Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham

Hartanah 4.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
Harga semasa ialah RM875
RM955 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Jul - 27 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 13 daripada 13 bilik

Superior Twin Room

  • Boleh menampung 2
  • Wi-Fi percuma

Studio

  • Boleh menampung 3
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Suite

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Apartment, 2 Katil Bujang (Single), Lake View

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Accessible, Lake View

  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Lake View

  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, 1 Katil Raja (King), Accessible

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room, 1 Katil Raja (King)

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Standard Twin Room, 2 Katil Bujang (Single)

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite, 2 Katil Bujang (Single), Lake View

  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Accessible

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room, 2 Katil Bujang (Single)

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Partial Lake View

  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Locarno, Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham berada berhampiran stesen kereta api dan di laluan tepi sungai. Bandar Lama dan Kastil Visconteo merupakan tempat menarik tempatan dan aktiviti di kawasan ini dapat dinikmati di Terminal Feri NLM Locarno dan Stesen Funikular Locarno. Mengembara bersama kanak-kanak? Pertimbangkan Fondazione Monte Verita, atau saksikan acara atau perlawanan di Pusat Sukan Belia Kebangsaan. Luangkan masa untuk menikmati spa kesihatan/kecantikandi kawasan ini atau hirup udara segar dengan aktiviti seperti denai kembara/berbasikal berdekatan. Layari panduan perjalanan Locarno kami
Peta
Lungolago G. Motta, Locarno, TI, 6601

Tempat berdekatan

  • Bandar Lama
    Bandar Lama
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Piazza Grande
    Piazza Grande
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Kastil Visconteo
    Kastil Visconteo
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Stesen Funikular Locarno
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Kasino Locarno
    5 min berjalan kaki - 0.4 km

Bergerak

  • Stesen Muralto Locarno - 7 minit berjalan kaki
  • Lugano (LUG-Agno) - 47 minit memandu

Restoran

  • Al Porto
    6 min berjalan kaki
  • Lungolago
    1 min berjalan kaki
  • Bar Fashion
    5 min berjalan kaki
  • Ristorante Panorama
    7 min berjalan kaki
  • McDonald's
    6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham

  • Mewah bagi hotel mesra keluarga berdekatan Piazza Grande
  • Di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham, anda boleh menantikan teres atas bumbung, taman dan taman permainan. Masakan serantau restoran di tapak, Ristorante La Tavernetta, menawarkan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Kekal terhubung melalui akses Internet wayarles percuma dan tetamu boleh mencari kemudahan lain seperti bilik arked/permainan dan pencucian kering/dobi.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Kolam renang terbuka bersama dengan kerusi lepak pantai dan payung pantai/kolam
    • Letak kenderaan sendiri (surcaj), mesin layan diri dan hartanah bebas asap rokok
    • Lif, surat khabar percuma dan meja/kaunter hadapan 24 jam
    • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan, kakitangan berbilang bahasa dan perkhidmatan dobi
    • Ulasan tetamu memberikan markah tertinggi untuk kakitangan yang mesra
  • Ciri-ciri bilik
  • Kesemua 91 bilik menawarkan keselesaan seperti penyaman udara dan jubah mandi, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan peti besi.
  • Lagi kemudahan termasuk:
    • Peralatan tempat tidur hipoalergenik dan katil bayi/kot (percuma)
    • Berbilang bilik mandi dengan pengering rambut
    • Televisyen dengan saluran kabel
    • Cerek elektrik, sistem pemanasan kawalan suhu dan setiap hari

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan 24 jam di luar tapak hartanah (CHF 19 semalam)
  • Tempat letak kenderaan di tapak hartanah (CHF 19 semalam; termasuk keistimewaan keluar/masuk)
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda tersedia

Makanan dan minuman

  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran
  • Bar/deli snek

Restoran di tapak hartanah

  • Ristorante La Tavernetta

Aktiviti menarik

  • 1 kolam renang terbuka
  • Bilik permainan/arked
  • Gimnasium
  • Kolam renang terbuka (akses tetamu)
  • Taman permainan

Mesra keluarga

  • 1 kolam renang terbuka
  • Bar/deli snek
  • Bilik permainan/arked
  • Katil bayi di dalam bilik
  • Kemudahan dobi
  • Taman permainan

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Mesin layan diri
  • Peti besi di meja/kaunter hadapan
  • Surat khabar percuma di lobi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi

Kawasan luar

  • Di tasik
  • Kerusi lepak tepi kolam
  • Payung kolam
  • Taman
  • Teres atas bumbung

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Bilik air awam mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Meja pendaftaran mudah diakses kerusi roda
  • Mudah diakses kerusi roda (mungkin mempunyai batasan)
  • Restoran mudah diakses kerusi roda
  • Tempat letak kenderaan mudah diakses kerusi roda

Lain-lain

  • 1 bangunan
  • 4 tingkat
  • Dibina pada 1981
  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan
  • Katil bayi percuma
  • Langsir gelap terus
  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Jubah mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Cerek elektrik
  • Pembancuh espreso
  • Pembancuh kopi/teh
  • Perkhidmatan bilik terhad

Lain-lain

  • Meja
  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Peti besi
  • Seterika/papan seterika atas permintaan
  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Telefon

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk awal tersedia dengan fi
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Pengubahsuaian dan penutupan

Hartanah ditutup antara 15 November dan 12 Mac.

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak CHF 35 setiap haiwan kesayangan, semalam
Hanya anjing dialu-alukan
1 ekor haiwan peliharaan
Sekatan dikenakan; untuk mengetahui dengan lebih lanjut, hubungi hartanah melalui nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan
Mangkuk makanan dan air tersedia

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
2 kanak-kanak, sehingga umur 5 tahun, boleh menginap percuma jika menggunakan katil sedia ada apabila tinggal di bilik ibu bapa atau penjaga
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi percuma tersedia di hartanah dengan permintaan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Cukai bandar raya dikenakan: CHF 4.50 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 14 tahun.
  • Fi pelancongan: CHF0.15 seorang, semalam

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran letak kenderaan sendiri: CHF 19.00 semalam (keistimewaan masuk/keluar)
  • Bayaran tempat letak kenderaan berhampiran: CHF 19 semalam(sejauh 250 meter; dibuka 24 jam)
  • Bayaran haiwan kesayangan: CHF 35 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Daftar masuk awal tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)
  • Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
  • Fi pengemasan tersedia dengan fi tambahan

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Caj atau dasar pembatalan istimewa boleh dikenakan bagi tempahan kumpulan (lebih daripada 8 bilik untuk hartanah / tarikh penginapan yang sama)
Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah akses ke kolam yang dipanaskan
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai

Perkara yang kami harus menyebut

Akses kolam renang tersedia dari 7:00 hingga 22:00

Penarafan kebangsaan

Hotelstars Union memberikan penarafan bintang rasmi untuk hotel di Switzerland. Hotel ini diberikan penarafan bintang 4.

Soalan lazim

Adakah Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka. Akses kolam dari 7:00–22:00.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham?

Setakat 4 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham pada 26 Jul 2026 bermula serendah RM875, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham mesra haiwan kesayangan?

Ya, hotel ini membenarkan anjing (had 1 ekor). Terdapat fi sebanyak CHF35 setiap haiwan kesayangan, semalam. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Berapakah fi parkir di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham?

Letak kenderaan sendiri tersedia dengan fi sebanyak CHF19.00 semalam. Tempat terhad tersedia.

Apakah masa daftar masuk di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 2:00. Fi dikenakan untuk daftar masuk awal (tertakluk pada ketersediaan).

Apakah masa daftar keluar di Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi.

Di manakah terletaknya Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham?

Hotel mesra keluarga di Locarno ini terletak di laluan tepi sungai, dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari Kursaal Locarno SA dan Piazza Grande. Taman Camelie dan Bandar Lama juga dalam jarak 5 minit berjalan kaki. Stesen Muralto Locarno sejauh 7 minit berjalan kaki dan Stesen Locarno F.A.R.T sejauh 8 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Hotel Arcadia Locarno, a Trademark Collection by Wyndham Ulasan

8.8

Cemerlang

9.0

Kebersihan

9.0

Lokasi

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

8.4

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 421 daripada 855 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 356 daripada 855 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 58 daripada 855 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 16 daripada 855 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 4 daripada 855 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Graham

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Reception staff were helpful. Breakfast was good. Good location on the Lake. Walkable from the station with a cabin bag.
Menginap 1 malam pada Mei 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

maruthi

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Clean and great location
Menginap 3 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

David

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Our room overlooked the Lake...Room was wonderful with a great bathroom and extremely clean.Breakfast was plentiful with so many choices.Location was perfect as the Promenade was right across the street from the Hotel.Centrally located as well. Staff was very friendly and helpful.
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Svetlana

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great reception service!
Menginap 1 malam pada Apr 2026
Disahkan

10/10 Cemerlang

Alfred

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Gutes Essen und freundliche Mitarbeiter.
Menginap 7 malam pada Sep 2025
Disahkan

8/10 Baik

Rebecca

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
great breakfast, close to everything
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Connie

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan
Tolle Lage und top Preis-Leistung! Komme immer wieder gerne.
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Disahkan

8/10 Baik

Mirko

Sukakan: Kebersihan
Top Lage, Sauberkeit, sehr gute Essen - reichhaltiges Frühstück und sehr freundliches Personal.
Menginap 5 malam pada Mei 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Antony

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

We would come back

Lovely hotel in a great location, only stayed one night but would return
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Yvonne

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
War alles tipptopp. Kann das Hotel jederzeit weiterempfehlen 😘
Menginap 2 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Rolf

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sehr kompetentes und nettes Personal. Hotel bietet alles was man braucht.
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Brigitte

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr freundliches Personal und sehr schönes Zimmer!
Menginap 2 malam pada Jun 2025
Disahkan

8/10 Baik

Andrea

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sauber, gutes Frühstück
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Martin

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr freundliches, hilfsbereites Personal. Wir haben uns sehr wohl gefühlt.
Menginap 3 malam pada Okt 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Osama

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik

Das beste Hotel in Locarno

Perfektes Hotels!
Menginap 3 malam pada Jun 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Nina

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Perfekt hotell för familj med barn, det finns något för alla och läget kan inte bli bättre! Personal är mkt trevliga och hjälpsamma.
Menginap 1 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Diala

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff were amazing and the location of the hotel is very convenient
Menginap 2 malam pada Apr 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Jessica

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Good location. Helpful staff. Great breakfast.
Menginap 4 malam pada Jun 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Andrea

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
Great hotel. Great location and breakfast.
Menginap 2 malam pada Ogo 2022
Disahkan

10/10 Cemerlang

Bruno

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Wir verbrachten wunderbare Kurzferien mit der Familie im H4. Das gesamte Team war sehr sympathisch. Und die Aussicht auf See und Berge vom Zimmer/Balkon aus umwerfend.
Menginap 3 malam pada Sep 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Tobias

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Sehr freundliches Personal, Top Lage
Menginap 2 malam pada Jul 2024
Disahkan

10/10 Cemerlang

Renate

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
perfekter ort und sehr nettes , freundliches personal. würde ich immer wieder buchen
pool
ausblick vom zimmer
Menginap 2 malam pada Jul 2025
Disahkan

10/10 Cemerlang

Dominique

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan
War ein sehr schöner aufenthalt
Menginap 3 malam pada Sep 2023
Disahkan

10/10 Cemerlang

Claire

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
The staff were very helpful
Menginap 4 malam pada Ogo 2025
Disahkan

8/10 Baik

Regula

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Sehr gut gelegenes Hotel mit Seeblick und Aussenpool. Das Zimmer war sauber, einzig ein Tisch fehlte. Die Betten waren bequem. Das Frühstück war sehr vielfältig und lecker.
Menginap 2 malam pada Sep 2025