar biasa 243 ulasan | Lihat | ||||||
![]() The Grafton Arms Pub & Rooms | 9.6 Luar biasa 803 ulasan | Lihat |





































































