TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Spa
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Sarapan tersedia
  • Bar
Harga semasa ialah RM374
RM419 jumlah
6 Ogo - 7 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Standard Double Room (Non-smoking) *1 bed"

9.4 daripada 10
Luar biasa
(19 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian tasik
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Non Smoking (Queen)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian tasik
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room, Non Smoking (King)

9.8 daripada 10
Luar biasa
(6 ulasan)
  • Pemandangan sebahagian tasik
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, Non Smoking

8.6 daripada 10
Cemerlang
(10 ulasan)
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, Non Smoking

9.8 daripada 10
Luar biasa
(13 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Standard Triple Room, Non Smoking

9.6 daripada 10
Luar biasa
(5 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Onsen Matsue Shinjiko, sebuah kawasan kejiranan di Matsue, menempatkan TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE. Tokong Fumon-in dan Shiomi Nawate Street merupakan tempat menarik tempatan dan antara tempat menarik kawasan ini termasuk Taman Inggeris Matsue dan Taman Matsue Vogel. Kuil Sugahara Tenman dan Taman Yuushien juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Matsue kami
Peta
2-chome-35 Higashihonmachi, Matsue, Shimane, 690-0842

Tempat berdekatan

  • Tasik Shinji
    Tasik Shinji
    5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Istana Matsue
    Istana Matsue
    13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Jambatan Shinjiko Ohashi
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Muzium Seni Wilayah Shimane
    14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Shimane University Old Okudani Lodging
    3 min memandu - 2.0 km

Bergerak

  • Stesen Matsue - 12 minit berjalan kaki
  • Izumo (IZO) - 34 minit memandu

Restoran

  • äœéŠ™ă‚„ æ±æœŹç”șæœŹćș—
    2 min berjalan kaki
  • scarab ćˆ„é‚ž
    2 min berjalan kaki
  • ă‚„ăŸă„ăĄ
    3 min berjalan kaki
  • ä»„ć‘‚æłą
    2 min berjalan kaki
  • æ—šć‘łç‰›ăŸă‚“ 玉田汋
    1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE

  • Hotel berdekatan Mata Air Panas Tamatsukuri
  • Anda boleh menantikan kemudahan dobi, bar dan spa perkhidmatan penuh di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE. Untuk masa rehat dan ketenangan, lawati mata air panas / mata air mineral atau sauna. Nikmatilah hidangan di Hatago, di tapak restoran. Wi-Fi percuma dalam bilik, dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti) dan tab panas tersedia kepada semua tetamu.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Sarapan bufet (surcaj), mata air panas di tapak hartanah dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua 199 bilik disertakan dengan keselesaan seperti penyaman udara, sebagai tambahan kepada kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Sistem pemanasan kawalan suhu dan pengemasan (atas permintaan)

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Sekatan ketinggian dikenakan untuk tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan terhad di tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di luar jalan

Makanan dan minuman

  • Setiap hari sarapan bufet tersedia 6:30 hingga 9:30 dengan bayaran: JPY 3,000 untuk orang dewasa dan JPY 1,500 untuk kanak-kanak
  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Restoran di tapak hartanah

  • Hatago

Aktiviti menarik

  • 1 mata air panas
  • Spa perkhidmatan penuh

Mesra keluarga

  • Kemudahan dobi

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Ketuhar gelombang mikro berkongsi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan atas permintaan
  • Pertukaran cadar (atas permintaan)
  • Pertukaran tuala atas permintaan

Spa perkhidmatan penuh

  • 1 mata air panas
  • Mata air panas dibuka dari 15:00 - 12:00 tengah malam
  • Sauna
  • Spa dibuka setiap hari
  • Suhu air mata air panas - 40 ÂșC
  • Tab panas

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan bebas tangga ke pintu masuk
  • Laluan ke lif mudah diakses kerusi roda
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Restoran mudah diakses kerusi roda
  • Ruang istirahat mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • Kawasan merokok yang dikhaskan (boleh didenda)

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Gebar bulu kapas

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran mandi
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 43-inci

Lain-lain

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00
Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah malam, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan (haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi)

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Satu cukai bandar mungkin dikuti di hartanah. Cukai bandar adalah antara JPY 100 hingga JPY 10,000 seorang, setiap malam, bergantung pada kadar harga bilik setiap malam. Sila ambil perhatian bahawa pengecualian tambahan mungkin terpakai. Untuk mendapatkan maklumat lanjut, sila hubungi pihak hartanah menggunakan maklumat yang terdapat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai bandar raya dikenakan: JPY 150.00 seorang semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Fi untuk sarapan bufet: kira-kira JPY 3000 untuk dewasa dan JPY 1500 untuk kanak-kanak

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai

Perkara yang kami harus menyebut

Mata air panas boleh diakses dari 15:00 hingga 12:00 tengah malam
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Kebajikan Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa untuk memberi nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di sebarang kemudahan penginapan (inapan pinggir (inn), hotel, motel, dll. ); selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan tersebut dalam fail
Sekatan ketinggian parkir dikenakan

Soalan lazim

Adakah TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE mesra haiwan kesayangan?

Tidak, hanya haiwan perkhidmatan dialu-alukan di hartanah.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE?

Setakat 30 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE pada 6 Ogo 2026 bermula serendah RM374, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE?

Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 4:00. Daftar masuk lewat tersedia ketika masa terhad.

Apakah masa daftar keluar di TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE?

Daftar keluar adalah jam 11:00.

Di manakah terletaknya TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE?

Terletak di Onsen Matsue Shinjiko, hotel spa ini sejauh 10 minit berjalan kaki dari Tempat Suci Mefu, Tasik Shinji dan Jambatan Shinjiko Ohashi. Tokong Fumon-in dan Tokong Ryusyouji juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki. Stesen Matsue sejauh 12 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

TENNENONSEN DANDANNOYU ONYADONONOMATSUE Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.2

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 284 daripada 385 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 75 daripada 385 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 21 daripada 385 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 385 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 4 daripada 385 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

TOSHIO

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
べどもきれいăȘăƒ›ăƒ†ăƒ«ă§ă€ă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čもæș€ç‚čă«èż‘ă‹ăŁăŸă§ă™
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

SHINKO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ă‚†ăŁăă‚ŠéŽă”ă™ă“ăšăŒă§ăăŸă—ăŸă€‚ æœéŁŸă‚’ă€ă‘ăŸă—ăŸăŒă€æšă’ăŸăŠăźć€©ă·ă‚‰ăŒæœŹćœ“ă«çŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚ăŸăŸèĄŒăăŸă„ăšæ€ă„ăŸă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Jul 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

äșŹć­

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăƒă‚§ăƒƒă‚Żă‚€ăƒłă‚‚ăƒă‚§ăƒƒă‚Żă‚ąă‚Šăƒˆă‚‚ă‚čăƒ ăƒŒă‚șă«ă§ăă‚čă‚żăƒƒăƒ•ăźćŻŸćżœă‚‚è‰Żă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚ æœéŁŸăźć……ćźŸă—ăŠă„ăŸă—ăŸă€‚ ăšăŠă‚‚çŸŽć‘łă—ăé ‚ăăŸă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

HIROMI

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ć°é‰ąă«ćˆ†ă‘ăŠă‚ă‚‹ăƒă‚€ă‚­ăƒłă‚°ăźăŠă‹ăšăŻă€è‰Č々食ăčăŸă„æ°—æŒăĄă‚’æș€è¶łă•ă›ăŠăă‚ŒăŸă—ăŸă€‚æ–°éźźăȘæ”·éźźă‚„é‡Žèœă‚‚ć€§æș€è¶łă§ă—ăŸă€‚ăšăŠă‚‚çŸŽć‘łă—ăé ‚ăăŸă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tatsuya

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æœéŁŸă€€ă‚”ăƒŒăƒ“ă‚čă€€è‰Żă‹ăŁăŸă§ă™
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

SATOSHI

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăšăŠă‚‚ćż«é©ă«éŽă”ă›ăŸă—ăŸă€‚æŹĄć›žă‚‚ćˆ©ç”šă—ăŸă„ă§ă™
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

è±ŠćŽŽ

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăƒ‰ăƒŒăƒŸăƒŒă‚€ăƒłăźé‡‘æČąă€ć‡șé›Čă€æŸæ±Ÿăšç¶šă‘ăŠćźżæłŠă—ăŸă—ăŸă€‚ă©ăźæ–œèš­ă‚‚ć€§ć€‰æș€è¶łă—ăŸă—ăŸă€‚ăŸăŸćź¶æ—ă§ăƒȘăƒ”ăƒŒăƒˆă—ăŸă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

yujing

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æˆżé–“äčŸæ·šïŒŒæș«æł‰äčŸćŸˆæŁ’ïŒŒæłĄćꌿœ‰ć†°æŁ’ćŻćƒ æ—©é€ćŻä»„è‡ȘèŁœæ”·éźźäžŒéŁŻïŒŒć€Șèźšäș†
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Kazumi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ă‚ąăƒĄăƒ‹ăƒ†ă‚Łăźć……ćźŸă€é€šć†…ă‚łăƒŒăƒ’ăƒŒă€ăƒžăƒƒă‚”ăƒŒă‚žăƒă‚§ă‚ąç„Ąæ–™ăȘど、ăƒȘăƒ©ăƒƒă‚Żă‚čć‡șæ„ă‚‹æ–œèš­ă§ă—ăŸ
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

かず

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăšă«ă‹ăæž…æœ”ă§éąšć‘‚ăŻć…„ă‚Šă‚„ă™ă„ă€éƒšć±‹ăŻéŽă”ă—ă‚„ă™ă„ă€éąšć‘‚ăźćŸŒăźă‚ąă‚€ă‚čやäčłé…žèŒéŁČæ–™ăŻă†ă‚Œă—ă„ă€‚ăŸăŸæłŠăŸă‚ŠăŸăăȘă‚‹ăƒ›ăƒ†ăƒ«ă§ă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Man Fung

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æ—©é€éŁŸç‰©é«˜èłȘ äœ†é€ć»łéąç©èŒƒçŽ°
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

HIROKO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
性æș€è¶łă§ă™ă€‚éšæ‰€ă«çŽ°ă‹ă„ćżƒéŁă„ăŒæ„Ÿă˜ă‚‰ă‚ŒăŸă—ăŸă€‚æœéŁŸăƒă‚€ă‚­ăƒłă‚°ăŒă»ă‚“ăšă«ă™ă°ă‚‰ă—ăăŠă€ä»ŠăŸă§æłŠăŸăŁăŸă©ă“ă‚ˆă‚Šă‚‚çŸŽć‘łă—ă„ă§ă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Jun 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

PEIFAN

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
ćŸˆäžéŒŻ æș«æł‰æ± è¶…性 æ—©é€æ”·éźźäžŒćŸˆé©šäșș
Menginap 3 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Akira

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æœéŁŸăŒè‰Żă‹ăŁăŸ
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tetsuya

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
ă‚čパは慅漟しどどゆっくりć‡șæ„ăŸă—ăŸă€‚
Menginap 1 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Masako

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
ăŠéƒšć±‹ăŒç¶șéș—ă§æž©æł‰ă‚‚æœ€é«˜
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

kiyomi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
ăƒ›ăƒ†ăƒ«ć†…ăŒç•łă§ă€èŁžè¶łă§æ­©ă‘ă‚‹ăźăŒăšăŠă‚‚è‰Żă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚ ć€œäž­ăźăƒ©ăƒŒăƒĄăƒłă‚‚ăšăŠă‚‚çŸŽć‘łă—ăă€ăŠă‹ă‚ă‚Šă—ăŸă„ăă‚‰ă„ă§ă—ăŸă€‚ æœéŁŸă‚‚ă©ă‚Œă‚‚çŸŽć‘łă—ăă€éŁŸăčéŽăŽăŠă—ăŸă„ăŸă—ăŸă€‚ ă‚čă‚żăƒƒăƒ•ăźćŻŸćżœă‚‚èŠȘćˆ‡ă§ă€ć€§ć€‰æș€è¶łăźæ—…èĄŒă«ăȘă‚ŠăŸă—ăŸă€‚ ăŸăŸæ©ŸäŒšăŒă‚ă‚Œă°ćźżæłŠă•ă›ăŠă„ăŸă ăăŸă„ă§ă™ă€‚
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Lynn

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Very nice onsen - good service and convenient to local attractions.
Menginap 3 malam pada Nov 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

YUICHI

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
柹柀はćșƒăăŠăă‚Œă„ă€æœéŁŸăŻèłȘé‡ăšă‚‚ăƒ‘ăƒŒăƒ•ă‚§ă‚Żăƒˆă€ă“ă‚Œă»ă©ăźćźżă«ă“ăźć€€æź”ă§æłŠăŸăŁăŸăźăŻćˆă‚ăŠă§ă™ïŒ
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

???

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
é€šć†…ă€ćź€ć†…ă€ć…šăŠæž…æœ”ă§æœéŁŸă‚‚çŽ æ™Žă‚‰ă—ă‹ăŁăŸă§ă™ă€‚
Menginap 2 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

JONG SEO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
ë„€ 직원듀도 ìčœì ˆí•˜êł  객싀도 ìą‹ì•˜ìŠ”ë‹ˆë‹€
Menginap 1 malam pada Jan 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

ISAO

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
æž…æŽƒăŒèĄŒăć±Šă„ăŠă„ăŠăšăŠă‚‚ç¶șéș—ă§ă—ăŸă€‚æœéŁŸă‚‚çšźéĄžè±ŠćŻŒă§çŸŽć‘łă—ă‹ăŁăŸă€‚æž©æł‰ă‚‚ć«ă‚ăŠć…šäœ“çš„ă«ć€§æș€è¶łă§ăŸăŸăƒȘăƒ”ăƒŒăƒˆă—ăŸăăȘă‚ŠăŸă—ăŸă€‚
Menginap 2 malam pada Mac 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Atsuko

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
よăȘきそば
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

8/10 Baik

Naoko

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
æž©æł‰ă‚‚ćż«é©ă§ă—ăŸ
Menginap 1 malam pada Dis 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andre

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Breakfast was fresh
Menginap 1 malam pada Mac 2026