Seluruh rumah

Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!

Kelas hartanah: 3.5

Galeri foto untuk Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!

Pantai
Kawasan hartanah
Tempat makan
Kawasan hartanah
Dapur peribadi

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin pengering
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!

  • Rumah percutian berdekatan Pantai-pantai Panama City
  • Jarak berjalan pendek dari Taman Pier, Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool! menawarkan lebih banyak tawaran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat seperti:
    • Akses kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok dan perabot luar
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti penyaman udara dan tempat duduk berasingan, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan meja makan.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • 3 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • 42-inci TV skrin rata dengan saluran digital
    • Balkoni atau laman dalam berperabot, almari pakaian dan tempat duduk berasingan

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pantai, rumah percutian ini terletak di Lullwater Beach, sebuah kawasan di sekitar Pantai Panama City. Taman Pier dan Thomas Drive disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi boleh menerokai Pantai-pantai Panama City dan Taman Frank Brown. Saksikan acara atau perlawanan di Publix Sports Park dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Taman Air Shipwreck Island, tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Pantai Panama City kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Pantai Panama City
Peta
Panama City Beach, FL

Tempat berdekatan

  • Pantai-pantai Panama City
    Pantai-pantai Panama City
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Taman Pier
    Taman Pier
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Jeti Russell-Fields
    Jeti Russell-Fields
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Emerald Coast Mirror Maze
    Emerald Coast Mirror Maze
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Taman Frank Brown
    Taman Frank Brown
    2 min memandu - 1.8 km

Bergerak

  • Banda Raya Panama, FL (Lapangan Terbang Antarabangsa ECP-Northwest Florida Beaches) - 18 minit memandu

Restoran

  • Dave & Buster's
    10 min berjalan kaki
  • Marble Slab Creamery
    8 min berjalan kaki
  • Margaritaville
    4 min berjalan kaki
  • Ford’s Garage
    9 min berjalan kaki
  • Back Porch Seafood and Oyster House
    4 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool! mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai akses kolam renang terbuka.

Adakah Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool! mesra haiwan kesayangan?

Ya, hartanah ini membenarkan anjing (had 2 ekor) dengan berat maksimum sehingga 23 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat fi sebanyak USD250 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool!?

Terletak di Lullwater Beach, rumah percutian ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Pantai-pantai Panama City dan Taman Pier. Jeti Russell-Fields dan Emerald Coast Mirror Maze juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.

Ulasan

Next To Pier Park! Steps From the Beach! Dog-friendly! Pool! Ulasan

10

Luar Biasa

8.0

Kebersihan
Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Relaxing

Great stay very comfortable
Menginap 3 malam pada Nov 2024