Seluruh pangsapuri

Homey Family Gateway

Hartanah 3.0 bintang

Galeri foto untuk Homey Family Gateway

Pintu masuk dalaman
Bahagian luar
2 kolam renang terbuka
Family Apartment | Dapur peribadi | Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh, ketuhar gelombang mikro, dapur
Family Apartment | 2 bilik tidur, peralatan tempat tidur premium, meja

Ulasan

4.0 daripada 10

Seluruh pangsapuri

2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 576 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
Harga semasa ialah RM277
RM391 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Ogo - 13 Ogo

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Homey Family Gateway

  • Pangsapuri berdekatan Pusat Beli-belah Sunway Pyramid
  • Di Homey Family Gateway, anda boleh menantikan kedai mudah beli, taman permainan dan kemudahan dobi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat tambahan termasuk:
    • 2 kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok dan lif
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan menampilkan keselesaan seperti peralatan tempat tidur premium dan ruang kerja komputer riba, serta manfaat seperti Wi-fi percuma dan kerusi meja.
  • Lain-lain kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan hulu semburan mandi hujan dan bidet
    • 43-inci TV LED dengan saluran digital
    • Almari pakaian, dapur dan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 2 kolam renang terbuka

Internet

  • Tersedia di pangsapuri: Wi-Fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Mesra keluarga

  • Kolam renang kanak-kanak
  • Taman permainan

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Bekalan pembersihan
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Periuk nasi
  • Peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh
  • Tisu dapur

Tempat makan

  • Meja makan

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur
  • Katil lipat simpan/tambahan: MYR 30 sehari
  • Peralatan tempat tidur premium

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Bidet
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Sabun
  • Syampu
  • Tisu tandas
  • Tuala disediakan

Ruang tamu

  • Meja makan
  • Skrin tingkap

Hiburan

  • TV LED 43-inci dengan saluran digital

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Pencuci/pengering

Ruang bekerja

  • Kerusi meja
  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Kipas siling
  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Laluan ke pintu masuk yang diterangi dengan baik
  • Lif (kelebaran pintu 200 sentimeter)
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Kedai mudah beli/runcit
  • Langsir gelap terus
  • Seterika/papan seterika

Sorotan lokasi

  • Berhampiran hospital
  • Berhampiran pusat beli-belah
  • Berhampiran stesen kereta api
  • Di kawasan perniagaan

Aktiviti menarik

  • Kolam renang kanak-kanak
  • Taman tema berdekatan

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Kalis bunyi
  • Perabot berasingan

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Tetamu perlu memuat turun aplikasi mudah alih expedia hartanah sebelum daftar masuk
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Peti kunci, pintu masuk persendirian

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tersedia dengan bayaran sebanyak MYR30.0 sehari

Merokok

Smoking is not permitted

Maklumat penting

Fi

Anda akan diminta membayar caj-caj berikut di hartanah. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:

  • Fi pembersihan: MYR80 setiap penginapan, sepenginapan

Kami telah menyertakan semua caj yang disediakan kepada kami oleh hartanah.

Kemudahan tambahan

  • Bayaran katil lipat simpan: MYR 30.0 sehari

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini hanya menerima wang tunai
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Perkara yang kami harus menyebut

Haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan di hartanah ini

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Petaling Jaya, pangsapuri ini berada di kawasan perniagaan dan berhampiran stesen kereta api. Pusat Beli-belah Sunway Pyramid dan 1 Utama (Pusat Beli-belah) disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati tarikan popular kawasan boleh mengunjungi Berjaya Times Square. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Stadium Nasional Bukit Jalil atau Arena Axiata. Layari panduan perjalanan Petaling Jaya kami
Lihat lebih banyak Pangsapuri di Kuala Lumpur
Peta
Icon Residenz 2, Icon City, Petaling Jaya, Selangor, 47300

Tempat berdekatan

  • Pusat Beli-belah Sunway Pyramid
    Pusat Beli-belah Sunway Pyramid
    3 min memandu - 1.9 km
  • Taman Tema Sunway Lagoon
    Taman Tema Sunway Lagoon
    4 min memandu - 2.7 km
  • Taman Perniagaan Sunway Mentari
    15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Tasik Sunway Serene
    19 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Pusat Konvensyen Sunway Pyramid
    3 min memandu - 2.3 km

Bergerak

  • Stesen Komuter Seri Setia - 3 minit memandu
  • Stesen LRT Taman Bahagia - 4 minit memandu
  • Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 17 minit memandu

Restoran

  • Ah Sang Bah Kut Teh (亚汕肉骨茶)
    13 min berjalan kaki
  • Papaya Thai Cafe
    4 min berjalan kaki
  • The Home Cooking Dishes (鼎豐 (家鄉菜) 饭店)
    14 min berjalan kaki
  • ZUS Coffee
    9 min berjalan kaki
  • Restaurant Twelve Road
    12 min berjalan kaki

Soalan lazim

Adakah Homey Family Gateway mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai 2 kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Homey Family Gateway?

Setakat 29 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Homey Family Gateway pada 12 Ogo 2026 bermula serendah RM277, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Homey Family Gateway mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Homey Family Gateway?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Homey Family Gateway?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Homey Family Gateway?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Homey Family Gateway?

Terletak di kawasan perniagaan, bangunan pangsapuri ini sejauh 2.1 mi (3.4 km) from Taman Perniagaan Sunway Mentari dan 3 mi (4.9 km) from Pusat Beli-belah Sunway Pyramid. Taman Tasik Kelana Jaya dan Pusat Perubatan Subang Jaya juga dalam jarak 3 bt (5 km). Stesen Komuter Seri Setia sejauh 26 minit berjalan kaki.

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Homey Family Gateway Ulasan

Ulasan

Semua ulasan ditunjukkan daripada pengalaman tetamu sebenar. Hanya pengembara yang telah menempah penginapan dengan kami boleh menyerahkan ulasan. Kami mengesahkan ulasan berdasarkan garis panduan kami dan menerbitkan semua ulasan, positif atau negatif.
Maklumat lanjutTerbuka dalam tetingkap baharu
Penilaian 10 - Cemerlang. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Disahkan

4/10 Lemah

katsuki

Menginap 3 malam pada Jun 2025