
Hotel Dekat Perpustakaan Bank Negara Belgium
- Ubah fikiran andaTempah hotel dengan pembatalan percuma
- Jadi cerewetCari hampir sejuta hartanah di seluruh dunia
Semak harga untuk tarikh ini
Malam ini
18 Okt - 19 OktEsok
19 Okt - 20 OktHujung minggu depan
23 Okt - 25 OktDua minggu kemudian
30 Okt - 1 Nov Pilihan teratas kami untuk hotel berdekatan Perpustakaan Bank Negara Belgium




1. Hotel Fleur de Ville
Hotel Fleur de VilleBroekwijk,< 0.1 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Donna
RM644
RM747 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt




2. Pillows City Hotel Brussels Centre
Pillows City Hotel Brussels Centre0.3 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Fut Lian
RM630
RM732 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




3. OPO Hotel
OPO Hotel0.6 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
cheryl
RM631
RM732 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov




4. Hotel Amigo, a Rocco Forte Hotel
Hotel Amigo, a Rocco Forte HotelQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.6 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM1,812
RM2,055 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




5. Made in Catherine
Made in Catherine0.6 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Liz
RM520
RM608 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




6. Motel One Brussels
Motel One Brussels0.4 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM405
RM480 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




7. The Hoxton, Brussels
The Hoxton, Brussels0.8 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM585
RM681 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




8. NH Collection Brussels Grand Sablon
NH Collection Brussels Grand SablonKawasan Sablon - Zavelwijk, 1 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Ann
RM696
RM805 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




9. The Liman Hotel
The Liman HotelSaint-Josse-ten-Noode, 0.9 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Mateus
RM457
RM538 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




10. Hotel le Dixseptième
Hotel le DixseptièmeQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.5 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Bart
RM840
RM966 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt




11. DoubleTree by Hilton Brussels City
DoubleTree by Hilton Brussels City0.7 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM592
RM689 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




12. Fishmarket B&B
Fishmarket B&B0.8 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM720
RM832 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt




13. The Usual Brussels
The Usual Brussels0.5 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Jean
RM487
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




14. Warwick Brussels Grand-Place
Warwick Brussels Grand-PlaceQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.6 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Sonya
RM553
RM645 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




15. nhow Brussels Bloom
nhow Brussels BloomSaint-Josse-ten-Noode, 0.9 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Kinsvictor
RM532
RM622 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




16. Hotel Agora Bruxelles Grand Place
Hotel Agora Bruxelles Grand PlaceQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.5 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
RM431
RM509 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov




17. Alma Grand Place Hotel
Alma Grand Place HotelQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.6 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Genieve
RM516
RM604 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




18. Cardo Brussels, Autograph Collection
Cardo Brussels, Autograph Collection0.7 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Deneice
RM521
RM609 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt




19. The Dominican, Brussels, a Member of Design Hotels
The Dominican, Brussels, a Member of Design HotelsQuartier du Centre - Centrumwijk, 0.2 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Alissa Durene Kimberly
RM794
RM915 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov




20. Hotel des Galeries
Hotel des GaleriesIlot Sacré, 0.3 km dari Perpustakaan Bank Negara Belgium
Aimee
RM619
RM719 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov
Ulasan Hotel Perpustakaan Bank Negara Belgium Popular
Pillows City Hotel Brussels Centre
10/10 Cemerlang
"The bed and pillow are so comfy, the personalise welcome card and freebies are bonus, thanks for the team in Pillow city hotel"
Tarikan lain berhampiran Perpustakaan Bank Negara Belgium

Rue Neuve
8.2/10 (44 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Brussels, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Rue Neuve. Ketiba berada di kawasan mesra berjalan kaki ini, anda boleh menikmati pelbagai pilihan tempat makan.

Pusat Jalur Komik Belgium
8.4/10 (424 ulasan)
Anda boleh melihat bahan pameran di Pusat Jalur Komik Belgium, muzium dengan kisahnya yang tersendiri, ketika percutian anda di Brussels. Temui festival yang meriah di kawasan budaya beraneka ini, atau anda boleh menikmati lawatan tempatan.

Galeries Royales Saint-Hubert
9.2/10 (123 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Brussels, anda boleh mencari cederamata di Galeries Royales Saint-Hubert. Temui latar seni yang dikagumi di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.

Katedral St. Michael dan St. Gudula
8.8/10 (1,065 ulasan)
Katedral St. Michael dan St. Gudula merupakan salah sebuah tempat untuk dilawati di Brussels, jadi apa kata tambah rancangan anda untuk meneroka lebih banyak ketika kunjungan anda? Alami festival yang meriah dan muzik secara langsung yang hebat di kawasan budaya beraneka ini.
Foto oleh Stéphane Sandron
Rue des Bouchers
8.2/10 (46 ulasan)
Ketika kunjungan anda ke Brussels, anda boleh mencari hadiah yang sempurna untuk dibawa pulang di Rue des Bouchers. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.

Grand Casino Brussels
Apa kata mencuba nasib anda di Grand Casino Brussels ketika kunjungan anda ke Brussels? Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Jeanneke Pis
7.8/10 (80 ulasan)
Anda boleh pelajari tentang sejarah tempatan Brussels dengan singgah ke Jeanneke Pis. Temui muzium yang mengagumkan di kawasan ini, atau anda dapat cuba lawatan tempatan.
Muzium Ilusi Brussels
Anda boleh meluangkan masa melihat bahan pameran di Muzium Ilusi Brussels ketika percutian anda di Brussels. Alami muzium yang mengagumkan dan latar seni yang dikagumi di kawasan budaya beraneka ini.