The Olde Market Inn

Kelas hartanah: 3

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Sarapan tersedia
  • Bar

Pilihan bilik

Double or Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Basic Double or Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Holsworthy menempatkan The Olde Market Inn. HATS Theatre dan Holsworthy Museum merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara aktiviti di kawasan ini boleh dinikmati di Kelab Golf Holsworthy dan Holsworthy Ales. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Red Elk Archery, atau pertimbangkan hiburan malam di The Castle Bude. Layari panduan perjalanan Holsworthy kami
Lihat lebih banyak B&B di Holsworthy
Peta
Chapel street, Holsworthy, England, EX22 6AY

Tempat berdekatan

  • Holsworthy Museum
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • HATS Theatre
    5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Holsworthy Leisure Centre
    6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Stanhope Park
    8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Pinns Park
    8 min berjalan kaki - 0.7 km

Bergerak

  • Stesen Okehampton - 31 minit memandu

Restoran

  • The Bickford Arms
    7 min memandu
  • Kings Arms
    2 min berjalan kaki
  • Old market inn
    1 min berjalan kaki
  • Sparkles Indian Holsworthy
    3 min berjalan kaki
  • Filter Through Coffee Lounge
    3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

The Olde Market Inn

  • Sorotan hartanah
  • Taman, bar dan restoran merupakan beberapa kemudahan yang disediakan di The Olde Market Inn. Kekal terhubung dengan akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain di inap-sarapan ini termasuk:
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Sarapan Inggeris (surcaj)
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di The Olde Market Inn memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.

Hartanah serupa

Soalan lazim

Adakah The Olde Market Inn mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di The Olde Market Inn?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di The Olde Market Inn?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00.

Apakah masa daftar keluar di The Olde Market Inn?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya The Olde Market Inn?

Terletak di Holsworthy, inap-sarapan ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Holsworthy Museum dan HATS Theatre. Holsworthy Leisure Centre dan Stanhope Park juga dalam jarak 10 minit berjalan kaki.

Ulasan

The Olde Market Inn Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.6

Kemudahan

9.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan
Penilaian 10 - Cemerlang. 5 daripada 7 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 2 daripada 7 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 7 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 7 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 7 ulasan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Family room was lovely and clean , the beds were comfy and the food was excellent will definitely stay again
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Great place to stay..lovely dealing with property owners. Very helpful on stay. LOovely room.
Menginap 1 malam pada Okt 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Good location, close to public transport. Nice big room, comfy beds. Friendly staff. Nice garden area.
Menginap 2 malam pada Mei 2026
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
Everything was as described. Clean room, lovely staff and good food.
Menginap 2 malam pada Nov 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, kemudahan, keadaan hartanah & kemudahan
very good
Menginap 1 malam pada Ogo 2025
Ulasan yang disahkan

8/10 Baik

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Sep 2025
Ulasan yang disahkan

10/10 Cemerlang

Sukakan: Kebersihan, kakitangan & perkhidmatan, keadaan hartanah & kemudahan, keselesaan bilik
Menginap 1 malam pada Mei 2025