Seluruh pangsapuri

Alpine Apartment for a Family of 6

Galeri foto untuk Alpine Apartment for a Family of 6

Apartment | Bahagian luar
Apartment | Tempat makan
Apartment | 3 bilik tidur, cadar katil
Apartment | Bahagian luar
Apartment | Dapur peribadi

Seluruh pangsapuri

3 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 671 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Alpine Apartment for a Family of 6

  • Pangsapuri berdekatan Tempat Peranginan Ski Les Deux Alpes
  • Alpine Apartment for a Family of 6 menyediakan semua keperluan anda.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Lif dan hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Bilik tidur

  • 3 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi

Haiwan kesayangan

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Fi: EUR 12 setiap haiwan kesayangan semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak EUR 12.0 setiap haiwan kesayangan, semalam
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR 300.0 sepenginapan
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 5.28 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran haiwan kesayangan: EUR 12.0 setiap haiwan kesayangan, semalam
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR1000, disebabkan peraturan negara; untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan

Tentang kawasan sekitar

Les Deux Alpes menempatkan pangsapuri ini. Tempat Peranginan Ski Les Deux Alpes dan Alpe d'Huez disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin melakukan aktiviti. Layari panduan perjalanan Mont-de-Lans kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Mont-de-Lans
Peta
Les Deux Alpes, Auvergne-Rhône-Alpes

Tempat berdekatan

  • Tempat Peranginan Ski Les Deux Alpes
    Tempat Peranginan Ski Les Deux Alpes
    1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Lif Ski Petite Aiguille
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Lif Ski Vallee Blanche
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Lif Ski Jandri 1
    4 min memandu - 1.7 km
  • Lif Ski Super Venosc
    4 min memandu - 2.1 km

Bergerak

  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 107 minit memandu

Restoran

  • L'Orée des Pistes
    3 min memandu
  • Yonder Café
    2 min memandu
  • Bar Le Sherpa
    18 min berjalan kaki
  • La Tourra
    13 min berjalan kaki
  • Les Copain’s
    11 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Alpine Apartment for a Family of 6 mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Alpine Apartment for a Family of 6 mesra haiwan kesayangan?

Ya, haiwan kesayangan dibenarkan di hartanah ini. Terdapat fi sebanyak EUR12.0 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapakah fi parkir di Alpine Apartment for a Family of 6?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Alpine Apartment for a Family of 6?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00.

Apakah masa daftar keluar di Alpine Apartment for a Family of 6?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Alpine Apartment for a Family of 6?

Terletak di Les Deux Alpes, bangunan pangsapuri ini sejauh beberapa langkah dari Tempat Peranginan Ski Les Deux Alpes, Lif Ski Cote dan Lif Ski Petite Aiguille. Lif Ski Vallee Blanche dan Rivets juga dalam jarak 15 minit berjalan kaki.

Alpine Apartment for a Family of 6 Ulasan