Hotiday Olbia Porto

Kelas hartanah: 4

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat
Harga semasa ialah RM617
RM720 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep

Kemudahan popular

  • Termasuk sarapan
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik

Comfort Double Room, Balcony, Sea View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • Pemandangan laut
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Comfort Triple Room, Balcony

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Pusat Bandar Olbia, sebuah kawasan kejiranan di Olbia, menempatkan Hotiday Olbia Porto. Sementara keindahan semula jadi Pantai Pittulongu dan Pantai Capriccioli dapat dinikmati oleh sesiapa sahaja, mereka yang inginkan aktiviti boleh ke Pelabuhan Olbia. Layari panduan perjalanan Olbia kami
Peta
Via Principe Umberto 39, Olbia, SS, 07026

Tempat berdekatan

  • Pelabuhan Olbia
    Pelabuhan Olbia
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Muzium Arkeologi Negara Olbia
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Corso Umberto
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Gereja San Paolo
    7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Tepi Laut Olbia
    10 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Stesen Olbia Marittima Banche Porto - 11 minit berjalan kaki
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 7 minit memandu

Restoran

  • Caffe Bellavista
    4 min berjalan kaki
  • Il Vecchio Porto
    3 min berjalan kaki
  • Cafe Principe Umberto
    2 min berjalan kaki
  • Ristorante La Lanterna
    7 min berjalan kaki
  • Tierra La Rue Pizzeria Gourmet Food And Drink
    8 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotiday Olbia Porto

  • Mewah bagi hotel berdekatan Pelabuhan Olbia
  • Anda boleh menantikan sarapan bufet percuma, bar dan restoran di Hotiday Olbia Porto. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Hotiday Olbia Porto memiliki sentuhan bermakna seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi dan bidet
    • Almari pakaian, balkoni dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 50+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah dalam lingkungan 50 meter
  • Tempat letak kenderaan di bahu jalan tersedia
  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma tersedia setiap hari 7:30 hingga 10:00
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan

Kemudahan bilik

Bilik mandi

  • Bidet
  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tab mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV skrin rata 25-inci

Makanan dan minuman

  • Bar mini

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara
  • Peti besi

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan boleh menginap percuma
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 4.50 seorang semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 16 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Nombor Pendaftaran Hartanah IT090047A1000F2547

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif
Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR5000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Soalan lazim

Adakah Hotiday Olbia Porto mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotiday Olbia Porto?

Setakat 26 Sep 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotiday Olbia Porto pada 29 Sep 2026 bermula serendah RM617, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotiday Olbia Porto?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Hotiday Olbia Porto?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Hotiday Olbia Porto?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Hotiday Olbia Porto?

Terletak di Pusat Bandar Olbia, hotel ini sejauh 1 bt (2 km) dari Corso Umberto dan Pelabuhan Olbia. Teluk Olbia dan Muzium Arkeologi Negara Olbia juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Stesen Olbia Marittima Banche Porto sejauh 11 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotiday Olbia Porto Ulasan

9.0

Hebat

9.6

Kebersihan

8.6

Kemudahan

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 12 daripada 20 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 7 daripada 20 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 20 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 20 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 1 daripada 20 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Personnel très sympathique et agréable
Menginap 4 malam pada Jul 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Kind staff, helpful, very clean property and wonderful breakfast. Parking on site too! Very pleased with our stay.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Classic palace hotel in Olbia

Classic palace hotel in the heart of Olbia. Convenient to the port and center of old city. View of port.Great verandah for having a drink and hanging.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Our stay at Hotiday in Olbia, although brief, was amazing. We'd just arrived from JFK and went to drop off our luggage and wander about town. We were actually able to check in several hours early, since the hotel staff knew that we were jetlagged and had our room ready before official check in time. Hotel staff were fantastic at recommending sites and restaurants to visit during our short stay. Hotel staff are top notch and very knowledgable! Our room was very comfortable, cool, and clean. The buffet breakfast included with our stay was enormous, and catered to many different cuisines, not only Italian. I highly recommend this hotel!
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Menginap 3 malam pada Jun 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 4 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Menginap 7 malam pada Jun 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Menginap 5 malam pada Jul 2024