PK Mansion

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

4.4 daripada 10

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Dobi
  • Pengemasan
  • Meja depan 24/7
Harga semasa ialah RM52
RM61 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Jul - 27 Jul

Pilihan bilik

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Wichit menempatkan PK Mansion. Central Phuket dan Pasar Hujung Minggu Phuket disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai Patong dan Pantai Kata. Andamanda Phuket dan Litar Laju Go-Kart Patong dan Taman Rekreasi Luar Jalan Phuket juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Wichit kami
Peta
35/1-2, 35/5-7 Moo 5, Vichitsongkran Rd, Wichit, Phuket, 83000

Tempat berdekatan

  • Central Phuket
    Central Phuket
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Litar Laju Go-Kart Patong dan Taman Rekreasi Luar Jalan Phuket
    Litar Laju Go-Kart Patong dan Taman Rekreasi Luar Jalan Phuket
    2 min memandu - 2.0 km
  • Big C Supercenter - Jalan Bypass
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Tesco Lotus - Bandar Phuket
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Pasar Hujung Minggu Naka
    2 min memandu - 2.0 km

Bergerak

  • Phuket (HKT-Lapangan Terbang Antarabangsa Phuket) - 43 minit memandu

Restoran

  • McDonald's (แมคโดนัลด์)
    4 min berjalan kaki
  • Starbucks (สตาร์บัคส์)
    4 min berjalan kaki
  • Wine Connection Deli and Bistro
    4 min berjalan kaki
  • Food Park Big C
    5 min berjalan kaki
  • Shabushi (ชาบูชิ)
    4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

PK Mansion

  • Hotel berdekatan Central Phuket
  • PK Mansion menyediakan pencucian kering/dobi dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di PK Mansion menawarkan sentuhan bermakna seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Sebuah TV LCD dengan saluran kabel
    • Peti sejuk dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Susur tangan di tangga
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan (boleh didenda)

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 14:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah PK Mansion mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di PK Mansion?

Setakat 1 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di PK Mansion pada 26 Jul 2026 bermula serendah RM52, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di PK Mansion?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di PK Mansion?

Daftar masuk bermula jam 14:00.

Apakah masa daftar keluar di PK Mansion?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya PK Mansion?

Terletak di Wichit, hotel ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Central Phuket dan Big C Supercenter - Jalan Bypass. Hospital Antarabangsa Phuket dan Andamanda Phuket juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

PK Mansion Ulasan

4.4

5.0

Kebersihan

6.0

Lokasi

4.6

Kakitangan & perkhidmatan

5.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 5 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 5 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 1 daripada 5 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 5 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 2 daripada 5 ulasan

Ulasan

Disahkan

2/10 Teruk

Andre

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Old and dirty

This hotel is very dirty. Not comfortable at all. Just near by Department store but not comfort to stay.
Menginap 9 malam pada Sep 2018
Disahkan

2/10 Teruk

Sirinthip

Tidak sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
จองที่พักกับ expedia ตัดบัตรเครดิตเรียบร้อย แต่พอถึงที่พัก reception บอกว่าห้องแบบที่จองมาไม่มี เต็ม ไม่มีห้องว่าง มีแต่เป็นอีกแบบนึง ซึ่งสภาพเลวร้ายมาก ติดต่อ expedia วุ่นวายอยุ่ 4-5 รอบ กว่าจะยอมคืนเงิน แถมต้องรออีก 7-14 วัน และเสียเวลาหาห้องพักใหม่
Menginap 1 malam pada Apr 2018
Disahkan

4/10 Lemah

Pengembara yang disahkan

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik

Laut und ohne lächeln

Menginap 3 malam pada Jan 2020
Disahkan

6/10 Sederhana

Pengembara yang disahkan

Menginap 1 malam pada Apr 2019
Disahkan

8/10 Baik

Wei Teck

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Dis 2018