Seluruh kondo

Treasure Island 0207

Kelas hartanah: 4

Galeri foto untuk Treasure Island 0207

Kolam renang
Dapur peribadi
Kawasan hartanah
Dapur peribadi
Ruang tamu

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Treasure Island 0207

  • Mewah bagi kondo berdekatan Pantai-pantai Panama City
  • Treasure Island 0207 menyediakan kemudahan seperti bersebelahan padang golf dan gimnasium. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif, hartanah bebas asap rokok dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Treasure Island 0207 mempunyai keselesaan seperti penyaman udara dan tempat makan berasingan, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • 2 bilangan bilik mandi dengan tisu tandas
    • 32-inci televisyen dengan saluran kabel
    • Balkoni, tempat makan berasingan dan dapur

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Lower Grand Lagoon, sebuah kawasan kejiranan di Pantai Panama City, kondo ini bersebelahan padang golf dan di pantai. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Taman Negeri St. Andrews dan Pantai-pantai Panama City, sementara Taman Air Shipwreck Island dan Taman Frank Brown merupakan tarikan popular kawasan. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Publix Sports Park, atau pertimbangkan hiburan malam di Captain Anderson's Event Center. Layari panduan perjalanan Pantai Panama City kami
Lihat lebih banyak Sewaan Kondo di Pantai Panama City
Peta
5004 Thomas Drive, Panama City Beach, FL, 32408

Tempat berdekatan

  • Pantai-pantai Panama City
    Pantai-pantai Panama City
    1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Teluk St Andrews
    Teluk St Andrews
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Marina Capt Anderson
    Marina Capt Anderson
    2 min memandu - 1.8 km
  • Adventures at Sea
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Thomas Drive
    3 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Banda Raya Panama, FL (Lapangan Terbang Antarabangsa ECP-Northwest Florida Beaches) - 32 minit memandu

Restoran

  • Schooners
    5 min berjalan kaki
  • Deckhand Social
    11 min berjalan kaki
  • Patches Pub
    6 min berjalan kaki
  • McDonald's
    3 min memandu
  • The Grand Marlin of Panama City Beach
    2 min memandu

Soalan lazim

Adakah Treasure Island 0207 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Treasure Island 0207 mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Treasure Island 0207?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Treasure Island 0207?

Daftar masuk bermula jam 17:00.

Apakah masa daftar keluar di Treasure Island 0207?

Daftar keluar adalah jam 9:00.

Di manakah terletaknya Treasure Island 0207?

Terletak di Lower Grand Lagoon, bangunan kondo golf ini sejauh 15 minit berjalan kaki dari Pantai-pantai Panama City, Pirate's Cove Marina dan Teluk St Andrews. Treasure Island Marina dan Sea Screamer juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Ulasan

Treasure Island 0207 Ulasan

9.0

Hebat

7.0

Kebersihan

10

Kemudahan

8.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 2 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 1 daripada 2 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 2 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 2 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Tidak sukakan: Kebersihan
We loved the location and the condo. However, it wasn’t clean, which is really disappointing. The toilets and sinks were fine, but the floors were disgusting upon arrival. We had to wash our feet before going to bed each night, including the first evening we arrived. You could tell it had been vacuumed, but definitely not mopped. I found a vacuum in the closet that smelled like vomit when used and it didn’t pick up much. If we have to clean our own floors upon arrival, it will would have been nice to have proper equipment to use. I heard others say they had the same experience in their condo. One said she had to go to the office for a broom and dust pan when they arrived. Condo and location was great other than being dirty. ☹️
Menginap 6 malam pada Jul 2021
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

I Love It There!!!

It was so beautiful and amazing!!!! I loved the resort! Planning another trip in a month or 2 and Treasure Island will be the place we will stay!!!! Best place for familes!!!
Menginap 3 malam pada Apr 2021