Hotel pangsapuri

Hotel Sandkorn

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Perkhidmatan perniagaan
Harga semasa ialah RM261
RM443 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Jul - 6 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 17 daripada 17 bilik

Classic Single Room, Courtyard View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Single - with a bathtub

  • Pemandangan bandar
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Classic Double or Twin Room

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double Chill

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double Cosy

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double - Cool

  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Doppelzimmer

  • 23 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

  • 29 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

  • Pemandangan bandar
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Studio

  • Pemandangan bandar
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Family Apartment, 2 Bedrooms for 6

  • Pemandangan bandar
  • 69 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Raja (King), 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Sofa Ratu
  • Wi-Fi percuma

Family Apartment, 2 Bedrooms for 5

  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Raja (King), 1 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Sofa Ratu
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Suite

  • Pemandangan bandar
  • 75 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Comfort Single + sofabed

  • Pemandangan bandar
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Sofa Bujang
  • Wi-Fi percuma

Comfort Single - Chill

  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room, 1 Katil Raja (King) dengan Katil Sofa, Non Smoking, Allergy Friendly

  • Pemandangan bandar
  • 27 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Kelamin
  • Wi-Fi percuma

Anda juga mungkin menyukai

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Bandar Lama Nuremberg, Hotel Sandkorn dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah. Dataran Pasar Utama dan Pasar Krismas Nuremberg disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Zoo Nuremberg dan Pantai Kristall Palm. Saksikan acara atau perlawanan di Max-Morlock-Stadion dan pertimbangkan untuk meluangkan masa di Taman Tema Playmobil, sebuah tarikan popular yang disyorkan. Layari panduan perjalanan Nuremberg kami
Lihat lebih banyak Hotel Pangsapuri di Nuremberg
Peta
Josephspl. 30, Nuremberg, BY, 90403

Tempat berdekatan

  • Gereja St. Lorenz
    Gereja St. Lorenz
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Dataran Pasar Utama
    Dataran Pasar Utama
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pasar Krismas Nuremberg
    Pasar Krismas Nuremberg
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Muzium Kereta Api Deutsche Bahn
    Muzium Kereta Api Deutsche Bahn
    10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Kastil Nuremberg
    Kastil Nuremberg
    11 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • White Tower U-Bahn - 3 minit berjalan kaki
  • Stesen Pusat Nuremberg - 13 minit berjalan kaki
  • Nuremberg (NUE-Lapangan Terbang Nuremberg) - 19 minit memandu

Restoran

  • Brown's Coffee Lounge
    1 min berjalan kaki
  • Café am Trödelmarkt
    3 min berjalan kaki
  • Bierwerk Charakterbierbar
    2 min berjalan kaki
  • Starbucks
    3 min berjalan kaki
  • Cafe Mohr
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Sandkorn

  • Hotel pangsapuri berdekatan Dataran Pasar Utama
  • Terletak berdekatan Pasar Krismas Nuremberg dan Muzium Kereta Api Deutsche Bahn, Hotel Sandkorn menyediakan galeri seni di tapak hartanah dan pusat beli-belah di tapak hartanah. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di hotel pangsapuri ini termasuk:
  • Daftar keluar ekspres dan bilik mesyuarat
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan disertakan dengan keselesaan seperti peti besi muat komputer riba dan ruang kerja komputer riba, di samping manfaat seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • Percuma uncang teh/kopi segera dan cerek elektrik
    • Kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut
    • 43-inci TV skrin rata dengan Netflix, perkhidmatan penstriman dan saluran kabel
    • Almari pakaian, sistem pemanasan dan atas dasar terhad

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Makanan dan minuman

  • Cerek elektrik
  • Uncang teh/kopi segera

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • Galeri seni
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV skrin rata 43-inci dengan saluran kabel

Ruang bekerja

  • Bilik mesyuarat
  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Air botol percuma
  • Langsir gelap terus
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Pengemasan (setiap minggu) (dengan fi)
  • Peta tempatan
  • Peti besi muat komputer riba

Sorotan lokasi

  • Berhampiran stesen metro
  • Di kawasan bersejarah
  • Di kawasan hiburan
  • Di pusat bandar raya
  • Dihubungkan dengan pusat beli-belah
  • Dihubungkan dengan pusat konvensyen
  • Dihubungkan dengan stesen kereta api/kereta api bawah tanah

Aktiviti menarik

  • Kedai barangan berjenama
  • Pusat beli-belah

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)
  • Pemadam api

Umum

  • 35 unit
  • Hiasan berasingan
  • Kalis bunyi
  • Perabot berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 16

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 22:00
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kod akses, meja sambut tetamu (waktu terhad)

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Hotel Sandkorn mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Sandkorn?

Setakat 4 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Sandkorn pada 5 Jul 2026 bermula serendah RM261, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Hotel Sandkorn?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Sandkorn?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Hotel Sandkorn?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Di manakah terletaknya Hotel Sandkorn?

Terletak di Bandar Lama Nuremberg, hotel pangsapuri ini dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Dataran Pasar Utama dan Pasar Krismas Nuremberg. Muzium Kereta Api Deutsche Bahn dan Kastil Nuremberg juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.White Tower U-Bahn hanya sejauh 3 minit berjalan kaki dan Lawrence Church U-Bahn sejauh 6 minit berjalan kaki.

Ulasan

Hotel Sandkorn Ulasan

9.8

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 41 daripada 48 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 7 daripada 48 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 48 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 48 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 48 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Anne

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Perfect location, lovely design hotel, and fantastic staff
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Mary

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Great place!
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

8/10 Baik

Stefan

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Sehr angenehme Zimmer, freundliches Personal, gute Lage.
Menginap 3 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Ray

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Friendly staff, good location near to food and train
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Arvid

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Gute Lage - nette kleine Zimmer
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Daniela

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Ganz entzückendes, privat geführtes Hotel. Sehr geschmackvolles Interieur und wunderschöne individuelle Einrichtung, modern hochwertig ausgestattete Zimmer und fantastisches Frühstück. Man fühlt sich sofort total wohl, was auch an durchwegs sehr freundlichen und herzlichen Mitarbeitern liegt. Toll geführtes Hotel, in dem sich offenbar bar Gäste wie Personal gut aufgehoben fühlen.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jean Rytter

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Fabelagtigt personale. Skønne lyse friske værelser. Lækker bio/vegetarisk morgenmad
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nitish

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Fantastic location, clean spacious rooms and friendly and helpful staff.
Menginap 3 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jessica

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Location is excelent. Close to restaurants, train. Safe and quiet. I would only recommend tissues in room and firm pillows.
Menginap 6 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dustin

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
Great location in the heart of Old Town. Helpful staff and clean rooms.
Menginap 5 malam pada Feb 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

LIZMAR

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Excellent hotel and service. Very well located near of the christmas markets.
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rod

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
A great location. Great staff, and an ecelle t breakfast
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Justin

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
I thoroughly enjoyed the room. Excellent breakfast with very kind and attentive staff.
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Amanda

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Staff were very welcoming and the Property itself is very handy to everything
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Amit

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi

Clean and comfortable

Place is clean and right in the center of town.
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Wendy

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Room spotless . Staff is very friendly and helpful, Suggesting a couple good spots to eat: Great location
Menginap 5 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nick

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Alles super
Menginap 2 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Elisabeth

Sukakan: Kebersihan, daftar masuk, komunikasi, ketepatan penyenaraian
.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jamie

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
This was our favorite hotel during our two week vacation. The location was great. The rooms were cozy and clean. The staff were very friendly and helpful. We couldn't have asked for a better stay.
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Christine

Sukakan: Kebersihan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Front desk was very welcoming. Easy walking to everything in Old town. Loved it, will definitely going back
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Sarah

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
The room and hotel was very clean and modern, the bed was a little firm but wasn’t bad for me or my husband. The staff was extremely friendly and helpful! The location was absolutely perfect for walking around town. We had such a lovely stay and would definitely stay here again!
Menginap 3 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Romena

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, komunikasi
The room was very clean and had a lot of room
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andre

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Great friendly staff. Enjoyed wine with them!
Menginap 8 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Claus

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan, komunikasi
Sehr nettes Personal. Große, saubere Zimmer. Ideal gelegen.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Pier-Guy

Sukakan: Kebersihan, keselesaan bilik, komunikasi
Staff was super helpfull and excellent service. The beds were comfortble and the room was very clean.
Menginap 2 malam pada Sep 2025