Seluruh rumah

Houston Home With Private Outdoor Pool!

Kelas hartanah: 3

Galeri foto untuk Houston Home With Private Outdoor Pool!

House (4 Bedrooms) | Bahagian dalam
House (4 Bedrooms) | Bahagian dalam
House (4 Bedrooms) | Bahagian dalam
House (4 Bedrooms) | Bahagian dalam
House (4 Bedrooms) | Bahagian dalam

Ulasan

6.0 daripada 10

Seluruh rumah

4 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 8204 meter persegi

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Dapur
  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Termasuk parkir
  • Penyaman udara

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Houston Home With Private Outdoor Pool!

  • Kotej berdekatan Pusat Angkasa Houston
  • Houston Home With Private Outdoor Pool! menyediakan semua keperluan anda. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma di kawasan awam.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • Kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Hartanah bebas asap rokok, permainan dan gril barbeku
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Houston Home With Private Outdoor Pool! mempunyai keselesaan seperti pendiangan dan ruang kerja komputer riba, sebagai tambahan kepada manfaat seperti penyaman udara.
  • Tambahan kepada kemudahan termasuk:
    • 2.5 bilangan bilik mandi dengan tab mandi
    • Dapur, mesin basuh pinggan mangkuk dan ketuhar gelombang mikro

Kemudahan hartanah

Kolam renang/Spa

  • 1 kolam renang terbuka

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan percuma di luar tapak hartanah
  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Rempah-ratus
  • Tisu dapur

Bilik tidur

  • 4 bilik tidur
  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • 2.5 bilik mandi persendirian
  • Tab mandi

Ruang tamu

  • Pendiangan
  • Ruang tamu

Hiburan

  • Permainan

Kawasan luar

  • Dapur barbeku

Dobi

  • Mesin basuh

Ruang bekerja

  • Ruang kerja komputer riba

Keselesaan

  • Kipas siling
  • Penyaman udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Seterika/papan seterika

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida (hos telah menyatakan terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
  • Pengesan asap (hos telah menyatakan terdapat pengesan asap di hartanah)

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
Daftar masuk tanpa sentuh tersedia

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00
Daftar keluar tanpa sentuh tersedia

Arahan daftar masuk khas

Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
Nombor Pendaftaran Hartanah STR-2025-002248

Tentang kawasan sekitar

Tasik Clear, sebuah kawasan kejiranan di Houston, menempatkan kotej ini. Pusat Angkasa Houston merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tempat menarik popular termasuk NASA Johnson Space Center dan Pusat Rekreasi Kemah Boardwalk. Bersedia untuk hiburan malam? Pertimbangkan Scout Bar dan Bayou Theater. Layari panduan perjalanan Houston kami
Lihat lebih banyak Kotej di Houston
Peta
Houston, TX

Tempat berdekatan

  • NASA Johnson Space Center
    NASA Johnson Space Center
    11 min memandu - 4.1 km
  • Muzium Penerbangan Lone Star
    Muzium Penerbangan Lone Star
    12 min memandu - 6.3 km
  • Kelab Rekreasi Bay Oaks
    6 min memandu - 3.0 km
  • Pusat Beli-belah Baybrook
    10 min memandu - 7.4 km
  • Universiti Houston - Clear Lake
    12 min memandu - 4.1 km

Bergerak

  • Stesen M. D. Anderson - 26 minit memandu
  • Houston, TX (EFD-Ellington Field) - 16 minit memandu

Restoran

  • LongHorn Steakhouse
    6 min memandu
  • Starbucks
    4 min memandu
  • McDonald's
    3 min memandu
  • Taco Stand
    4 min memandu
  • Taco Bell
    4 min memandu

Soalan lazim

Adakah Houston Home With Private Outdoor Pool! mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai kolam renang terbuka.

Adakah Houston Home With Private Outdoor Pool! mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Houston Home With Private Outdoor Pool!?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini; parkir berdekatan juga percuma.

Apakah masa daftar masuk di Houston Home With Private Outdoor Pool!?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam.

Apakah masa daftar keluar di Houston Home With Private Outdoor Pool!?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Houston Home With Private Outdoor Pool!?

Terletak di Tasik Clear, kotej ini sejauh 2.6 mi (4.1 km) from Pusat Beli-belah Baybrook dan 2.9 mi (4.6 km) from NASA Johnson Space Center. Universiti Houston - Clear Lake dan Bowlero Webster juga dalam jarak 3 bt (5 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Houston Home With Private Outdoor Pool! Ulasan