Peace Prison Café Inn

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

7.8 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar
Harga semasa ialah RM66
RM106 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Business Twin Room

  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Dua Tingkat Bujang
  • Wi-Fi percuma

Comfort Room

9.0 daripada 10
Hebat
(2 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Triple Room

  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Family Quadruple Room

  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Terletak berhampiran pelantar laluan, Peace Prison Café Inn terletak di Pusat Bandar Hualien, sebuah kawasan di sekitar Hualien. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Pantai Chishingtan dan Tasik Liyu, sementara Taman Rimba Zhikaxuan dan Taman Budaya Tzu Chi merupakan tarikan popular kawasan. Pasar Malam Dongdamen dan Tokong Shen An adalah dua lagi cadangan tempat untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Hualien kami
Lihat lebih banyak B&B di Hualien
Peta
No.306, Heping Rd., Hualien City, Hualien County, 970

Tempat berdekatan

  • Taman Industri Kreatif dan Budaya Hualien
    Taman Industri Kreatif dan Budaya Hualien
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Tokong Hualien Chenghuan
    2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Tokong Fu An
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Pasar Malam Dongdamen
    7 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Kedai Far Eastern Hualien
    12 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Stesen Ji'an - 8 minit memandu
  • Hualien (HUN) - 15 minit memandu

Restoran

  • 廟口紅茶
    2 min berjalan kaki
  • Settle Down
    5 min berjalan kaki
  • 浮室
    5 min berjalan kaki
  • 怡味餐店
    3 min berjalan kaki
  • 公正街包子店 Gongzheng Street Baozi
    2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Peace Prison Café Inn

  • Inap-sarapan berdekatan Pasar Malam Dongdamen
  • Terletak berdekatan Tokong Shen An dan Tokong Cihuitang, Peace Prison Café Inn menyediakan teres, bar dan restoran. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan menikmati manfaat berikut semasa penginapan anda:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pergi-balik (surcaj), daftar keluar ekspres dan daftar masuk ekspres
    • Hartanah bebas asap rokok, kakitangan berbilang bahasa dan TV di lobi
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dihias secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan dinding kalis bunyi.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 32-inci sebuah TV LCD dengan saluran kabel
    • Peti sejuk dan atas dasar terhad

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (surcaj) dari 15:00 hingga 20:00 pada waktu terjadual dan atas permintaan
  • Tempat letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • 1 bar/ruang istirahat
  • 1 restoran

Aktiviti menarik

  • TV di ruang bersama

Mesra keluarga

  • Bilik kalis bunyi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Tempat simpanan bagasi

Perkhidmatan tetamu

  • Bantuan lawatan dan tiket
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pengemasan (ketersediaan terhad)

Kawasan luar

  • Teres

Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan kebolehcapaian tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Susur tangan di tangga
  • Tingkat atas hanya boleh diakses melalui tangga

Lain-lain

  • Tidak dibenarkan merokok

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Selipar
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LCD 32-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Bar mini
  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Bilik kalis bunyi
  • Hiasan berasingan
  • Penyaman udara

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
Daftar masuk ekspres tersedia
Umur minimum daftar masuk - 18

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 11:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
Fi daftar keluar lewat akan dikenakan
Daftar keluar ekspres tersedia

Arahan daftar masuk khas

Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 16:00 - 22:00
Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal bagi mendapatkan arahan daftar masuk dan butiran kunci pintar; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Meja sambut tetamu (waktu terhad), kunci pintar

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan dibenarkan dengan bayaran tambahan dikenakan sebanyak TWD 300 setiap haiwan kesayangan, sehari
Haiwan perkhidmatan dialu-alukan dan dikecualikan daripada fi
3 ekor haiwan peliharaan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Maklumat penting

Kemudahan tambahan

  • Bayaran pengangkutan ulang-alik lapangan terbang: TWD 600 setiap kenderaan (sehala)
  • Yuran pengangkutan ulang-alik bagi setiap kanak-kanak: TWD 300 (sehala), (berumur sehingga 2 tahun)
  • Bayaran haiwan kesayangan: TWD 300 setiap haiwan kesayangan, sehari
  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima wang tunai
Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
Hartanah ini tidak menyediakan item peribadi pakai buang seperti sikat, loofah, pencukur, pengasah kuku dan pengelap kasut

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Peace Prison Café Inn mesra haiwan kesayangan?

Ya, inap-sarapan ini membenarkan haiwan kesayangan (had 3 ekor). Terdapat fi sebanyak TWD300 setiap haiwan kesayangan, sehari. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Peace Prison Café Inn?

Setakat 30 Ogo 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Peace Prison Café Inn pada 31 Ogo 2026 bermula serendah RM66, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Berapakah fi parkir di Peace Prison Café Inn?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Peace Prison Café Inn?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Peace Prison Café Inn?

Daftar keluar adalah jam 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan fi (tertakluk pada ketersediaan).

Adakah Peace Prison Café Inn memberikan pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang?

Ya, terdapat pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang beroperasi 15:00–20:00 (tersedia atas permintaan). Fi sebanyak TWD600 setiap kenderaan dikenakan.

Di manakah terletaknya Peace Prison Café Inn?

Terletak di Pusat Bandar Hualien, inap-sarapan ini dalam jarak 2 bt (3 km) dari Pasar Malam Dongdamen, Tokong Shen An dan Tokong Cihuitang. Taman Budaya Tzu Chi dan Taman Rimba Zhikaxuan juga dalam 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.