Casa Por Fin

Hartanah 2.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Dobi

Pilihan bilik

Cabin, Bay View

  • Pemandangan teluk
  • 18 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 5
  • 1 Katil Ratu (Queen), 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Futon Kelamin
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Monteverde, Casa Por Fin berada di lokasi luar bandar dan di pergunungan. Ficus La Raiz dan El Cafetal disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti, sementara mereka yang mencari tarikan kawasan ini boleh mengunjungi Hutan Kelawar dan Taman Rama-Rama Monteverde. Taman Orkid Monteverde dan Ladang Ekologi San Luis juga disarankan untuk dikunjungi. Terokai keunikan kawasan ini dengan ekolancong, menunggang kuda dan denai kembara/berbasikal. Layari panduan perjalanan Monteverde kami
Lihat lebih banyak Rumah Tamu di Monteverde
Peta
C. los Amigos, Monteverde, Provincia de Puntarenas, 60109

Tempat berdekatan

  • Rizab Biologi Hutan Berkabus Monteverde
    Rizab Biologi Hutan Berkabus Monteverde
    10 min memandu - 3.9 km
  • Taman Orkid Monteverde
    Taman Orkid Monteverde
    12 min memandu - 4.6 km
  • Simpanan Biologi Hutan Awan Monteverde
    Simpanan Biologi Hutan Awan Monteverde
    15 min memandu - 4.6 km
  • Rumah Pertemuan Sahabat
    5 min memandu - 1.8 km
  • Monteverde Friends School - Escuela de los Amigos
    5 min memandu - 1.8 km

Restoran

  • Las Riendas Restaurant
    6 min memandu
  • Soda La Amistad
    9 min memandu
  • Cafe Colibrí
    7 min memandu
  • Café Monteverde
    8 min memandu
  • Laggus
    9 min memandu

Tentang hartanah ini

Casa Por Fin

  • Rumah tamu berdekatan Simpanan Biologi Hutan Awan Monteverde
  • Di Casa Por Fin, anda boleh menantikan kawah api, taman dan kemudahan dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Daftar keluar ekspres, perabot luar dan bantuan pelancongan/tiket
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Casa Por Fin menawarkan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lain-lain kemudahan termasuk:
  • Buku panduan dan pengesyoran dan peta tempatan

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 25+ Mbps
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Buku panduan
  • Kemudahan dobi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Pengemasan atas permintaan

Kawasan luar

  • Di pergunungan
  • Lubang bakar
  • Perabot luar
  • Taman
  • Tempat berkelah

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Hiburan

  • TV

Lain-lain

  • Sabun pencuci

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit: USD 100 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad debit; wang tunai tidak diterima
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Casa Por Fin mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Casa Por Fin?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Casa Por Fin?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Daftar masuk selepas waktu operasi tidak tersedia.

Apakah masa daftar keluar di Casa Por Fin?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya Casa Por Fin?

Terletak di pergunungan, rumah tamu ini sejauh 1 mi (1.6 km) from Rumah Pertemuan Sahabat dan 2.3 mi (3.7 km) from Simpanan Biologi Hutan Awan Monteverde. Monteverde Friends School - Escuela de los Amigos dan Rizab Curi-Cancha juga dalam jarak 2 bt (3 km).

Ulasan

9.8

Luar Biasa