
Hotel berdekatan Muzium El Calafate
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
24 Okt - 25 OktEsok
25 Okt - 26 OktHujung minggu depan
30 Okt - 1 NovDua minggu kemudian
6 Nov - 8 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Muzium El Calafate




1. Cabañas Alechen
Cabañas Alechen0.8 km dari Muzium El Calafate
PAULO RENATO
RM449
RM449 jumlah
27 Okt - 28 Okt




2. MABRA SUITES
MABRA SUITESEl Calafate Centro, 0.8 km dari Muzium El Calafate
Emad
RM322
RM322 jumlah
27 Okt - 28 Okt




3. Eh Boutique Experience
Eh Boutique ExperienceEl Calafate Centro, 0.6 km dari Muzium El Calafate
christie
RM2,652
RM2,652 jumlah
26 Okt - 27 Okt




4. Hosteria Rukahue
Hosteria Rukahue0.9 km dari Muzium El Calafate
Ricardo
RM278
RM278 jumlah
26 Okt - 27 Okt




5. Folk Hostel
Folk Hostel0.4 km dari Muzium El Calafate
Hiroshi
RM274
RM274 jumlah
3 Nov - 4 Nov




6. Destino Calafate
Destino Calafate0.7 km dari Muzium El Calafate
Jafar
RM330
RM330 jumlah
27 Okt - 28 Okt




7. Los Guindos
Los GuindosEl Calafate Centro, 1.2 km dari Muzium El Calafate
Jean Hung
RM244
RM244 jumlah
25 Okt - 26 Okt




8. Bahía Redonda Hotel
Bahía Redonda HotelEl Calafate Centro, 1.2 km dari Muzium El Calafate
RM256
RM256 jumlah
7 Nov - 8 Nov




9. Schilling Patagonia Travellers - Hostel
Schilling Patagonia Travellers - HostelMacrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, 0.4 km dari Muzium El Calafate
Fani
RM252
RM252 jumlah
26 Okt - 27 Okt




10. Hotel Posada Los Alamos
Hotel Posada Los AlamosEl Calafate Centro, 1 km dari Muzium El Calafate
Jacqueline
RM628
RM628 jumlah
27 Okt - 28 Okt




11. Calafate Sunset
Calafate Sunset1.3 km dari Muzium El Calafate
LUIS FERNANDO
RM167
RM167 jumlah
25 Okt - 26 Okt




12. Apart Don Felipe
Apart Don Felipe0.7 km dari Muzium El Calafate
Jignasa
RM349
RM349 jumlah
25 Okt - 26 Okt




13. Montano Boutique Suites
Montano Boutique Suites0.4 km dari Muzium El Calafate
RM430
RM430 jumlah
26 Okt - 27 Okt




14. Hotel Lar Aike
Hotel Lar AikeMacrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, 2.4 km dari Muzium El Calafate
EDITH
RM253
RM253 jumlah
25 Okt - 26 Okt




15. Hostel Danny
Hostel DannyEl Calafate Centro, 0.6 km dari Muzium El Calafate
Julio
RM194
RM194 jumlah
9 Nov - 10 Nov




16. Mirador del Lago Hotel
Mirador del Lago HotelMacrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, 1.8 km dari Muzium El Calafate
RM889
RM889 jumlah
25 Okt - 26 Okt




17. Kau Yatun Hotel Boutique
Kau Yatun Hotel BoutiqueCerro Calafate, 0.7 km dari Muzium El Calafate
Beth Marie
RM615
RM615 jumlah
26 Okt - 27 Okt




18. Linda Vista Apart Hotel
Linda Vista Apart HotelMacrozona Bahía Redonda y Primeros Faldeos, 1.3 km dari Muzium El Calafate
RM358
RM358 jumlah
30 Okt - 31 Okt




19. MadreTierra Patagonia
MadreTierra Patagonia0.8 km dari Muzium El Calafate
DOMITILLE
RM476
RM476 jumlah
25 Okt - 26 Okt




20. Alto Verde Hosteria
Alto Verde Hosteria1.2 km dari Muzium El Calafate
LIZBETH
RM232
RM232 jumlah
25 Okt - 26 Okt
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Muzium El Calafate
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Cabañas Alechen | 10.0 Luar biasa 35 ulasan | Lihat | |||||
![]() MABRA SUITES | 9.8 Luar biasa 99 ulasan | Lihat | |||||
![]() Eh Boutique Experience | 10.0 Luar biasa 25 ulasan | Lihat | |||||
![]() Hosteria Rukahue | 9.6 Luar biasa 121 ulasan | Lihat | |||||
![]() Folk Hostel | 9.4 Luar biasa 38 ulasan | Lihat |
Ulasan Hotel Muzium El Calafate Popular
Tarikan lain berhampiran Muzium El Calafate
Kampung Gnome
8.4/10 (57 ulasan)
Anda boleh mencari cenderamata di Kampung Gnome ketika percutian anda di El Calafate. Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik kawasan bersantai ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Plaza de los Pioneros
8.8/10 (46 ulasan)
Anda boleh ketahui tentang sejarah tempatan El Calafate dengan singgah ke Plaza de los Pioneros. Bersiar-siar di kawasan tepi tasik di kawasan bersantai ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Gereja Santa Teresita del Nino Jesus
8.8/10 (45 ulasan)
Gereja Santa Teresita del Nino Jesus merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di El Calafate, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di persekitaran tepi tasik kawasan bersantai ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Muzium Mainan Argentina
8.4/10 (20 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Mainan Argentina ketika percutian anda di El Calafate. Bersiar-siar di kawasan tepi tasik di kawasan bersantai ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Kelab Kasino El Calafate
10.0/10 (1 ulasan)
Apa kata mencuba nasib anda di Kelab Kasino El Calafate ketika kunjungan anda ke El Calafate?
Avenue del Libertador
8.0/10 (1 ulasan)
Setelah mengunjungi Avenue del Libertador, buat perancangan untuk menikmati tarikan lain serta aktiviti di El Calafate. Ketika berada di kawasan ini, bersiar-siar di kawasan tepi tasik.
Pentadbiran Taman Negara Los Glaciares
Pentadbiran Taman Negara Los Glaciares merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di El Calafate, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Bersiar-siar di taman dan marina ketika berada di kawasan ini.
Pusat Tafsiran Sejarah El Calafate
9.0/10 (46 ulasan)
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Pusat Tafsiran Sejarah El Calafate ketika percutian anda di El Calafate. Bersiar-siar di kawasan tepi tasik di kawasan bersantai ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.




