
Hotel berdekatan Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
26 Okt - 27 OktEsok
27 Okt - 28 OktHujung minggu ini
30 Okt - 1 NovHujung minggu depan
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan




1. Krzywa Kamienica
Krzywa Kamienica0.4 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Adrian
RM237
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




2. Cotton House
Cotton House2.3 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Joanna
RM286
RM443 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt




3. DoubleTree by Hilton Hotel Lodz
DoubleTree by Hilton Hotel Lodz2.1 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM360
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov




4. Vienna House by Wyndham Andel's Lodz
Vienna House by Wyndham Andel's LodzBaluty, 0.3 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Alicia
RM372
RM402 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




5. Hotel Pietryna
Hotel PietrynaSrodmiescie, 0.7 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM295
RM319 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt




6. Grand Hotel
Grand HotelSrodmiescie, 1 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Tomasz
RM619
RM668 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




7. Hotel The Loom
Hotel The LoomBaluty, 0.3 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Peter
RM295
RM318 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. Tkalnia Snu
Tkalnia Snu0.9 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Selenia
RM292
RM315 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt




9. Hampton by Hilton Lodz City Center
Hampton by Hilton Lodz City CenterSrodmiescie, 1.9 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
KLARA
RM340
RM367 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




10. PURO Łódź Centrum
PURO Łódź CentrumSrodmiescie, 0.4 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM354
RM383 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Nov - 23 Nov




11. Novotel Lodz Centrum
Novotel Lodz CentrumSrodmiescie, 2.1 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM296
RM320 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




12. Hotelik Relax H360
Hotelik Relax H360Srodmiescie, 2.3 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Anna
RM119
RM129 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov




13. Piotrkowska 89 Residence
Piotrkowska 89 ResidenceSrodmiescie, 1.2 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Helen
RM381
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Home & Travel Apartments
Home & Travel ApartmentsSrodmiescie, 0.6 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM338
RM365 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




15. Holiday Inn Lodz by IHG
Holiday Inn Lodz by IHGSrodmiescie, 2.7 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM288
RM311 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




16. Hotel Ambasador Premium
Hotel Ambasador PremiumKsięży Młyn, 2.4 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM361
RM442 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Qubus Hotel Lodz
Qubus Hotel Lodz2 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
RM332
RM359 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




18. B&B Hotel Łódź Centrum
B&B Hotel Łódź CentrumSrodmiescie, 1 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
aleksandra
RM162
RM175 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Nov - 9 Nov




19. Stare Kino Cinema Residence
Stare Kino Cinema ResidenceSrodmiescie, 1.6 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Tina Christine
RM171
RM185 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




20. Good Time Aparthotel
Good Time AparthotelSrodmiescie, 1.6 km dari Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Barbara
RM167
RM181 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Krzywa Kamienica | 9.8 Luar biasa 67 ulasan | Lihat | |||||
![]() Cotton House | 9.8 Luar biasa 21 ulasan | Lihat | |||||
![]() DoubleTree by Hilton Hotel Lodz | 9.6 Luar biasa 525 ulasan | Lihat | |||||
![]() Vienna House by Wyndham Andel's Lodz | 9.6 Luar biasa 924 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hotel Pietryna | 9.6 Luar biasa 85 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium Perjuangan untuk Kemerdekaan
Muzium Bandar Łódź
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Bandar Łódź ketika kunjungan anda ke Łódź. Alami muzium dan lokasi hiburan di kawasan ini.
Muzium Sztuki
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Sztuki ketika percutian anda di Łódź. Alami muzium dan lokasi hiburan di kawasan ini.
Laluan Rose
Anda boleh ketahui lebih mendalam tentang sejarah Łódź apabila anda singgah ke Laluan Rose. Berjalan-jalan di sekitar hutan atau alami lokasi hiburan.
Pasaż Róży
Pasaż Róży merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Łódź, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami lokasi hiburan dan festival di kawasan ini.
Muzium Seni Moden
10.0/10 (3 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Seni Moden ketika kunjungan anda ke Łódź. Alami muzium dan lokasi hiburan di kawasan ini.
Manufaktura
9.4/10 (125 ulasan)
Anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Manufaktura ketika kunjungan anda ke Łódź. Alami muzium dan lokasi hiburan di kawasan ini.
Muzium Etnografi & Arkeologi
Anda boleh meluangkan masa mengimbas pameran di Muzium Etnografi & Arkeologi di Łódź. Alami muzium dan lokasi hiburan di kawasan ini.
Galeri Balucka
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Galeri Balucka di Łódź. Alami lokasi hiburan dan muzium di kawasan ini.




