Seluruh pangsapuri

Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Medulin menempatkan pangsapuri ini. Muzium Seni Kontemporari Istria dan Muzium Sejarah dan Maritim Istria merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tarikan kawasan ini termasuk Taman Pengembaraan Jangalooz dan Labirin Kuasa. Labirin Keterhubungan dan Labirint Kebijaksanaan dan Pengetahuan juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Medulin kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Medulin
Peta
Medulin, Istria County

Tempat berdekatan

  • Pula Arena
    Pula Arena
    15 min memandu - 12.4 km
  • Rt Kamenjak
    Rt Kamenjak
    31 min memandu - 18.9 km
  • Pantai Bijeca
    4 min memandu - 2.5 km
  • Taman Adrenalin Medulin
    5 min memandu - 3.6 km
  • Pantai Punta Verudela
    18 min memandu - 15.0 km

Bergerak

  • Stesen Pula - 22 minit memandu
  • Pula (PUY) - 16 minit memandu

Restoran

  • Sopravento
    10 min memandu
  • Beach Bar Green
    11 min memandu
  • Stari Ribar
    18 min berjalan kaki
  • Konoba Baladur
    6 min memandu
  • Bistro Pizzeria Kamenjak
    16 min memandu

Tentang hartanah ini

Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms

  • Sorotan hartanah
  • Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Gril barbeku, perabot luar dan hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
  • Peti sejuk dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 Oktober - 31 Mac, EUR 1.10 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 0.55 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 30 September, EUR 1.60 seorang, semalam untuk dewasa; EUR 0.80 semalam untuk tetamu berumur 12-17 tahun. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 12 tahun tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini.

Berapakah fi parkir di Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.

Apakah masa daftar keluar di Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Beautiful Home in Medulin With Wifi and 0 Bedrooms?

Terletak di Medulin, bangunan pangsapuri ini sejauh 2 bt (3 km) dari Pantai Bijeca, Taman Adrenalin Medulin dan Teluk Kvarner. Taman Pengembaraan Jangalooz dan Kasino Golden Sun juga dalam jarak 9 bt (15 km).