Seluruh kondo

Seahorse Unit H

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Seahorse Unit H

Apartment, Berbilang Katil (Seahorse unit H) | Pantai | Di pantai
Apartment, Berbilang Katil (Seahorse unit H) | Bahagian luar
Apartment, Berbilang Katil (Seahorse unit H) | 3 bilik tidur, Wi-fi
Apartment, Berbilang Katil (Seahorse unit H) | Ruang tamu | TV
Apartment, Berbilang Katil (Seahorse unit H) | Kawasan hartanah

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik

Seluruh kondo

3 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 10148 meter persegi

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Termasuk parkir
  • Gimnasium

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Seahorse Unit H

  • Kondo berdekatan Pantai Pensacola
  • Seahorse Unit H menyediakan gimnasium dan banyak lagi. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles dalam bilik.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Seahorse Unit H disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • 3 bilangan bilik mandi dengan sabun
    • Televisyen dengan saluran kabel
    • Serambi atau lanai, dapur dan ketuhar

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Di pantai

Internet

  • Tersedia di kondo: Wi-Fi

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Dapur

  • Ketuhar
  • Pembakar roti
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur

Bilik mandi

  • 3 bilik mandi
  • Sabun
  • Tisu tandas

Ruang tamu

  • Ruang tamu

Hiburan

  • TV dengan saluran kabel/satelit

Kawasan luar

  • Balkoni

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Berhampiran teluk

Aktiviti menarik

  • Gimnasium

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Daftar masuk bermula jam 16:00
Umur minimum daftar masuk - 25

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Pantai Pensacola, kondo ini berada di pantai. Fort Pickens merupakan tempat menarik terkenal dan keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Pensacola dan Pantai Opal. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Pusat Pensacola Bay, atau pertimbangkan hiburan malam di The Sabine Sandbar. Layari panduan perjalanan Pantai Pensacola kami
Lihat lebih banyak Sewaan Kondo di Pantai Pensacola
Peta
955 Fort Pickens Road, Pensacola Beach, FL, 32561

Tempat berdekatan

  • Pantai Pensacola
    Pantai Pensacola
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Santa Rosa Sound
    Santa Rosa Sound
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pensacola Beach Gulf Pier
    Pensacola Beach Gulf Pier
    2 min memandu - 2.1 km
  • Casino Beach
    Casino Beach
    2 min memandu - 2.1 km
  • Pensacola Dog Beach West
    19 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Stesen Pensacola - 27 minit memandu
  • Pensacola, FL (PNS-Lapangan Terbang Antarabangsa Pensacola) - 29 minit memandu

Restoran

  • Circle K
    4 min memandu
  • The Dock
    4 min memandu
  • Whataburger
    8 min memandu
  • Casino Beach Bar
    3 min memandu
  • McDonald's
    10 min memandu

Soalan lazim

Berapakah fi parkir di Seahorse Unit H?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Seahorse Unit H?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Seahorse Unit H?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Seahorse Unit H?

Terletak di pantai, bangunan kondo ini sejauh beberapa langkah dari Pantai Pensacola dan Santa Rosa Sound. Pensacola Dog Beach West dan Gulf Islands National Seashore juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Seahorse Unit H Ulasan