Seluruh pangsapuri

Market Place Retreat in Nottingham

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Market Place Retreat in Nottingham

Ruang tamu
Bilik
Tempat makan
Bilik Mandi
Ruang tamu

Ulasan

7.6 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Wi-Fi percuma
  • Pemandangan bandar

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Market Place Retreat in Nottingham

  • Pangsapuri berdekatan Universiti Nottingham
  • Market Place Retreat in Nottingham menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Market Place Retreat in Nottingham memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • Dapur, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Nottingham menempatkan pangsapuri ini. Beeston Fields Golf Club dan Wollaton Park Golf Club disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang ingin membeli-belah boleh mengunjungi Pusat Membeli-belah Broadmarsh dan Pusat Beli-belah Westfield Broadmarsh. Ingin menikmati acara atau perlawanan? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Litar Lumba Donington Park atau Motorpoint Arena Nottingham. Layari panduan perjalanan Nottingham kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Nottingham
Peta
Nottingham, England

Tempat berdekatan

  • Universiti Nottingham
    Universiti Nottingham
    14 min memandu - 12.8 km
  • Teater Diraja
    Teater Diraja
    26 min memandu - 18.6 km
  • Grange Park
    16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • West Park Leisure Centre
    4 min memandu - 2.3 km
  • Motorpoint Arena Nottingham
    28 min memandu - 19.6 km

Bergerak

  • Stesen Attenborough - 4 minit memandu
  • East Midlands Airport (EMA) - 23 minit memandu

Restoran

  • butchers bar and steakhouse
    5 min berjalan kaki
  • Costa Coffee
    1 min berjalan kaki
  • Britannia Fish Bar
    6 min berjalan kaki
  • Rowells Drinking Emporium
    4 min berjalan kaki
  • Box Office
    1 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Market Place Retreat in Nottingham mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Market Place Retreat in Nottingham?

Masa tamat daftar masuk: 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Market Place Retreat in Nottingham?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Market Place Retreat in Nottingham?

Terletak di Nottingham, bangunan pangsapuri ini sejauh 3.1 km dari Attenborough Nature Centre serta dalam jarak 6 bt (10 km) dari Beeston Fields Golf Club dan Mecca Bingo Beeston. Highfields dan The Hemlock Stone juga dalam jarak 6 bt (10 km). Stesen Nottingham Long Eaton sejauh 25 minit berjalan kaki.

Ulasan

7.6

Baik