
Hotel berdekatan One Tree Hill Domain
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan One Tree Hill Domain




1. La Quinta By Wyndham Ellerslie Auckland
La Quinta By Wyndham Ellerslie Auckland2.4 km dari One Tree Hill Domain
Lynnette
RM359
RM413 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




2. Alexander Inn
Alexander InnEpsom, 2.9 km dari One Tree Hill Domain
RM326
RM375 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




3. Greenlane Manor Motel
Greenlane Manor Motel1.7 km dari One Tree Hill Domain
Toni
RM442
RM509 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov




4. Cornwall Park Motor Inn
Cornwall Park Motor InnEpsom, 1.5 km dari One Tree Hill Domain
Shayne
RM424
RM488 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Knights Inn
Knights InnEpsom, 1 km dari One Tree Hill Domain
Jorja
RM305
RM351 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




6. The Haven Newmarket Suites
The Haven Newmarket SuitesEpsom, 2.2 km dari One Tree Hill Domain
Tara
RM286
RM329 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




7. Best Western Ellerslie International
Best Western Ellerslie International2.9 km dari One Tree Hill Domain
RM303
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




8. The Edgerley Suites
The Edgerley SuitesEpsom, 3 km dari One Tree Hill Domain
RM453
RM521 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




9. Noa Hotel
Noa HotelEpsom, 2.7 km dari One Tree Hill Domain
Nischol
RM208
RM239 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




10. ibis Auckland Ellerslie
ibis Auckland EllerslieRemuera, 1.9 km dari One Tree Hill Domain
Robert
RM288
RM331 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




11. Auckland Phoenix Palm
Auckland Phoenix PalmRemuera, 2.1 km dari One Tree Hill Domain
RM317
RM411 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




12. Novotel Auckland Ellerslie
Novotel Auckland EllerslieRemuera, 1.9 km dari One Tree Hill Domain
RM405
RM466 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




13. Edit Auckland Greenlane
Edit Auckland Greenlane1.5 km dari One Tree Hill Domain
RM244
RM280 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




14. Tudor Court Motor Lodge
Tudor Court Motor LodgeEpsom, 2.2 km dari One Tree Hill Domain
Katie
RM253
RM291 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




15. Best Western Newmarket Inn & Suites
Best Western Newmarket Inn & SuitesEpsom, 2.2 km dari One Tree Hill Domain
ALVIN
RM361
RM415 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




16. Epsom Motel
Epsom MotelEpsom, 1 km dari One Tree Hill Domain
RM219
RM251 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov




17. Off Broadway Motel
Off Broadway MotelEpsom, 2.8 km dari One Tree Hill Domain
Ben
RM379
RM436 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt




18. Parklane Motor Lodge
Parklane Motor LodgeEpsom, 0.9 km dari One Tree Hill Domain
Joanna
RM242
RM279 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Nov - 10 Nov




19. The Devereux Boutique Hotel
The Devereux Boutique HotelRemuera, 2.4 km dari One Tree Hill Domain
RM268
RM308 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt




20. Royal Park Lodge
Royal Park Lodge1.4 km dari One Tree Hill Domain
Jill
RM305
RM351 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan One Tree Hill Domain
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() La Quinta By Wyndham Ellerslie Auckland | 9.2 Hebat 260 ulasan | Lihat | |||||
![]() Alexander Inn | 9.2 Hebat 658 ulasan | Lihat | |||||
![]() Greenlane Manor Motel | 9.2 Hebat 339 ulasan | Lihat | |||||
![]() Cornwall Park Motor Inn | 9.2 Hebat 456 ulasan | Lihat | |||||
![]() Knights Inn | 9.0 Hebat 610 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel One Tree Hill Domain Popular
Tarikan lain berhampiran One Tree Hill Domain
Taman Cornwall
10.0/10 (3 ulasan)
Terokai kawasan luar yang luas di Taman Cornwall, kawasan hijau yang indah di Auckland. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
One Tree Hill
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan Auckland apabila anda meluangkan masa di One Tree Hill. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Kotej Akasia
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Auckland dengan singgah ke Kotej Akasia. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
ASB Showgrounds
8.4/10 (119 ulasan)
ASB Showgrounds merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Auckland, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Balai Cerap & Planetarium Stardome
Nikmati lawatan ke Balai Cerap & Planetarium Stardome ketika penginapan anda di Auckland. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Logan Campbell Centre
Anda boleh dapatkan tiket pertunjukan di Logan Campbell Centre ketika percutian anda di Auckland. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Taman Alexandra
8.4/10 (158 ulasan)
Sertai acara di Taman Alexandra ketika kunjungan anda ke Auckland. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.
Pusat Seni Pentas Auckland
Nikmati lawatan ke Pusat Seni Pentas Auckland ketika penginapan anda di Auckland. Lawati kedai-kedai dan pelbagai pilihan tempat makan di kawasan mesra berjalan kaki ini.




